Barcelona1235
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2023
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@astralny debile co zrobisz, niech da ile chce, jak ktoś kogoś zaprasza na wesele to nie powinien wymagać pieniędzy od gości, w naszym kraju cebulaki tak zarządziły
1
@kamilholik jeżeli ktoś was zaprasza to jaki jest sens płacić mu za to ?
3
@doc jeżeli on odejdzie a zostanie ferran, to sezon zapowiada się w lidze Europy
2
@bartas97 i podwyżka co roku 100 zł brutto
1
@Deviler a niech dają, te ogłoszenia zawsze będą, a debili nie brakuję którzy wykonują pracę niewolniczą
2
@Bartek_VEB tak, betoniarek nie potrafi kopać do przodu
0
@tbas to ma że wolał trzymać go na ławce a wpuścić obrońcę
2
To że xavi to jest beton to każdy wie, zamiast w zeszłym sezonie ogrywać Torre to wpuszczał Alonso, tak to się kręci
0
@Bartek_VEB Oriol w poprzednim sezonie był lepszy niż Busi, popełnia mniej błędów i jest agresywny z tyłu
1
@D10SLEO to inne pozycje są
0
Nie rozumiem ludzi co myślą że Nico to jest pozycja Oriola i narzekają że zajął mu miejsce, w Barcelonie po odejściu dziadka Busiego nie było nikogo innego na pozycję defensywnego, Barcelona ma taki styl gry że musi mieć jednego z tyłu pomocnika
0
Komentarz usunięty
0
Dlaczego Bartomeu nie poszedł siedzieć za te wszystkie przekręty?
0
Jara was tak ten tenis ?
0
Co sądzicie o karierze Umtitiego, bo dla mnie jest to szok jak można tak zmarnować karierę, jak on był zdrowy to był uważany za zastępcę Puyola.
0
Jaki jest sens komentowania tenisa na forum Barcelony ?
1
Kurde ludzie, ten Guler to równie dobrze może być przeciętniak, ile już takich było w Barcy co grali podobnie, szkoda kasy na takich, przypominam że jest to zawodnik typu Torre czyli nie ma miejsca s Barcy dla nich
0
Powiem tak, na razie dużo piłkarzy nie chce czekać na Barce bo nie mamy płatności finansowej, ale czy szkoda mi tego Gulera ? Nie bo w realu skończy jak Torre w Barcy
0
Ja uważam że Messi zrobił bardzo dobrze, wszystko co chciał osiągnął w Europie i za to należy mu się szacunek, widzę że dużo na tej stronie jest nie letnich kibiców lub bardzo młodych, kierują się sentymentami, należy pamiętać że Messi to tylko człowiek i wybiera tak aby mu było lepiej.