8

Witam. Jestem Kibicem Realu od 20 lat. Barcelone szanuje i nie pajam nienawiscia do nikogo. Moim zdaniem powinnismy sie wspierac bo nasze kluby sa z Hiszpani i modlic sie o odbudowe potegi klubow z Hiszpani. I prosic o zdrowa rywalizacje miedzy soba. Teraz nasze kluby sa w koszmarnym dolku. Ale miejmy nadzieje wyjda z tego. Barcelonie brakuje tego czegos czyli czynnika x dokladnie Messiego w formie. O ktorej bedzie mu bardzo ciezko. Ma swoje lata. A zarzad Barcy i trener ciagle opiera na nim swoj sklad to ja sie pytam ile ten gosc pociagnie nie da rady. Calej reszcie wpojono Messi Messi i dlugo nic. Chlopaki sie pogubili i trener tez to jak maja pykac w galke...W Realu podobnie bylo z Ronaldo ale pomalu pomalu wychodza z tego tak jeszcze ten sezon i nastepny pozniej moze byc o wiele lepiej bo sie w miare paczka moze stwozyc z mlodych wilkow. W Barcelonie nie ma az tak bogactwa mlodosci moze by na tym sie skupili.. Alba Busi Rakitic Suares Messi Pique Vidal to juz nie te lata. Nie ma szybkosci kreatywnosci. Pozostaje jedynie sadzic ze Nasi jak i Wasi zarzadcy ogarna te kluby i spotkamy sie Razem w Finale Ligi Mistrzow. Vamos Real! Vamos Barca! Do podboju Europy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?