0

Hmmmm...moim zdaniem koeman się nie nadaje...trzeba podpisać depaya i garcie do tego sprowadzić kogoś za busquesa i np gaye. Do tego wyrzucić takich graczy jak junior langlet pjanic braighwait. Jakby się dało i by przyszła dobra oferta to griezzmann out tez i podpisać aguerro bo griezzmann to nawet do nas nie pasuje...wszystko jest zależne ile będą mieć pieniędzy...po sprzedaży ww zawodników może by mieli siano żeby kupić do tego gaye i np zakarie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?