Barcafan2020
Dołączył/a: kwiecień 2023
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co najleprzego zrobił busi? bo nie ogladam.
3
Carlo obsrany jak panowie z Niemiec przed Norymbergą mam nadzieje że pod wpływem emocji zrobi niemądrą zmiane taktyczną lub zawodnika i to wygramy vamos.
0
@fuisLigo znaczy uefa mordo o 22 30 po ciężkim dniu pisałem to pierdole takie żeczy znaczy uefa to może robić
1
@Yoohoo masz racje
0
@mleczkoo oni wierzą że barca spadnie to są hala dzieci nie rozumeiją niczego
0
@RivaldoFCB tymczasem taki bkznesmen o nazwisku Rockefeller który właśnie dorobił się na monopolu i chamskim wykupywaniu innych stacji benzynowych czy rafineri naftowych na teranie stanów zjednoczonych bylłem 2 miesiące temu w rockefeler centre i chłop ma tam muzeum i 15 własnych wierzowców oczywiście nnie żyje ale to wrzystko zbudował na właśnie monopolu więc chyba się nie znasz tak jest tylko fudbolu to o czym piszesz i tylko w lalidze bo w francji tak wlaśnie jest w innych ligach głównych 5 jest dużo dobrych klubów .
0
xd są dwie możliwe scenariusze albo real coś kręci bo przegrywa 9 punktami i chce się pozbyć rywala z ligi lub uefa wyciąga kwity na barce i Real bo coś znalezli . Fifa może chcieć pokazać dwa kluby w złym świetle ,a zaczyna od barcy bo gdyby zaatakowali dwa na raz to by się każdy by się zorjętował o co chodzi w takim przypadku w przeciągu miesiąca na real też znajdą kwity mówiąc tak ( w trakcie prowadzonych czynności trafiliśmy na ślady takie i takie które dowodzą winy jest też real madryt) to była by najgorsza opcja. 3 scenariusza nie widze bo prawda jest taka że było dużo więcej meczów w których z winy waru barca przegrała , jednak jeśli żeczywiście barca przekupywała sędziów to nikt się do tego nie przyzna bo siędzia rozumie że trafi za kratki ,a na przymknięcie oka przez uefe nie może liczyć bo zajmie się tym centralne biuro antykorupcyjne czyli jeśli to nie druga wersja to teorytycznie jesteśmy bezpieczni bo nic nam nie udowodnią. dwie pierwrze wersje wyjaśniały by pilne posiedzenie realu madryt w sprawie negreiry . niestety moim zdaniem to właśnie jest taa druga opcja jest prawdziwa.
0
I ci fani tiki taki co zwalniają Xaviego
0
zaczyna się taki burdel że zaraz barca z realem spadną do 4 ligi
1
@B4rtos polecam poczekać na oficjalną strone tam jest najtaniej i najbezpieczniej.
1
visca el barca visca el catalunia visca el Xavi visca el Araucho dobranoc.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
mam wrażene że oni dostają jakieś busty które tylko przez 15 min działają
na początku pierwrzej i drugiej połowy.
1
no i się doigrał
0
@najs nie mistrzu oglądam jak płaczą wiesz cieszy mnie ten widok.
0
@Doony7 ja i tak tam wogle komentarzy nie pisze więc wsm po co nie bede musiał się użerać z chala dziećmi.
3
Panowie wygrywamy ale podejdzmy z pokorą do drugiej połowy i niech moc będzie z nimi.
8
xd na stronie spe@miarzy ciągle piszą jaki to Gavi jest zły ale chyba nie za barzo ogarniają co robi ich złote dziecko .
5
chciałbym dodać komantaż na stronie białych bo cisną po Gavim ale zapomniałem mam bana na 5 lat bo napisałem k@rwa xd tutaj to na 48 wsadzają.
3
jak Xavi chce pokazać że ma jaja to niech wypieprzy Busketsa na ławe przerwa na dwa mecze i zagoni do roboty
1
@Xonar no właśnie mam znajomego z Barcelony zaproponuje te 2567 kandydur
1
i ci ludzie typu @damcio24 co zawrze mają leprze taktyki od Xaviego.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
nie no chłop sam sie wyjaśnił
0
Jak można po takim meczu zwalniać xaviego co wielu by chciało zrobić? Patrząc na to że graliśmy równo a nie mieliśmy 3 największych dla mnie na ten moment zawodników a United jest naprawdę w formie zagraliśmy dobry mecz który pokazał że jesteśmy w stanie beż kontuzji powalczyć o ligę mistrzów nie o finał ale np 1/4
1
vamos laporta !
1
to jest jakiś żart czemu lewy za obrażanie sędziego dostał 3 mecze kary a vinicius 0 tu są równi i równiejsi.
0
@sentenced tak jedynie na tej stronie możesz przekrzyczeć idiotów bo nie ma tu dużo ludzi.