O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5695
  • Liczba komentarzy 26
  • Polecenia 0

Komentarze

0

ramoss szanuję Twoje zdanie ale ja mam bardzo odmienne.

Na Ronaldinho każdy patrzył z uwielbieniem, bo jego zwody były niesamowite, a ten gol z Chelsea to majstersztyk.

Ronaldo prawdziwy był fenomenalnym napastnikiem ale nie zapominaj, że Messi w tamtym roku zrównał się z jego rekordem z La Liga.

Nie zgadzam się z tym, że Xavi, Iniesta czy Messi są od Zizou gorsi.

Może różnią się od niego i nie potrafią zrobić tego czego on robił ale i Zidane nie potrafi zagrać tak prostopadłej piłki jak Xavi i niema takiej wizji gry jak on. Nie klei mu się piłka do nogi tak jak Andersowi Inieście i w końcu nie przedryblowałby wszystkich obrońców jak robił to nieraz Leo.

Nie odbieram talentu Zizou ale obiektywnie patrząc wyżej wymieniona trójka jest na tym samym, a może i wyższym poziomie niż Oni .

Pozdrawiam i Wesołych Świąt Ci życzę :)

0

o ile mi wiadomo będzie miał nr 20 po Deco :P

Nie wiemy czego można się po nim spodziewać...

Może wyrosnąć na fenomenalnego zawodnika albo okazać się niewypałem jak Hleb...

0

Będąc rezerwowym w City i nazywając się 2 najlepszym piłkarzem na świecie i mówiąc że Messi jest trochę lepszy od niego, to jest to jakaś choroba.

Ostatnio coś pograł i został wybrany najlepszym młodym piłkarzem nie robi z niego gwiazdy... Dosyć wcześnie mu się w główce pomieszało i jeśli City zechce go tylko sprzedać to nie wiem gdzie pójdzie z jego wymaganiami finansowymi...

Cristiano Ronaldo przy nim to skromniś jest.

Messi,Ronaldo,Villa,Eto'o,Pato,Ibra,Quagliarella,Roo,Berba,Tevez....

W napadzie jest wiele lepszych zawodników od niego.

Szajba mu odbiła.

0

Messi coraz bardziej przekonuje mnie, że to on będzie zastępcą Xaviego...

Mi się wydaje, że Guardiola przygotowuje go do tej roli gdyż teraz bardzo dużo rozgrywa w środku jako... napastnik.

Co mnie irytuje to to, że się nie wraca zbyt często ale nie każdy musi mieć taką kondycję jak Alves. Oby nie poczuł się megagwiazdką jak Ronaldinho to wtedy Messi będzie w Barcy długie lata święcił sukcesy :)

0

Jest Fontas, który gra świetnie więc poco ? Tak ma wielki talent ale za darmo go nie weźmiemy a Fontasa już mamy, Bartra, Sergi Fontas powinien w 1 składzie grać a 4 znakomitych obrońców nam nie trzeba.... 3 wystarczy plus z Barcy B

Zobacz wszystkie

0

Takiego Mou mogę słuchać.

Mówi prosto , nie nakręca niczego. Mecz będzie ciekawy. Zobaczymy kto wygra :)

0

Moim zdaniem płaca piłkarzy powinna być zależna tylko i wyłącznie od wyników.

Dzisiaj większość piłkarzy mówi "gram w piłkę dla przyjemności, to moje życie" Jeśli tak jest to na co im te miliony ? Kłótnie o zarobki, "bo on zarobi więcej" Niech każdy zarabia po te 2-3 mlny a reszta to premie za wyniki osobiste i drużynowe.

0

o ile mi wiadomo będzie miał nr 20 po Deco :P

Nie wiemy czego można się po nim spodziewać...

Może wyrosnąć na fenomenalnego zawodnika albo okazać się niewypałem jak Hleb...

0

Mniejsza z tym czy 17 czy 16 ma goli Ronaldo.

ocena 9 a Messi 8.5 ?

Goal.com udowadnia swój obiektywizm...

Tak samo było z tymi porównaniami przez Gran Derbi, gdzie Real wygrał chyba 8-3, a jak było na prawdę to wszyscy przekonali się w pamiętny poniedziałek :)

ramossss

Jakby Messi grał w Realu to na pewno by coś ugrali i nie kiwałby się bezsensownie pod polem karnym i czekał na piłke tylko by próbował coś rozgrywać.

0

zgadzam się z rodri11

Di Maria gra bardzo efektywnie ale z tego wynika tyle samo co z gry Pedro.

Mecz wydaje się będzie wyrównany.

Jeśli Nasz duet Xavi - Iniesta będą grać na swoim poziomie to jestem spokojny o wynik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?