0

Dawno nie widziałem tak dobrej reklamy pepsi z "gwiazdami" !

Coś wspaniałego !

Messi na koncu mowi : Thierry ...

No pomyślcie chłopaki ; gadali by do siebie po nazwisku ?

0

Co z was za kibice ? Powinniście go wspierać a nie wypominać błędy . Aklimatyzacja trwa do 2 lat . Przypomnijcie sobie jak bylo z Henry'm 1 sezon , siano gral a drugi fenomenalny .

Nie ocenia się faceta jak zaczyna , tylko jak kończy :)

0

Pewnie kochanka zrobiła mu malinkę i nie chce żeby żona się dowiedziała ;p

0

Drodzy przyjaciele , dajcie jakis link z plynnie dzialajacym meczem :)

0

Witam , mógłby mi ktoś powiedzieć co to znaczy "Cantera contra cartera" ??

Jutro 3;1 dla Barcy !!

0

Dmytro pewnie czeka na wypłate ;))

0

jakie jest haslo na Lukaszewski hd ?? Visca el Barca !

0

Ibrahimovic też nie miał do nas przejść , a wiemy co się stało ...

Txiki sprawia cuda transferowe :)

0

NIeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ;(

0

Byłbym bardzo dobrym transferem. Caceres jeszcze nie jest za dobry , Milito ciągle kontuzjowany, a Marquez często kartki zbiera .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?