1

@DanielVeB Dokładnie mój przyjaciel mówi że jego żona przez całą noc oglądała jakiś "szarlatanów" i mówi cały dzień że jest spisek pomiędzy Merkelową Bidenem i innymi ważnymi premierami lub prezydentami(prezydent ma inne prawa na przykład w Polsce niż w stanach) . Oni chcą niby wybić ludzi na świecie tworząc wirusy i po szczepionkach są durze skutki uboczne.

1

60 sekund po wprowadzeniu pisma jestem

0

@Eryx_10 dzienki

0

Do meczu z Realem Sosie Dat (Nie wiem jak się pisze )nie było żadnej w tym sezonie.

0

To nie piłkarze piszą tylko ludzie odpowiedzialni za media piłkarzy.

2

Kurwa co jest i wy się nazywacie cules 5 meczy z rzędu wygrane super cieszymy się przegrywamy w 40 minucie 1 0 kiedy możemy jeszcze wygrać to wy kuman won leeee dzieci do łóżka i cules zostają i wierzą do ostatniej minuty a nie jak po 5 wygranych meczach gola stracą to m to już beczą i srają w gacie bo łe barca przegrywa trochę wiary i dobre stare powiedzenie wisca el barca.


0

wszyscy o nie tylko nie arauho a coś o meczu bo nie moge znaleźć linka

0

Czyli wszystkie siły na puchar króla i ligę mistrzów. Chyba dobra decyzja niestety atletico za bardzo odjechało .

0

@Gibon97 ŻYCZE MU TEGO

0

@JacaBarca no xd

0

no tym razem lepiej oceniłem za wysoko umtitiego i za nisko desta reszta trafiłem

0

@JacaBarca oj tak ja miałem dziesięć lat (teraz mam 20lat ) to mi mama mówi synek patrz masz tu dwie koszulki realu a koszulka barcy za droga jak chcesz to możesz koszulkę realu teras a barcy dopiero na dzień dziecka a jak weźmiesz realu to bendziesz miał trzy ja : nie ku#wa nie nie Bendę zakładał koszulki papierków.

0

@tomFCB xdxdxdxdxdxdxdxdxdxdx

0

dlaczego ludzie odpowiedzialni za media Messiego nic nie piszą pod zdjęciem

0

TE SKARPETRY NA NIEBIESKO I JESTT BEATIFULE

1

@Comentateiro NO DOBRA ŻECZYWIŚCIE

0

XD MOJE OCENY ŻADNE NIE SĄ TAKIE JAK WRZYSTKICH I REDAKCJI ALE SĄ O JEDEN ZA DURZE LUB MALE (WYJĄTEK ALBA WYSTAWIŁEM MU TRUJE)

1

@AxelF xdxdxdxdxdxdxdx

1

@AxelF dobra kończymy debatę❤❤❤❤❤❤❤????

0

@trolownik xdfcbtyyu

0

@AxelF przerwa trwała dwa miesiące????????????????????????????????????????????????

0

@AxelF real ma jednego trenera od 6 lat i ten trener był asystentem Acelottiego który prowadził real 2 lata

1

@AxelF No trochę się zgadzam ale przez to mniej tracimy i więcej strzelamy bramek bo na przykład ta taktyka nie zadziałała z ofensywną Valencią (nie wiem jak się pisze ) dostali wp###ol 4-1 a nasza taktyka działa tak dobrze że tylko w 2 meczach straciliśmy 3 gole a przegraliśmy dwoma też dwa.

0

dlaczego my w meczach mamy zazwyczaj 70 procent posiadania piły , a real w meczu z lewante miał 45

0

Panowie wyprzedzamy real vamos Barca Zidane nie to nie wstyd przegrać z. 3 ligowcem to dlaczego ma być wstydem przegrać z barceloną

1

@Bocheno1 Sorry za orto .

0

@Kz1234 xdxdxdxdxdxdx

2

xd mam nadzieje że granada bo oni nie walczą do końca

1

@Rewolucja123 ty masz czarne on ma rużowe

1

@Rewolucja123 ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?