BarcaFan20048989
Dołączył/a: sierpień 2024
Szczecin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rodrygo nie pasuje do Realu widac ze porządny chlopak
0
Ten Fran Garcia wygląda jakby byl karłem xd
0
@MesQueUnClub96 jaki styl ?
0
@Bernard777 po chwili oczy sie przyzwyczaja ale bez kitu bezsens
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@escarabajo myślalem ze o niego pyta bo dzisiaj raz krzywo kopnał.Dla mnie Cedric byl dobry grajek
0
@Rifek co raz krzywo pjlke kopnął?
0
Gavi występuje w westernie na tvp1 D:
1
Fajnie jakby Real przegral dzisiaj 0-5
0
@gumaz ale to rabunek ?
0
@Esteban_ to Polska liga.Śląsk wygra.
0
Jak przewidujecie derby Madrytu ? Ja widze oczami wyobrazni 0-1 i kilka żółtek wraz czerwo
0
@arasz1819 w pucharze nie korzystają z varu ?
1
Ale jaja z tym Realem :) to wygląda jakby chlopiec na którego zawsze przymykało się oko nie żdzierżył tego że raz coś mu się stało i zaczął się skarżyć i domagać się kary jednocześnie jakby skarżąc się na wszystkich potwierdzając swoją wyjątkowość.Zaoranie iście po królewsku
0
@Jimmydeska za mało tych zmian , nie w tych minutach przy takich wynikach kalendarzu i wieku :) granie przeciwko takiej Valencii może jeszcze rozprężyć
0
Wszystko wygląda spoko poza stratą paru pkt w lidze do Realu tylko nasycenie liczbą boiskowych minut dla Kounde , Raphini , Yamala nawet Cubarsiego jest o tyle dziwne , zastanawiąjące co bezsensowne.Flick może nie chce zburzyc mentalności zwycięzców dlategk dalej pozwala im brykać po boisku do końca meczu zgadzając się na delektacje wygraną , zgrywaniem itd tylko jaki to ma sens w drugiej połowie z Valencią ? Co te minuty dadzą Kounde i tym nastolatkom ? Nie tylko nogi wymagają odpoczynku ale też głowa aby nabrać głodu piłki na nowo , odsapnąć.W meczach z teoretycznie słabszymi rywalami wygranymi do przerwy gramy dalej niemal filarami drużyny.Oby odpukać ale jak na wiosne przydarzą się kontuzje bardzo nietypowe to szlag mnie trafi.Sam Messi często decydował choć dopiero w wieku 24 lat że chce dalej zostać na boisku ale i ten manewr nie wychodził perfekcyjnie to co powiedzieć o chłopcach bo tam trzeba nazwać Yamala , Cubarsiego czy wątłym Raphini , jeszcze o Casado.Kounde może zdrowie ma jak koń trzezzaoraćaorać jedynie dziadek Lewy odpoczywa.Pamiętacje ciągłe granie MSN ? Wiadomo jak to się skończyło oby nie tym razem
2
@VinDiesel gdyby mieli 15 pkt przewagi to by cicho siedzieli
0
@mekston z Sevillą bylo 5-1
1
Her Flick popełnia spory błąd nie robiąc zmian
1
@MichalZZZ Lamal Raph Koun Pedr na lawke i to szybko
1
Mamy Ferminatora i Fernanitousa D:
0
Tak patrze na kalendarz Realu i stwierdzam ze to jest katastrofa xd
0
Jestem najlepszy na świecie zaraz po Messim
4
@Lionel_Messi10 kiedy cała ludzkość wie że Messi jest najlepszy Cr po prostu się dowartościuje i te wolne to jego dośrodkowania bo zawsze trafiają w mur
0
@Puziol watpie tzn wierze tylko w marzec
1
@Hablar haha przeciez to nie o Rodriego chodzi i Barca poradzilaby sobie bez Busquetsa a na pewno po sezonach 15/16
3
@OzzyFCB jako czynny gracz Conte wie kiedy najgorzej gral
0
Gdzie w ogole werdykt dla City ? Mial byc w styczniu ? Evertonom to od razu dawalii minusowe punkty a z City to musi byc narada zeby walnac im minus 10 i wyrzucic z pucharow na 3 lata ?
0
@Ojciec5tkidzieci aha
0
@Munio na pewno nie jest az tak slaby , Dembele jeszcze moze z niego byc