BarcaSupporter
Dołączył/a: styczeń 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Rodrigo ma być alternatywą dla Suareza? To jest piłkarz może i dobry na valencie ale nie na barce
9
Prawda jest taka że jest gównianym prezydentem. Zamiast zwolnić valverde to on czeka w pełnym zaufaniu na 3 kompromitacje w LM. Dla niego najważniejsza jest kasa o czym świadczą nasze koszulki na przyszły sezon
11
No tak, Ernest uwielbia takich emerytow jak parejo, pewnie jeszcze cały czas ma obsesje na punkcie williana
3
Złych stron jest o wiele więcej i miały one katastrofalne skutki. Nie mogę uwierzyć że ten facet zostanie na kolejny sezon
0
Ale rewolucja, odejdą zawodnicy nic nie znaczący albo na wypożyczeniach. Śmiech na sali, ta rewolucja powinna dotyczyć przede wszystkim zmiany trenera
2
Trzeba wywalić z klubu ich obu. Już to widzę jak w przyszłym sezonie de jong będzie cały czas grzał ławę przy valverde a na de ligta to raczej nie ma co liczyć. Już chyba nie ma żadnej nadziei że ten pseudo trener odejdzie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wiadomo że nadal wielu kibiców barcy ma do niego żal za to jak sie zachował, ale piłkarsko to jest kot, a takich nam właśnie potrzeba
2
Czas tego pana się już skończył. Pora na zmiany
0
"Jeśli Barça zdecyduje się postawić na nowego szkoleniowca, to ten musi czuć się związany z filozofią klubu i określonym stylem gry. Drużyna musi powrócić do korzeni" do tej roli idealnie pasowałby qique setien, zna dna barcy i myślę że umiał by powrócic do jej stylu który zniszczył valverde
3
Setien, koeman lub ten hag. Każdy z tej trójki będzie lepszy niż ultra defensywny valverde
3
Jeżeli klub postanowił by go sprzedać to za kase z jego sprzedaży warto by było kupić kimmicha z bayernu
7
@xavi890 dobry żart :D
6
Miejmy nadzieję że już za parę dni zobaczymy wiadomość że EV został zwolniony z roli trenera
3
Ivan ty to się lepiej już pakuj i odchodź do tego interu
0
Nie wina valverde? A kto wystawił taki skład, zawodnicy? Mam nadzieję że w zarządzie są jednak mądrzy ludzie i nie pozwolą na zostanie tego pseudo trenera
2
Już widze te wypowiedzi bartomeu po meczu: zabrakło nam trochę szczęścia, valverde ma nasze pełne wsparcie
0
Komentator eleven o valverde: valverde narazie zasępiony. Żadna nowość, tak jest co mecz
5
Dość już tego defensywnego stylu. Valverde out
0
@MarioVeB! Wiadomo że trzeba bedzie poczekać bo xavi od razu nie obejmie pierwszego zespołu barcy
5
'Chcę, żeby Barcelona wygrywała, prezentowała prawdziwy spektakl i dominowała nad rywalami.' Tego chce chyba każdy kibic barcy ale za valverde nie ma co na to liczyć. Trzeba czekać na xaviego
5
Gość tak pierd*li że się go słuchać nie da, bardzo żałuję że wyborów nie ma w tym roku i jeszcze będziemy się musieli z nim męczyć przez 2 lata
3
Jak valverde jest dla niego takim perfekcyjnym trenerem to niech sobie z nim idzie do innego klubu, my potrzebujemy świeżości i młodości w pomocy i nowego trenera który na nowo to wszystko poukłada
4
Oby do nas trafił, potrzeba nam ludzi z takim charakterem. W przyszłości byłby z niego świetny kapitan
0
No właśnie to jest taka różnica że w realu po 2 takich kompromitacjach na pewno zwolnili by trenera a tu jeszcze ma pełne poparcie zarządu...
2
Trzeba mieć nadzieję :D
83
Najgorsze to valverde i to co ten pseudo trener robi z barcą, genialny taktyk wystawił 8 defensywnych żeby nie tracić goli a i tak prawie przegrał, na dodatek stoi cały mecz z tą swoją znudzona miną jakby miał wyrabane co sie dzieje na boisku. Błagam niech on odejdzie po tym sezonie
9
Znowu Messi ratuje dupe valverde, w finale pk pewnie będzie tak samo
9
'Myślę, że nie ma lepszego trenera dla Barçy, a jeśli odejdzie, drużynie na pewno będzie szło gorzej.' Lepszego żartu dawno nie widziałem
0