10 kwietnia 2010, 21:32
0
Ściągnijcie sobie Veetle i bez problemów oglądajcie na GOL TV ;D
6 kwietnia 2010, 11:28
Mam takie bardzo ważne pytanie ! Ibrahimovic będzie w stanie zagrać w sobotnim pojedynku z Realem ? !
2 grudnia 2009, 22:21
Dobra!! Koniec wszystko mi przecina i wgl. :(( Ide spać a jutro rano przed pracą sprawdze wynik!! Cya! Miłego oglądania! Mi nerwy juz puściły czas zaopatrzyć się w Canal+ :D
2 grudnia 2009, 22:00
Ja tam oglądam Na IraqGoals to nie GranDerbi więc można spokojnie bez przerywanie oglądać. Pozdrawiam Wszystkich którzy oglądają przez neta mecz ;)) Co do składu to jestem ciekaw Henrego bo nie jest coś w formie ostatnio.
29 listopada 2009, 20:55
KOOOOOOOOONIEC!!!!!!!!!!
29 listopada 2009, 19:36
MASAKRA!!! Nic prawie teraz nie grają real rozdaje karty i pokazuje Barcei kag sie gra w futbol. Ronaldo też gra o niebo lepiej niż każdy barcelończyk. jednym słowem! Niech Bóg Da Im Siłe!
9 lipca 2009, 20:21
ostrzeżenie
29 listopada 2009, 19:40
Nic, nic nic. Oo! Ładna Akcja była! Ale to za mało! DALEJ BARCA!!!
29 listopada 2009, 20:52
91 minuta 42 sekunda
29 listopada 2009, 20:24
KURRRRRRWA MAĆ!! Nie wchodzi mi :(((((((((((((( Ja pierdole!!! W takim momencie ten jeb*** IraqGolas mi sie zaciął!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ściągnijcie sobie Veetle i bez problemów oglądajcie na GOL TV ;D
0
Mam takie bardzo ważne pytanie !
Ibrahimovic będzie w stanie zagrać w sobotnim pojedynku z Realem ? !
0
Dobra!! Koniec wszystko mi przecina i wgl. :((
Ide spać a jutro rano przed pracą sprawdze wynik!!
Cya! Miłego oglądania! Mi nerwy juz puściły czas zaopatrzyć się w Canal+ :D
0
Ja tam oglądam Na IraqGoals to nie GranDerbi więc można spokojnie bez przerywanie oglądać.
Pozdrawiam Wszystkich którzy oglądają przez neta mecz ;))
Co do składu to jestem ciekaw Henrego bo nie jest coś w formie ostatnio.
0
KOOOOOOOOONIEC!!!!!!!!!!
0
MASAKRA!!!
Nic prawie teraz nie grają real rozdaje karty i pokazuje Barcei kag sie gra w futbol.
Ronaldo też gra o niebo lepiej niż każdy barcelończyk.
jednym słowem! Niech Bóg Da Im Siłe!
0
ostrzeżenie
0
Nic, nic nic.
Oo! Ładna Akcja była!
Ale to za mało!
DALEJ BARCA!!!
0
91 minuta 42 sekunda
0
KURRRRRRWA MAĆ!!
Nie wchodzi mi :((((((((((((((
Ja pierdole!!! W takim momencie ten jeb*** IraqGolas mi sie zaciął!!