To, że przedłużył kontrakt coś o nim mówi. Nigdy nie byłem zwolennikiem Pedro, ale on jest idealnym zmiennikiem. Drugiego takiego ciężko znaleźć. I wierzę w to, że można z niego zrobić obrońcę. Bartra na prawej? To też mogłoby się udać, ale z takim ustawieniem w ataku. gdzie Leo schodzi z prawej do środka to dobrze mieć obrońce, który zagra na obieg na skrzydle w ataku.
Siła fizyczna i gra głową? A Dani Alves? On też nie grzeszy skutecznością gry w tych aspektach. Według mnie Pedro to dobry materiał na bocznego obrońcę. Chłopak jest wybiegany, waleczny, dobry technicznie, da sie z niego zrobić obrońcę. Chciałby, żeby z nim było jak z Piszczkiem ;)
Siła fizyczna i gra głową? A Dani Alves? On też nie grzeszy skutecznością gry w tych aspektach. Według mnie Pedro to dobry materiał na bocznego obrońcę. Chłopak jest wybiegany, waleczny, dobry technicznie, da sie z niego zrobić obrońcę. Chciałby, żeby z nim było jak z Piszczkiem ;)
To, że przedłużył kontrakt coś o nim mówi. Nigdy nie byłem zwolennikiem Pedro, ale on jest idealnym zmiennikiem. Drugiego takiego ciężko znaleźć. I wierzę w to, że można z niego zrobić obrońcę. Bartra na prawej? To też mogłoby się udać, ale z takim ustawieniem w ataku. gdzie Leo schodzi z prawej do środka to dobrze mieć obrońce, który zagra na obieg na skrzydle w ataku.
Komentarze
0
To, że przedłużył kontrakt coś o nim mówi. Nigdy nie byłem zwolennikiem Pedro, ale on jest idealnym zmiennikiem. Drugiego takiego ciężko znaleźć. I wierzę w to, że można z niego zrobić obrońcę. Bartra na prawej? To też mogłoby się udać, ale z takim ustawieniem w ataku. gdzie Leo schodzi z prawej do środka to dobrze mieć obrońce, który zagra na obieg na skrzydle w ataku.
1
Siła fizyczna i gra głową? A Dani Alves? On też nie grzeszy skutecznością gry w tych aspektach. Według mnie Pedro to dobry materiał na bocznego obrońcę. Chłopak jest wybiegany, waleczny, dobry technicznie, da sie z niego zrobić obrońcę. Chciałby, żeby z nim było jak z Piszczkiem ;)
1
Siła fizyczna i gra głową? A Dani Alves? On też nie grzeszy skutecznością gry w tych aspektach. Według mnie Pedro to dobry materiał na bocznego obrońcę. Chłopak jest wybiegany, waleczny, dobry technicznie, da sie z niego zrobić obrońcę. Chciałby, żeby z nim było jak z Piszczkiem ;)
0
To, że przedłużył kontrakt coś o nim mówi. Nigdy nie byłem zwolennikiem Pedro, ale on jest idealnym zmiennikiem. Drugiego takiego ciężko znaleźć. I wierzę w to, że można z niego zrobić obrońcę. Bartra na prawej? To też mogłoby się udać, ale z takim ustawieniem w ataku. gdzie Leo schodzi z prawej do środka to dobrze mieć obrońce, który zagra na obieg na skrzydle w ataku.