Barcasub
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2023
7 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale ten hurkacz jest słaby, no dramat. Stąd pytanie do was, kto jest obecnie słabszy on czy Lewandowski.
0
@MesQueUnClub96 Takie coś jako priorytet. Dramat, nie warto na nich głosować.
0
Nie wiem co myśleć o dzisiejszych powolaniach, trzeba poczekać aż Dziki Trener zabierze na ten temat głos.
0
@PatrykBarca Krótka pamięć masz. Jego ślimacze tempo i często bezmyślne faule narażające reprezentację na grę ze stratą jednego zawodnika na pewno się przydadzą.
3
@Faro Tu chodzi o wygrane.
10
Serio krychowiak dostał powołanie? Żenada.
0
@Mns21 Paixao bym chyba wyrzucił. Było wielu dobrych, ale też wielu grało krótko w Polsce. Tego mihalczuka nie pamiętam.
1
@MOLESTA Śmieszny trener. Myśli, że trenuje rome i będą mu wydawali 200 mln na transfery co sezon? Ma całkiem dobry skład, spokojnie o top4 mógłby powalczyć.
1
@Barca1922 Sevilla nie oplacalaby pewnie więcej niż 50% jego pensji.
0
@Kubsoleon Ale tutaj mowa o tym, że Abde też ma odejść jak Fati...
0
@Kubsoleon Widziałem w dwóch pierwszych meczach, że faktycznie są tak słabi, że trzeba w drugiej połowie wpuścić wszystkich, żeby coś zrobili.
1
@Kubsoleon Może to, że cały czas gra jeden nominalny skrzydłowy, bo Xavi upycha jak najwięcej pomocników. A potem mówi, że liczy na wszystkich, a jednak chętnie by się ich pozbył.
0
@lucca87 To tylko numer, bez różnicy kto.
0
@Transu96 Grupy krwi nie macie.
1
Jaką macie grupę? Ja mam 0
0
@Pedri16Future I ustalić szczegóły wypożyczenia z klubem. xdd
1
@Criss18Barca Gdyby stary @Luciano99 nie doznał kontuzji w 96 to by miał złota piłkę.
0
@adi7adi8 Brighton ma słabszą ławkę.
1
@KibicBarcy123 To jest Anglia, mają kasy dużo. Nie płacą nikomu za transfer, a jeszcze nie wiadomo czy przejmą całe wynagrodzenie. Na puchary potrzebują szerszej kadry, a Fati w formie to gwarancja kilkunastu G+A.
0
@KibicBarcy123 Poszerzenie kadry niskim kosztem. Jak de zerbi odbuduje Hiszpana to mogą też zyskać.
0
@DonMatteo901 Otóż nie.
0
@barpol11 Lipsk, Lazio, Lens.
0
@Rust_Cohle Wydaje ci się, że coś wiesz. Równie dobrze też mogę powiedzieć, że twoje to multi. :) Od tak bez dowodów, a co.
5
Tyle transferów co Barca dzisiaj zrobiła bez oficjalek to szacun.
0
@Rust_Cohle Znowu jakieś insynuacje nie na temat. Ogórku...
0
@Rust_Cohle Jak Legia przejdzie to będziemy ciebie roastowali.
1
Kopenhagaw w dwumeczu szału nie zrobiła, po meczu ze Sparta myślałem, że jednak są lepsi.
Poprawione
0
@Kuba_1 Barca, Lipsk, Lazio, Lens
0
Najlepszy obecnie zawodnik la liga do lat 23 to?
0
@Barca1922 Obecnie tak. Najlepszy zawodnik z tej Ligii do lat 23. Najlepszy Pedri, który większość tego roku był kontuzjowany? No to już prędzej Nico... Nie może być najlepszy ktoś kto w tym roku nie ma praktycznie żadnych liczb i niewiele meczów rozegrał. Bellingham pod każdym względem obecnie lepszy.