4

@astralny debile co zrobisz, niech da ile chce, jak ktoś kogoś zaprasza na wesele to nie powinien wymagać pieniędzy od gości, w naszym kraju cebulaki tak zarządziły

1

@kamilholik jeżeli ktoś was zaprasza to jaki jest sens płacić mu za to ?

3

@doc jeżeli on odejdzie a zostanie ferran, to sezon zapowiada się w lidze Europy

2

@bartas97 i podwyżka co roku 100 zł brutto

1

@Deviler a niech dają, te ogłoszenia zawsze będą, a debili nie brakuję którzy wykonują pracę niewolniczą

2

@Bartek_VEB tak, betoniarek nie potrafi kopać do przodu

0

@tbas to ma że wolał trzymać go na ławce a wpuścić obrońcę

2

To że xavi to jest beton to każdy wie, zamiast w zeszłym sezonie ogrywać Torre to wpuszczał Alonso, tak to się kręci

0

@Bartek_VEB Oriol w poprzednim sezonie był lepszy niż Busi, popełnia mniej błędów i jest agresywny z tyłu

1

@D10SLEO to inne pozycje są

0

Nie rozumiem ludzi co myślą że Nico to jest pozycja Oriola i narzekają że zajął mu miejsce, w Barcelonie po odejściu dziadka Busiego nie było nikogo innego na pozycję defensywnego, Barcelona ma taki styl gry że musi mieć jednego z tyłu pomocnika

0

Komentarz usunięty

0

Dlaczego Bartomeu nie poszedł siedzieć za te wszystkie przekręty?

0

Jara was tak ten tenis ?

0

Co sądzicie o karierze Umtitiego, bo dla mnie jest to szok jak można tak zmarnować karierę, jak on był zdrowy to był uważany za zastępcę Puyola.

0

Jaki jest sens komentowania tenisa na forum Barcelony ?

1

Kurde ludzie, ten Guler to równie dobrze może być przeciętniak, ile już takich było w Barcy co grali podobnie, szkoda kasy na takich, przypominam że jest to zawodnik typu Torre czyli nie ma miejsca s Barcy dla nich

0

Powiem tak, na razie dużo piłkarzy nie chce czekać na Barce bo nie mamy płatności finansowej, ale czy szkoda mi tego Gulera ? Nie bo w realu skończy jak Torre w Barcy

0

Ja uważam że Messi zrobił bardzo dobrze, wszystko co chciał osiągnął w Europie i za to należy mu się szacunek, widzę że dużo na tej stronie jest nie letnich kibiców lub bardzo młodych, kierują się sentymentami, należy pamiętać że Messi to tylko człowiek i wybiera tak aby mu było lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?