BarcaToSensZycia
Dołączył/a: listopad 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czyli teraz beda jakieś śmieszne klauzulę?
1
@FCB_dimiC to współczuję, bo to był jeden z tych meczów dla których oglada się ten sport
0
Nieźle nas ratuje ten Szczęsny, gość potrafi zepsuć humor nie ma co, nawet mielenie realu xd
0
Karny XD macie swojego Szczęsnego ale jak ktoś stwierdza ze lepiej żeby Pena bronił to jest jechany nice
0
@Limaker ta klauzula to był jakiś ewenement na skalę światową xd
0
@Ptasior w sensie że jakiś następca Araujo? :P
1
@BORO_12 chyba będzie trzeba tak zrobić, bo inaczej to narracja zmienia się kilka razy dzinnie
0
Czy Alex Pintanel jest gody zaufania?bo dal info ze Araujo podjął decyzję że chce odejsc w styczniu, ale nie wiem na ile ten gość jest wiarygodny
1
No muszę przyznać że bardzo ciekawa saga się robi, i jak tak myślę to chyba nawet mam nadzieję że to prawda i to jego agencji coś kręcą, a on się od "uwloni" i zostanie
37
Barca to taki trochę Robin Hood zabiera bogatym i oddaje biedniejszym xd
4
Gruby już na nogach nie może się utrzymać?
0
Okularki Raphinhi trochę mi przypominają okulary pewnego sympatycznego Argentyńczyka
3
Jak miło popatrzeć na te ich smuten twarze XDDD
1
VAMOS, brawa dla zawodników
0
Mam nadzieję że wezmą Araujo do wywiadu po meczu
2
Pena, Pan Pilkarz, niesamowity progres zaliczył w tym sezonie
1
@Coutinho007 no, więcej naszych sobie odpoczęło
0
Valverde wygladal po tym strzale jakby miał się popłakać
0
@Xxxbarca4ever no wiadomo, tylko rok temu się liczyły albo puchar interkontynenlany to dopiero prestiz xd
0
@krol211 mogło być gorzej
1
@Comfortable_ też, ale nie mamy na co narzekać
0
@kuz zależy ile doliczy :P
1
@Comfortable_ 2-5 i tak raczej historyczny wynik
0
@saviol54 trochę to komicznie brzmi że wygrywając 2-5 w 80minucie mówimy o golu na zabicie meczu xd
0
@Xxxbarca4ever chyba tak
2
Raphinha oby nic poważnego
1
Jak nie daj Boże to przegramy to to by był dramat
0
Faul jest, cholibka
1
Ktoś Manzano podmienił?
0
@[Oli] in fatiego, i ferrana tez