Barca_Blaugrana
Dołączył/a: luty 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko że często trafiam wyniki i to właśnie takie gdzie faworyt daje dupska....
0
Byłem dzisiaj w fortunie i tak sobie myślałem żeby obstawić na Słowację sto złotych, ale pomyślałem że szkoda kasiory........ale ja głupi jestem, szkoda gadać.
1
Messi strzeli cztery bramki w sobotę i na Bernabeu nie będzie żadnej imprezy przecież Perez by oszalał.
3
buhhahahhaaaaahhaa
0
Ale szkoda Ronaldo ojojoj ojojoj ale szkoda hehhheeee...:)
3
Koniec świata bo Barcelona przegrała, ja pierdziele koniec świata bo to pierwszy raz nie??! Przecież to znaczy że Królewski Real wygra wszystko i znowu będziemy pośmiewiskiem, koniec idę po sznur ........
0
Idź spać dziecko.....szkoda gadać.
3
Kiedyś przegrają więc lepiej dzisiaj niż 25 października z mendami.
0
3:3 ale ważne ze Castilla przegrała heh...
2
Będzie dobrze i oby bez kontuzji.
1
Nie płakał i sprawił zawód wszystkim :)
0
Wiem bo to moje chyba 15 konto na tej stronie a bany moga sobie w dupcie wsadzić bo jest takie coś jak proxy i konto zakładam każdy dzień heh
0
Im więcej osób wchodzi tym większy zysk z reklam i koło się kręci.....
0
Co wy ludzie gadacie przecież najlepszy jest tylko jeden gracz i tylko on się liczy to Ronaldo powtarzam Cristiano Ronaldo i proszę zakończyć głupi temat bo Messi może mu buty czyścić....:)
1
dokładnie, nic dodać nic ująć...
2
Ktos wie może jaki to utwór od 0:26 sekundy..
0
Ktos wie może jaki to utwór od 0:26 sekundy..
0
zaraz kamienie polecą....heh
0
trudno powiedzieć bo lekko pijany jestem hehe
0
jaki autobus oglądasz w ogóle mecz?
1
zaraz panienka dostanie cieczki ze szczęścia..
0
Chciałem tylko zobaczyć ile łosi tutaj wejdzie z białej strony.....sorry różowej stronki :) w trakcie trwania meczu Raelcia.
5
Real zaraz dostanie karnego i będzie 0:1 po golu Ronaldo i o dziwo po faulu samego Ronaldo.
0
Już dziewucha leży.
2
Może strzeli z karnego ale około 18 powinien płakać...oby
0
0
Bedzie wygrana 2:3
0
Pewnie sie pojawi przed samym meczem.
0
Posłuchaj tego i wyluzuj, będzie dobrze.