0

Messi gdyby nie ta kontuzja to mial dużo bramek a to ze nie strzela to czasami zależy też od tego ile osób go kryje raz w 3,4,5 a nawet i 6 i przestańcie pisać ze Messi oddala się od ZP bo jak dla mnie jest i będzie zawsze faworytem 46 bramek to jest podziw i jeszcze 5 czy 6 prosto zławki Vamos Barca

0

destro- nie ma człowieka idealnego syn Messiego jest fajny słodziak zobaczymy jak wyrośnie a nie piszesz komentarz straszny jest po patrz sobie w lustro na siebie i następnym razem pomyśl nim coś napiszesz Visca el Barca

0

Barcelona coś tam - ja pisze do cb z szacunkiem a ty wkurwiasz mnie coraz bardziej ogarnij się w końcu

0

Barcelona coś tam- ogarnij się w końcu nie będę cię obrażał bo to nie ma sensu tyko idz już spać i zostaw ta stronę jeżeli nie lubisz Barcelony to miej do niej szacunek

0

Barcelona coś tam - mam szacun do cb ale po co tu piszesz takie słowa?

0

o czym wy mówicie złota piłka jest dopiero w grudniu czy styczniu a więc jeszcze Messi albo nawet Ronaldo maja szansę mimo ze nie doszli do finału ludzie ogarnijcie się w końcu DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE I WIERNI PO PORAŻCE VISCA EL BARCA

0

tsa tylko że Real przegrał w pięknym stylu z Borusią jestem ciekaw czy by wygrał z Bayrnem który założył sobie podobny styl do Barcelony porażka to porażka mimo ze Real strzelił te 2 bramki to i tak przegrał i to nie ma znaczenia już

0

ja was ludzie nie rozumiem gdy piszecie ze Leo by i tak nic nie wniósł on napędza całą grę gdybyście nie zauważyli co zrobił w sobotę wszedł w 70 minucie i inna Barca , z PSG wszedł w 60 minucie i inna Barca ja was nie rozumiem jak wy mówicie ze kiche gral w 1 meczu z Bayernem i czego się tu dziwić był świeżo po kontuzji i co od razu ma grać na 100% mimo tej porażki dalej jestem za Barca ona jest dla mnie jak rodzinna Visca el Barca

0

mi płakać się chce jak ja widzę Messiego biedny siedzi a Tito nic z tego nie robi zwolnić tito a co innego można zrobić

0

nie no tito jest super Xavi i Iniesta schodza a Messiego nawet nie wpuszcza

0

tito co ty robisz po co alexis jeszcze ściągasz Xaviego

0

tito trzymaj dłużej Messiego na ławce na co ty czekasz

0

subiektywny- nie mam zamiaru się z tobą kłócić ale kibice Realu wcale nie sa lepsi ja nie mówię ze ty ale nie raz czytałem te komentarze i pisali o np Messim ze robot sie zepsuł, ze szkoda ze Pepe nie połamał Messiemu palców, ze szmaty Barcelońskie przegrały z Bayernem to później nie ma się czego dziwić ale mimo tego mam szacunek do cb
VEB

0

subiektywny - mam szacunek do cb mimo ze jestes kibicem Realu nie potrzebnie te słowa tu piszesz, ja nie mam zamiaru obrażać Realu ze dalej nie przeszli ale powiem ci jedno idz ochłonąć po tym meczu i życze ci miłej nocy

0

sory bardzo ale z czego wy cieszyci to ze Real odpadł my przejmujmy Nasza Barca co jutro będzie nie ma z czego się cieszyć wierzmy w Barce aby udała się Remontada Visca el Barca

0

lewy dosał żółtą kartkę a wczoraj Muller nie dostał a tak samo zatrzymał

0

zmiana taktyki jak najszybciej

0

powiem tak jeszcze Bayern nie jest w finale chociaż to jest aż wygrać z nimi po prostu nie mamy obrony wierze jeszcze wygraną na Camp Nou ale to będzie nie lada wyzwanie

0

powiem tak młody Bartra może sobie grać z Malagą , Osassuna itp. ale nie z Bayernem nie wiem co tito odpierdalasz ale taka gra możemy zapomniec o LM finale jest 4-0 to jest prawie ze niemożliwe na Camp Nou odrobic to nie jest wynik 1-0 czy 2-0 to jest już 4-0 jak to wygramy na Camp Nou to cud po prostu gramy kiche Fabsa nie ma , za Songa jest Bartra który nie potrafi z 5 metrów strzelic wiem ze jest stres go dopadł ale bez jaj 4-0 to jest masakra bądźmy szczerzy nie ma szans nawet u siebie to jest 4-0 wystarczy 1gol Bayernu na Camp Nou i koniec wierze ja ze damy rade ale to jest prawie nie możliwe myśl Tito co możemy zrobić mamy tyko tydzien. życzę miłej nocy wszystkim kibicom Barcelony i dobranoc. Visca el BARCA

0

Nie ma Messiego w tym jest problem

0

Messi będzie z Bayernem a więc będzie inaczej niż dzisiaj

0

i za to kocham Barce nie za to ze wygrała za to ze walczyła pokazali ze to My tu żądzimy i Jesteśmy Dumą Kataloni. Piękny mecz wykonaniu Barcy . Messi wchodzi na boisko o dużo inna gra. Pedro dla syna pewnie trafił i dla nas kibiców dziękuje za wszystko Barco i dobrej nocy życzę wszystkim teraz tylko czekać na piatek i losowanie . Visca el Barca Vamos Barca

0

teraz powinni zrobić tak jak jest najładniejsza bramka to i asysta

0

ja nie rozumiem czemu Valdesa nie ma bronił bardzo dobrze obie bramki to nie jego wina pierwsza ze spalonego to co miał zrobił a w drugiej był rykoszet

0

messiniestaxawi97-jak dobrze pamiętam to grają na TVP1

0

Alves rozumie ale gdzie Iniesta,Messi,Xavi,nawet Valdes który popisał się paradami gdzie wybronił strarzł Ibry nie wiem kto to wymyślił ale pozdro dla niego Visca el Barca

0

Ibra jest a Messiego nie am mógłby na pewno strzelić więcej goli z PSG tylko dostał kontuzji nie czaje ich

0

Brawo gendrale i brawa w końcu dla sędziów

0

jak dla mnie to Ibra czerwona kartka

0

Scorpion222, przypatrz się uważnie w swój monitor że był dokładny faul na Adriano nie mówię tego dlatego że jestem za Barca . Obejrzyj sobie jeszcze raz to zdarzenie i zobaczysz że było perfidne zetknięcie nogi Ramosa i Adriano ale szacunek dla cb Vamos Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?