0

Ja polecam weeb.tv . Zakładacie konto, i macie 40 kanałów, z czego sporo w hd, i mnóstwo kanałów sportowych z cyfry plus i nki a także z cyfrowego polsatu. Do konta premium można wysłać smsa za 3 zł i jest dzień oglądania, można też przelać 20 zł i jest oglądania na miesiąc :) oczywiście nie trzeba zakładać konta premium, i wtedy też można oglądać, ale w godzinach meczowych wejście bez premium jest niemożliwe.

0

Zapomniałem dodać że nonszalancja niektórych graczy przekracza najwyższy poziom. Busquets, Thiago czy Alves powinni mieć więcej szacunku do przeciwnika, chociaż tak jak napisałem ten ostatni jest zdecydowanie do wymiany.

0

Nie mogę zrozumieć ( od kilkunastu kolejek zresztą) dlaczego wszyscy najeżdżają na Alexisa, Messiego, Inieste gdy trafi im się zły dzień. Dla mnie totalnymi numerami jeden do wymiany są Alves i Valdes. Alves grał u nas dobrze w pierwszym i może drugim sezonie kiedy przyszedł, ale to co on teraz prezentuje to nadaje się na Segunda Division. 1000 dośrodkowań w meczu z czego 2 wpadają na głowę/nogę kolegi, mnóstwo strat i bezsensownych dryblingów i często podania na ślepo w środek pola. Nie mówię już o jego bezproduktywności w defenstywie ostatnio... A Valdes? Naprawdę przeciętny bramkarz. Nic więcej. Jak na klubowego mistrza świata i zdobywcę ligi mistrzów to chyba za mało. Nie można grać takim bramkarzem tylko dlatego że jest wychowankiem, bramkarz musi dawać obrońcom poczucie pozornego bezpieczeństwa, gdy przeciwnikowi jakoś uda się oddać strzał lub doprowadzić do sam na sam. Do wzmocnienia jeszcze tylko lewa obrona i prawdziwy snajper, typowa 9, bo nie wiadomo jak to Villą po takiej kontuzji będzie..
Visca el Barca !

0

Ronaldo HM to mój pierwszy i ostatni post skierowany do Ciebie, gdyż szkoda naszych klawiatur na takich ja Ty. I naucz się najpierw pisać po Polsku, bo czegoś takiego jak powUd nie ma w naszym słowniku.

bez odbioru

0

aa i jeszcze ciekawy filmik , zobaczcie niewinnego the special five

0

nelson25 , właśnie to samo miałem napisać ;d wielmożna redakcja strony Realu, która za żadne skarby nie potrafi przyjąć kolejnej porażki "królewskich" z Barca, co jakiś czas pisze kolejnego, jakże zajebistego newsa o tym, że Villa za nic pobił Ozila, Pique zwyzywał Marcelo( co do tej sytuacji mistrzowski jest tekst CYTUJĘ : "Kiedy w 54. minucie na murawę padł Messi, niefortunnie uderzony przez wyskakującego Marcelo." haha ) , i Guardiola prowokował Mou. Bardzo dobrze ktoś napisał że troli trzeba karmić co pięknie robi redakcja tamtej strony ;d

Zobaczycie, że jeszcze wymyślą takie cuda, że wszystko zostanie obrócone przeciwko nam :)

pozdrawiam

0

I co z tego że za takie pieniądze ? Potrzebna jest solidna ławka, tym bardziej klasowy zmiennik dla MVP, gdzie w razie jakiejś kontuzji gra i wszystko jest ok

0

Żyć się odechciewa jak się czyta komentarze niektórych "znawców".

Zrozumcie wreszcie, że Pep nalegał na ten transfer, a to człowiek który tak poukładał ten zespół, że gramy najładniejszą piłkę na świecie i co najważniejsze - zdobywamy tytuły. Skoro on mówi że potrzebuje Cesca, to jest to zdanie człowieka który ustala skład.A szeroki skład to podstawa bo sezon jest długi i męczący, a w przypadku nie daj Boże kontuzji czołowego zawodnika nie mielibyśmy kogo wstawić, bo Keita nie jest w stanie zastąpić Xaviego czy Iniesty.. owszem jest Thiago, ale jemu jeszcze brakuje doświadczenia, a grając naprzemiennie z Ceskiem będzie mógł je zdobywać.

Też nie jestem nie wiadomo jak uradowany tym transferem, ale jestem zwykłym człowiekiem i moje komentarze typu : NIEEEEEE, DAWAĆ FORLANA , ROSSIEGO I BĘDZIE GIT nic nie zmienią ;d

0

" Zobaczymy , co powiesz jak wam zaaplikuje 4 " :)

0

Bojan! Ibra gra totalny piach.

0

Niektórzy piszą że za dużo wymagamy od Ibry, ale myślę że wcale tak nie jest, on poprostu nie pasuje do stylu Barcy, gdzie w ataku potrzebny jest ruch, wymienność pozycji, Ibra lubi brać na siebie ciężar rozgrywania czasami, a widzieliśmy sami jak wyszło to w meczu z Interem i kilku innych wcześniejszych.. także uważam że wymiana niestety była błędem, ale tylko dlatego że w miejsce Eto'o sprowadziliśmy Zlatana. Powinien przyjść napastnik o wiele żywszy i szybszy.

0

madridista

idz spac, moze chociaz w snach real awansuje do cwiercfinalu

0

Widzę napinke dzieciaków, czemu jeszcze nie śpicie ? a co do realowców to wystarczy napisac : 2:0,6:2,1:0,2:0. I jeszcze jedno, dla was nawet lyon jest za silny, to juz o bayernie i interze nie mowie

0

Nasz rezerwowy skład przegrywa z Osasuną tylko 0:1, a real podstawowym skladem dostaje od Mallorki 1:3.. to jest smiech

0

Nie umieją przegrywać , brak im honoru.

Kto pamięta bramke zdobytą przez Terrego bodajże w 2005 roku, na 4:2 ( prosze mnie poprawic jesli sie myle) ? Valdes byl trzymany, nie mial jak sie ruszyc. I badz tu czlowieku spokojny.

pozdrawiam

0

damian_real - was liverpool ladnie sprowadził :]

0

Henry naprawe sie rozkrecil, nie ma co tu gadac. Pique tez mnie zaskakuje niesamowicie, kupic Cesca do srodka, Henrique wraca z Leverkusen(nie jestem pewien czy po tym sezonie już) i mamy taką pake, ze mała glowa.

0

kurinho 10 dobrze napisal, Cech dawniej byl chyba najlepszym bramkarzem, ale teraz nie prezentuje sie juz tak dobrze. Mozna pomyslec na Neuerem z Schalke, nie zapomne jego interwencji w meczu z Barca ;d

pozdo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?