Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Uwierz ze wole douglasa nie irytuje przynajmniej
0
WIem ze to mecz o pietruszke dla nas ale nie moge kur wa patrzec na tego adriano mam nadzieje ze juz nigdy nie zagra
0
Niech te deportivo juz nigdy nie gra w najwyzszej klasie bo az rzygac sie chce za przeproszeniem jak sie na nich patrzy
0
Scyzoryk mi sie otwiera jak widze adriano przy pilce.
0
Ja rozumiem ze ta polowke sezonu mial znakomita i jeszcze te ostatnie mecze, ale no nie przesadzajmy zle mu sie zyje, ilez mozna wyciagnac jakos gral kilka lat na tym samym kontrakcie, rozumiem jakby mial w sezonie 40 meczy zajebistych kilka slabych to mu swoj %
0
Ja mowilem ^ 15 znakow
0
Glupie myslenie, chcesz wiecej, graj lepiej ? Nie maja pieniedzy to i zawodnicy sa na slabym poziomie wiadomo ze real i barca zawsze beda duzo wyzej niz inne kluby ale ja jestem za tym zeby dostawali wiecej nie po rowno bo to nie mozliwe ale wiecej.
0
Juventus tez moze miec.
0
Kiedys juz tak grali o superpuchar z bilbao
0
Ale zajebiscie ze kazdy pilkarz z usmiechem na "Buzi"
0
Moze i masz racje, ja po prostu nie wierzylem, pomylilem sie trudno.
0
Dolaczam sie do pielgrzymki, ja tak samo watpilem
0
A kiedy to bylo ?
0
Ostatnia byla statystyka podan "bejla" z ter stegenem moze ja podrasowal ale nie jestem pewny.
0
Mi akurat bardzo podoba sie Pogba zdecydowanie jestem za jego transferem, ale jak pisalem wczesniej, wczoraj za dobrze nie zagral.
0
Ze sie wtrace Pogba 0 zwrotnosci ? Prosze obejrzyj sobie o nim jakis filmik i wtedy sie wypowiadaj, ale rzeczywiscie wczoraj slabo zagral.
1
Swietny filmik
0
Dzieki temu barca przegrala "tylko" 2:3 wiec messi zrobil na prawde duzo ;) wiec nie ma co porownywac 2 meczow
0
NIe rozumiem Twojego komentarza czyli ze messi byl niewidoczny ? A kto 2 bramki wypracowal we wczorajszym przegranym meczu ?
0
Nie rozumiem tych glupich wypowiedzi w takim stylu ;s po to chyba graja zeby byc kims.
0
Ale to nadal nie jest celny strzal ; D
0
A tu sie zgodze bo wiecej pracy iker mial niz ter stegen, ter byl pewnym punktem we wczorajszym meczu ale kompletnie nie rozumiem decyzji o "11" bo nie mial zadnej powaznej interwencji ; s
0
Rzeczywiscie neuer chyba bardziej zasluguje na "miano" jedenastki poniewaz tak jak juz wspominalem bayern nie oddal zadnego celnego strzalu na bramke ^^
0
Nie chce sie powtarzac, no ale przeciez nie mozna wygrac meczu nie oddajac celnego strzalu ; ( w sumie kiedys arsenal przegral 4 : 1 nie oddajac celnego strzalu ; o
0
Ale suarez tez zniszczyl psg : (
0
Taki maly offtopic :
http://fangol.pl/view/98145/szokujaca-statystyka-bayernu
1
Moim skromnym zdaniem w tym momencie niema kto ciagnac tego bayernu jednak to wciaz bardzo ciezki przeciwnik, guardiola mial messiego teraz go nie ma i wyglada to jak wyglada. Po final Visca.
0
Szkoda patrzeć na takiego messiego, mnie irytuje to ze on w 99 % meczach potrafi wszystko zrobic a jak ma slabszy dzien to mu nikt nie pomoze, ale wazna wygrana a bramki i tak przyjda : )
0
Dosc mam tego gwizdania juz
2
Jak nie gral ? 15 znakow