1

Rodrygo nie pasuje do Realu widac ze porządny chlopak

0

Ten Fran Garcia wygląda jakby byl karłem xd

0

@MesQueUnClub96 jaki styl ?

0

@Bernard777 po chwili oczy sie przyzwyczaja ale bez kitu bezsens

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@escarabajo myślalem ze o niego pyta bo dzisiaj raz krzywo kopnał.Dla mnie Cedric byl dobry grajek

0

@Rifek co raz krzywo pjlke kopnął?

0

Gavi występuje w westernie na tvp1 D:

1

Fajnie jakby Real przegral dzisiaj 0-5

0

@gumaz ale to rabunek ?

0

@Esteban_ to Polska liga.Śląsk wygra.

0

Jak przewidujecie derby Madrytu ? Ja widze oczami wyobrazni 0-1 i kilka żółtek wraz czerwo

0

@arasz1819 w pucharze nie korzystają z varu ?

1

Ale jaja z tym Realem :) to wygląda jakby chlopiec na którego zawsze przymykało się oko nie żdzierżył tego że raz coś mu się stało i zaczął się skarżyć i domagać się kary jednocześnie jakby skarżąc się na wszystkich potwierdzając swoją wyjątkowość.Zaoranie iście po królewsku

0

@Jimmydeska za mało tych zmian , nie w tych minutach przy takich wynikach kalendarzu i wieku :) granie przeciwko takiej Valencii może jeszcze rozprężyć

0

Wszystko wygląda spoko poza stratą paru pkt w lidze do Realu tylko nasycenie liczbą boiskowych minut dla Kounde , Raphini , Yamala nawet Cubarsiego jest o tyle dziwne , zastanawiąjące co bezsensowne.Flick może nie chce zburzyc mentalności zwycięzców dlategk dalej pozwala im brykać po boisku do końca meczu zgadzając się na delektacje wygraną , zgrywaniem itd tylko jaki to ma sens w drugiej połowie z Valencią ? Co te minuty dadzą Kounde i tym nastolatkom ? Nie tylko nogi wymagają odpoczynku ale też głowa aby nabrać głodu piłki na nowo , odsapnąć.W meczach z teoretycznie słabszymi rywalami wygranymi do przerwy gramy dalej niemal filarami drużyny.Oby odpukać ale jak na wiosne przydarzą się kontuzje bardzo nietypowe to szlag mnie trafi.Sam Messi często decydował choć dopiero w wieku 24 lat że chce dalej zostać na boisku ale i ten manewr nie wychodził perfekcyjnie to co powiedzieć o chłopcach bo tam trzeba nazwać Yamala , Cubarsiego czy wątłym Raphini , jeszcze o Casado.Kounde może zdrowie ma jak koń trzezzaoraćaorać jedynie dziadek Lewy odpoczywa.Pamiętacje ciągłe granie MSN ? Wiadomo jak to się skończyło oby nie tym razem

2

@VinDiesel gdyby mieli 15 pkt przewagi to by cicho siedzieli

0

@mekston z Sevillą bylo 5-1

1

Her Flick popełnia spory błąd nie robiąc zmian

1

@MichalZZZ Lamal Raph Koun Pedr na lawke i to szybko

1

Mamy Ferminatora i Fernanitousa D:

0

Tak patrze na kalendarz Realu i stwierdzam ze to jest katastrofa xd

0

Jestem najlepszy na świecie zaraz po Messim

4

@Lionel_Messi10 kiedy cała ludzkość wie że Messi jest najlepszy Cr po prostu się dowartościuje i te wolne to jego dośrodkowania bo zawsze trafiają w mur

0

@Puziol watpie tzn wierze tylko w marzec

1

@Hablar haha przeciez to nie o Rodriego chodzi i Barca poradzilaby sobie bez Busquetsa a na pewno po sezonach 15/16

3

@OzzyFCB jako czynny gracz Conte wie kiedy najgorzej gral

0

Gdzie w ogole werdykt dla City ? Mial byc w styczniu ? Evertonom to od razu dawalii minusowe punkty a z City to musi byc narada zeby walnac im minus 10 i wyrzucic z pucharow na 3 lata ?

0

0

@Munio na pewno nie jest az tak slaby , Dembele jeszcze moze z niego byc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?