Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Real rzadzi a gdzie ?
1
Szczerze powiedziawszy napewno nie jeden z nas przeżył taki moment ze mial mecz taki ze nic mu nie szlo podobnie jak Messiemu w Paryżu no coz taki jest zycie ze w jednym meczu mozemy grac tak ze reszczcie szczęki opadną a raz tak ze wgl nas tam nie bedzie. Ale wierze w to ze na Camp Nou będzie prawdziwa wersja Messiego owszem ten mecz bedzie bardzo Ciezki bo to są 4 bramki ale gdybym nie wierzył czy moglbym nazwac sie kibicem Barcelony? , z klubem takim jak Barca jest sie na dobre czy na złe czy to dostaja solidny wpier*** czy Cudownie wygrywają Visca el Barca
0
Ale Obrona Też zawiniła nie kryjąc, a najgorsze jest to ze Messi musi Ciagle wracać i rozgrywać musimy miec solidnego pomocnika na środku by Messi mógł skupić sie na skrzydle
6
Wy tak na powaznie z Messim?? Bo mu wczoraj nie szło? Chyba nie musze przypominać kim jest ten człowiek i co zrobił dla nas. Ach no tak zapomnialem ze Messiemu słabszy mecz nie moze sie przydarzyć, no tak jak on moze tak nie minal wczoraj 5 pilkarzy nie zakładał siat o kurcze to on nie jest robotem!!!! Tak nie jest!!! I K**** zrozumcie to ze tez mial prawo miec gorszy dzien ale nie zdziwcie sie jak w rewanżu zamknie ryje tym co teraz pisza takie bzdury o nim krytyka owszem należy sie ale to pewnego stopnia bo przypomne ze ta druzyna 2 lata temu zdobyła upragniony Tryplet i wtedy ja Kochaliscie to badzcie teraz przy niej gdy LM wisi na włosku ale coz czas stworzyc Nowa Historię odrobić stratę wierze w Ta Barce i to bedzie mega SPR nie tylko dla piłkarzy a w durzej mierze dla Naszego trenera Enrique niech pokaze ze jest godzien tego klubu oraz ze Trypletu nie wygrał przypadkiem Visca el Barca
0
Mówię o, całości nie tylko tym meczu
0
Nie no bez jaj no LM no coz juz ledwo widze ale Liga co wy pieprzycie?
0
I co Enrique zrobi? To jest wielke pytanie?!!! Czu ku*** w końcu cos zrobi czy będzie tak jak w meczu z Atletikiem w rewanżu czy japrdl zacznie cos siw dziać. Panie Enrique potrzebujemy czegos nowego czy nie widzisz tego!!!!!
1
I znając zycie Gomes nadal bedzie w 1 składzie 40 mln wydajemy na Typowe drewno, nasza pomoc bądźmy szczerzy nie istnieje.
0
Życzę Ci abyś jeszcze żałował tych słów
0
Ja mam przeczucie ze Ter Stegen go zatrzyma VeB
0
Ale jak Suareza uderzyli w głowę do żółtej kartki nie było aż dziwne :/
0
Nie wiem jak to mozna nazwac jeszcze. Zauważyłem ze w Tym sporcie szczegolnie w Lidze Hiszpańskiej ze ważniejszymi na boisku są sami sędziowie niz pilkarze aż przykro patrzec jak jestesmy co chwile karani bo tu to powiedzial bo tam nasze flagi bo tu to i tamto zawsze sie do czegos u nas doczepia VeB
0
Oglądałem jeszcze raz powtórkę z niby faulem Suareza i jezeli zdaniem sedziego to jest nie dosc ze faul i to na dodatek na żółtą gdzie pozniej Filipe Luiz wbija sie w nogi Messiemu i tez dostaje w jego przypadku Tylko żółtą. To wszystko Swiadczy o cudownym Sedziewaniu W Hiszpani gdzie czasami widze ze dla nich nie ma juz pomocy VeB
0
Mi nie chodziło ze Jest gówno wart Tylko o to spinanie sie nie któych Nie dość ze awans mamy to jeszcze kolejne ale. A wracajc do moich słów LM i Liga mimo wszystko jest wazniejsza niz Cdr ale mimo to Ciesze sie ze jestesmy W finale po pierwszy puchar z 6 VeB
0
Ten poziom w Hiszpani nwm jak nazwać jak nie uznane gole, to spalone których nie ma i teraz jeszcze kartka za dotkniecie ledwo przeciwnika. VeB
0
Ludzie przypomne niektórym ze to jest puchar króla wazny ale nie tak bardzo jak LM czy Liga to nie raz mozna nazwac pucharem pocieszenia nie mowie konkretnie o Hiszpańskiej 3 ale nie ma co sie spinać . Zobaczycie jak będziemy walczyc o Lige i LM czuje ze bedzie duża różnica VeB
0
Szczerze powiedziawszy za co Suarez Dostał ta żółtą druga?? Serio aż Bylo to przewinienie na żółtą??
0
Takich słów jak Twoje aż brakowało tutaj i najgorsze jest to ze musze sie z Toba zgodzic ze nawet nie ma co tu bronić większości kibiców z tej wspaniałej strony. Tutaj zawsze potrafia sie do czegos doczepić nie patrzac na rywala ile wygrywamy i tak dalej. Dobrze ze zwróciłeś uwage na Vincente Calderon trudny teren bardzo trudny a wywozimy z tamtąd cenny wynik przed rewaznem gdzie, w tamtym sezonie wlasnie tam i z ta druzyna pożegnaliśmy LM. Oby na tej stronie wiecej pojawiało sie takich kibiców ktorzy pisza mądrze, z głową oraz dojrzale. VeB
1
Tyle ze Abidal przeszedl do Barcy 2007 a w Lyonie tez strzelił bramkę
0
http://rafalstec.blox.pl/2009/12/Ten-ktory-nigdy-nie-strzelil-gola.html jak mozna pisac takie bzdury o Abidalu
0
Co myślicie o Isco w Barcy :) VeB
0
Tak patrząc na Wszystko to w drugiej połowie nie wiele brakowało by powiekszylismy swoją przewagę VeB
0
Ojjj ludziska Ja kiedys zawału przez nich dostanę ale z drugiej strony to oczywiste Było ze po nie koniecznie prawidłowym golu moim zdaniem Atlético ruszy do ataku i mozna dodac ze gralismy na Vincente Calderon a więc i tak jest zajebiście ze mamy taki wynik i gdyby jeszcze Leo nie uderzył w poprzeczkę. A wiec zamiast pieprzyć te głupoty to trzeba sie Cieszyć ze mamy korzystny wynik. VeB
0
Aż Boli ta nieuznana Bramka Dzis
0
Wybaczcie ale Tego czytac Sie juz nie da. Wstyd mi jest za Niektórych "Kibiców" Barcy. Zamiast ta drużynę wspierać piszecie tak głupoty. Jak można pisac ze Barca nic nie gra, graja Tyle nie raz ile moga tez odczuwają zmęczenie gorszy Mecz wybaczcie Ze Barca to nie roboty i strzelaja bramki na zawołanie. Boli ta bramka nie uznana i tak bysmy mieli 3 punkty. Przypomne ze są Druzyny które tez Walczą i stawiają sie Barcelonie choc widzę ze niektorzy Tego nie widza i jedynie co potrafia pisac to ze gramy nic a to są głupoty. Kolejna sprawa jak mozna pisac ze juz po lidze no kurde ludzie liga sie konczy w maju a wy mi ze juz koniec pieprzycie glupoty a to są male punkciki. Jezeli chcemy by z nas nie śmieli sie inni kibice to trzeba wiecej myslec w tym co sie pisze i pokażmy w koncu ze mamy duzo wiekszy Poziom rozumu niz Ci z Białej VeB
0
Mam prośbę do wielu "kibiców" na tej stronie , Byście oceniali mecz i zawodników po całym meczu bo zauważyłem może nie koniecznie w tym meczu że jak cos nie idzie to zaczyna sie narzekanie na gre i na zawodników a Ja zaraz lecą Bramki to kurcze ale on Cudownie gra , Mistrz itp gdzie jeszcze przed tym po nim jechaliście . Więcej myślenia przy Tym co piszecie VeB
4
Serio ? no bez przesady Słabiutka gra ??? bo co nie ma 5 bramek czy jak no stary to jest dopiero pierwsza połowa a gdybyś nie zauważył To ładne akcje przeprowadzamy VeB
0
Dzisiaj Messi bedzie jak na zdjęciu wyrzej Jak Lew zabójczy VeB
0
Ja kiedyś Zawału dostane przez Nich ale Jest Cudownie Remontada udana VeB Gol Messiego i Dribling Neymara *_*
2
Przeciętnie ?!?!?! To jak Barca ma już grac no ludzie :/