BarcaaVEB
Dołączył/a: maj 2017
Gdynia
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Poleciłby ktoś jakiś ciekawy film na netflixie? Dzieki :)
0
@tomek8756 Lolo Thai Jolo
Kuchnia tajska dobra w smaku nie wiem zależy ile dla Ciebie to jest przystępna cena :D
1
Aaajjjjjjććć Zalewski prawie prawie
4
Szkoda że nie może grać oby wrócił silniejszy po kontuzji :)
4
Dla osób co mają steam warto skorzystać z okazji "ARK: Survival Evolved" całkowicie za darmo na steam, można przypisać do konta jeśli zdążymy przed 19 czerwca do godziny 19:00 zostaje przypisane na zawsze ;)
0
@totalcrack Taak wiem wiem ale podsumował mecz :D
0
Krychowiak pomylił rugby z piłką nożna :D
8
Krychowiak XDDDDDDD
0
Przetrzymać to musimy innej opcji nie ma Depay dał nam bardzo dobry prezent
0
Depay 0:1 słupek ¯\_(ツ)_/¯
0
Depay coś Ty zrobił co to za karny hahahahaah
0
nie ma gola hahahhahaahah
0
No i to byłoby na tyle z przewagi 2 goli :/
0
Ciekawe ile Krychowiak obstawil że dziś wyleci z boiska :D
0
Czuje że będzie na spokojnie ponad 5/6 kartek :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Maaateeeuuuszczelki gootoowaa
0
@Rust_Cohle Jakby pewniaczek ( ͡º ͜ʖ͡º)
0
Skład Polski na mecz z Holandią fajnie że od pierwszych minut Zalewski :)
1
@Joe_Pesci Produkcja bitów też na wysokim poziomie :D
0
Ajjjć Bruyne na 2:1 :/
1
No i lipa 1:1 :/
5
@macio_944 fakt nie opinia
26
Może być 80 + 20 zmiennych ( ͡º ͜ʖ͡º)
1
Gooooooooool Leeewyyy brawo :D
1
@Pawel13sz 70/95 mln jakoś
2
@GeneralXavi Jeśli nie patrzysz na budżet ja używam i polecam Seysso Carbon Professional kiedyś były w fajnej promocji ma 3 tryby pracy, fajne etui w zestawie
1
Nowy ranking hltv 1 miejsce FaZe 2 miejsce ENCE 3 miejsce Navi, cieszy widok ENCE na 2 miejscu :)
3
Niestety ENCE przegrywa finał w IEM Dallas 2022 z Cloud9 3:0 (12:16, 11:16, 3:16)
Mimo ENCE i tak ogromny szacunek drugie miejsce nie jest złe, Pokonali G2 2:0 jak i FaZe 2:1
0
Brawo Dawid no więc Alan więcej pokory ;)