Barcelona92
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polski_Realista
A Real nie jest tą drużyną z choćby 2002 roku.
0
Polski_Realista
Tyle w temacie
0
Polski_Realista
Bo wy mało strzeliliście bramek ze spalonego????
Daj już spokój z takimi bzdetami.
Przypomnij sobie Gran Derbi 2-6.Był tam jakiś spalony????
0
Przecież Barca nie jest w żadnym kryzysie!!!Jeżeli większość panikuje po jednym remisie i to z dobrą drużyną to co mają powiedzieć kibice Liverpoolu???To można nazwać kryzysem,podobnie jak występy Atletico Madryt,PSG które kiedyś było potęgą we Francji,i wiele wiele jest drużyn w kryzysie które zajmują niskie miejsca w tabelach.A my cały czas jesteśmy liderami a niektórym jest ciągle mało!!!
Po za tym zawsze trudno nam się grało po prezrwie świątecznej.I nie przegraliśmy z Villareal 0:3 jak za czasów Rijkaarda!!!
0
Szkoda trochę że nie ma w Barcie Giovaniego :/.Napewno talent to on posiadał,był młody,i teraz bezsprzecznie przydałby się nam.
0
JimMorrisonFCB
Rzeczywiście:)Sorka:)
To był zbiku!
Ale odpowiadam na twoje inne pytanie:"Ty cgciałbyś ich wszystkich kupić"
Wiadomo że nie ale kogoś właśnie z tych piłkarzy co wymieniłem po newsem nie będzie transferów :)
0
only1ronaldo
Jesteś sezonowcem,co od razu można rozpoznać po twoim nicku :D
0
JimMorrisonFCB
Kiedyś pytałeś mnie kto to jest Willian.
A więc bardzo utalentowany brzylijczyk z Szachtata Donieck.Dwa razy były tu newsy że ponoć Barca jest nim zainteresowana :D
0
Atl. Madrid 2 - 1 Sevilla
02.01.2010 22:00
Koniec
0
Atl. Madrid 2 - 1 Sevilla
02.01.2010 22:00
Koniec
0
Atl. Madrid 2 - 1 Sevilla
02.01.2010 22:00
Koniec
0
Atl. Madrid 2 - 1 Sevilla
02.01.2010 22:00
Koniec
0
FC Barcelona
Primera Division:
Sezon 2008/2009-16 meczy=48 strzelonych bramek
Sezon 2009/2010-16 meczy=37 strzelonych bramek
0
FC Barcelona
Primera Division:
Sezon 2008/2009-16 meczy=41 punktów
Sezon 2009/2010-16 meczy=40 punktów
Jeśli chodzi o zdobycze punktowe to jest dość równo.
0
Atl. Madrid 1 - 1 Sevilla
02.01.2010 22:00
2. połowa meczu - 64 min
0
barcam napisał:
"Gdyby nie świetna postawa Realu to sytuacja Barcy wygladała by rewelacyjnie :) to nie Barça spuściła z tonu to Real robi postępy i jest za plecami..."
i z tymi słowami wypada się zgodzić xD
0
kid a
Ale ty masz pojęcie :D
0
Z innej rury:
Atletico Madryt-FC Sevilla 0:1 narazie
Renato w 44 główką.
0
śniegu
Nie da się wszystkiego wygrywać.Jak widziałeś Villareal to dobra drużyna i swoją grą zasłużyła na remis.Należy mieć nadzieję że już w meczu z Sevillą będzie lepiej.
Pozdro dla Ciebie.
0
Valdes- 6
Alves-6
Puyol-7
Pique-5
Abidal-6,5
Dos Santos-6
Xavi -6
Sergio-6,5
Pedro-7
Ibra-5
Henry-7,5
Iniesta-7
Bojan-zbyt krótko grał
0
Ja liczę że Osasuna urwie jutro punkty realowi ....
0
Jeden remis a wszyscy panikują.Nie rozumiem tego.Nie można cały czas wygrywać.Lepiej zaliczać teraz wtopy niż w tych decydujących spotkaniach.Przed rokiem też mieliśmy taki mecz u siebie-z Getafe-było 1-1.A póżniej wszystko się wspaniale potoczyło!I tym razem też tak będzie.Pozdro DLA PRAWDZIWYCH KIBICÓW BARCY!!
Visca el Barca!!!!1
0
powinna być czerwień dla Ibry
0
brakuje gry z pierwszej piłki....
0
marcin_114
O czym ty pieprzysz?Co on mnie obchodzi???
Do spanio!!!!
0
przesrane
0
Co sądzicie o Jonathanie na podstawie tych 45 min???
0
Mecz jest dość wyrównany..
0
Sorry!Machłem się :)
Za Figo oczywiście Messi :)
0
Najlepszego :)