10

@regatta52 co ty wiesz o zabijania , w szafie śpisz , on większą miłość do tego klubu niż wszyscy użytkownicy na tej stronie razem ! Nie wiesz naprawdę jakie były między nimi relacje ( zarządem ) . On jest Katalończykom i wychowankiem tego klubu , kapitanem i trenerem , to bardzo dużo znaczy !

2

Nie chodziło o wypalenie , tylko o zarząd i tylko dlatego odszedł , były tarcia i to było widać pod koniec jego przygody , a to że presja i oczekiwania są ogromne to oczywiste !

0

@ACRAB95 dokładnie jest tak jak myślisz ! Wyobraź sobie co by było gdyby do dziś siedział w Barcelonie ????

0

Będzie nimi rotował , bo samych kozaków w środku pola .

0

@robertocarlos76 dokładnie , przebiką jak zdobędą potrójną korono , narazie nic nie wygrali i jeszcze daleka droga…

0

Koszulka z nr. 10 powinna być zarezerwowana dla kocura , a on nim nie jest niestety , nie było go w klubie i nikt się nie odważył ją ubrać , bo chłopaki wiedzą że noszenie takiego numeru wiąże się z dużą odpowiedzialnością i presją ! Fati wrócił i ponownie ją przywdział tak jak by to był nr 35 , a tak wcale nie jest , na niektóre numery trzeba sobie zasłużyć i do tego trzeba być wybitnym piłkarzem . 10 to magiczny numer taka prawda.

1

@armin84 ale to był but tamtego a nie lewego …

2

Nawet tego nie pokazali w tv , dlaczego ?

0

Prawda jest taka że Flicka , casado tez by grał , pewnie nie tyle co teraz , dzięki tej kontuzji , ale jeśli trener go chciał zostawić to znaczy że widział w nim ogromny potencjał .

0

@slayer jak nie mieli , po prostu są obiektywni , nie to co messi który zawsze głosuje na swoich .

0

W tabeli Lille jest błąd bo dwa mecze już rozegrali u siebie .

0

@vincentPL szczerze , nie wiem jakim cudem on został kapitanem ? A po drugie cały czas się ciśnie kapitanowi , tak nie powinno być , mamy tylu wychowanków i ter stegena do tego , a kapitanem został ten typ …

0

@sevs dokładnie kolego.

1

Cała Barca dziś za Wielkim Milanem ! Viva Barca, Viva Milan !

1

@Recha_0684 masz racje , z tymi reklamami to was poniosło !

1

Obsrali zbroje !

0

feran jest milionerem , mógłby pomoc finansowo , a nie tylko gadaniem na mediach społecznościowych , niech sobie daruje takie gadki które i tak nikomu nie pomogą , a tylko zdenerwują ludzi których to dotknęło !

0

@Kreegen nie musieli na wszystkich wywierać , ale coś jest na rzeczy , kilku zostało przekupionych to moje zdanie , a może zmienili wyniki w ostanie chwili za porozumieniem ze skorumpowanymi dziennikarzami i wystarczyło ,żeby zrobić na złość realowi , bo Real jest potężny i ma z nimi kosę , w to jest tez zamieszany prezes PSG , jestem pewny że maczał w tym palce , bo makebe odszedł do Realu , a ciapakowi ( khalafi) to jak w mordę byś dał , khalafi jest tez głównym przeciwnikiem super ligi , za dużo zbiegów okoliczności , a ja w nie , nie wierze . Robią sobie co chcą taka jest prawda . Jak była pandemia , a PSG doszło do finału ligi mistrzów i przegrało z Bayernem Monachium , co się wtedy wydarzyło ? Odwołali gale złotej piłki , powód pandemia haha. PSG jakby wygrało wtedy ligę mistrzów to by nie odwołali , jestem tego pewny . Złota piłkę dają Francuzi i oni kreują rzeczywistość …. Każdy niech sobie interpretuje to po swojemu , to moja opinia i wiem że się nie mylę .pozdrawiam

0

@adrian89 wygrał trzy raz z rzędu jako zawodnik z ajaxem i raz jako trener z Barceloną .

0

@Lokusekpl ja tak samo , patrząc się obiektywnie carvajal najbardziej zasłużył ! Jeb…c uefa i fife.

0

@Kreegen dąży do zrobienia super ligi , a uefa ma monopol jeszcze i przegrali w sądzie , Rodri zdobył złota piłkę dzięki wygranej premier lig i mistrza Europy , a carvajal zdobył to samo plus Champions lig i był kluczowym piłkarzem w Realu i reprezentacji i nie chodźi tu o vinicjusa tylko o wielki biznes , śmierdzi to z daleka , taka prawda . Chcieli upokorzyć Real i im się udało , ale brzydko to wyglada .

0

@Barca_Q a carvajal ?

0

@MesQueUnClub_87 to jest niesprawiedliwe Carvajal bardziej zasłużył .

0

@Luccas Carvajal najbardziej zasłużył , tak prawda , wygrał wszystko i był kluczowym graczem !

0

Panie Nowacki Mały pies szczeka duży nie musi!

1

@Gacu95 dokładnie

0

Byłem na półfinale w Barcelonie, obstawiałem ten mecz dodatkowo za 750 e , musiałem poczekać aż do 70 minuty na gole , ale było warto . Obok meczu W super pucharze Barca vs Real 3-2 ( słynny palec w oko Jose Mourinho vs Tito ) najlepszy mecz na jakim byłem , zawrotne tempo i ogromne emocje . Legendarne mecze .

0

@Azrik kosztował 5 , i nie ma z nie go pożytku.

3

Nie rozumiem jego pomysłów , pozbył się Franka Kessiego , a w jego miejsce kupił Oriola Romeu !

0

@ViscaelBarca2007 masz rację , też tak czuję , obyśmy się mylili.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?