Barcafan2020
Dołączył/a: kwiecień 2023
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DanielVeB Dokładnie mój przyjaciel mówi że jego żona przez całą noc oglądała jakiś "szarlatanów" i mówi cały dzień że jest spisek pomiędzy Merkelową Bidenem i innymi ważnymi premierami lub prezydentami(prezydent ma inne prawa na przykład w Polsce niż w stanach) . Oni chcą niby wybić ludzi na świecie tworząc wirusy i po szczepionkach są durze skutki uboczne.
1
60 sekund po wprowadzeniu pisma jestem
0
@Eryx_10 dzienki
0
Do meczu z Realem Sosie Dat (Nie wiem jak się pisze )nie było żadnej w tym sezonie.
0
To nie piłkarze piszą tylko ludzie odpowiedzialni za media piłkarzy.
2
Kurwa co jest i wy się nazywacie cules 5 meczy z rzędu wygrane super cieszymy się przegrywamy w 40 minucie 1 0 kiedy możemy jeszcze wygrać to wy kuman won leeee dzieci do łóżka i cules zostają i wierzą do ostatniej minuty a nie jak po 5 wygranych meczach gola stracą to m to już beczą i srają w gacie bo łe barca przegrywa trochę wiary i dobre stare powiedzenie wisca el barca.
0
wszyscy o nie tylko nie arauho a coś o meczu bo nie moge znaleźć linka
0
Czyli wszystkie siły na puchar króla i ligę mistrzów. Chyba dobra decyzja niestety atletico za bardzo odjechało .
0
@Gibon97 ŻYCZE MU TEGO
0
@JacaBarca no xd
0
no tym razem lepiej oceniłem za wysoko umtitiego i za nisko desta reszta trafiłem
0
@JacaBarca oj tak ja miałem dziesięć lat (teraz mam 20lat ) to mi mama mówi synek patrz masz tu dwie koszulki realu a koszulka barcy za droga jak chcesz to możesz koszulkę realu teras a barcy dopiero na dzień dziecka a jak weźmiesz realu to bendziesz miał trzy ja : nie ku#wa nie nie Bendę zakładał koszulki papierków.
0
@tomFCB xdxdxdxdxdxdxdxdxdxdx
0
dlaczego ludzie odpowiedzialni za media Messiego nic nie piszą pod zdjęciem
0
TE SKARPETRY NA NIEBIESKO I JESTT BEATIFULE
1
@Comentateiro NO DOBRA ŻECZYWIŚCIE
0
XD MOJE OCENY ŻADNE NIE SĄ TAKIE JAK WRZYSTKICH I REDAKCJI ALE SĄ O JEDEN ZA DURZE LUB MALE (WYJĄTEK ALBA WYSTAWIŁEM MU TRUJE)
1
@AxelF xdxdxdxdxdxdxdx
1
@AxelF dobra kończymy debatę❤❤❤❤❤❤❤????
0
@trolownik xdfcbtyyu
0
@AxelF przerwa trwała dwa miesiące????????????????????????????????????????????????
0
@AxelF real ma jednego trenera od 6 lat i ten trener był asystentem Acelottiego który prowadził real 2 lata
1
@AxelF No trochę się zgadzam ale przez to mniej tracimy i więcej strzelamy bramek bo na przykład ta taktyka nie zadziałała z ofensywną Valencią (nie wiem jak się pisze ) dostali wp###ol 4-1 a nasza taktyka działa tak dobrze że tylko w 2 meczach straciliśmy 3 gole a przegraliśmy dwoma też dwa.
0
dlaczego my w meczach mamy zazwyczaj 70 procent posiadania piły , a real w meczu z lewante miał 45
0
Panowie wyprzedzamy real vamos Barca Zidane nie to nie wstyd przegrać z. 3 ligowcem to dlaczego ma być wstydem przegrać z barceloną
1
@Bocheno1 Sorry za orto .
0
@Kz1234 xdxdxdxdxdxdx
2
xd mam nadzieje że granada bo oni nie walczą do końca
1
@Rewolucja123 ty masz czarne on ma rużowe
1
@Rewolucja123 ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤