0

Polski_Realista

A Real nie jest tą drużyną z choćby 2002 roku.

0

Polski_Realista



Tyle w temacie

0

Polski_Realista

Bo wy mało strzeliliście bramek ze spalonego????

Daj już spokój z takimi bzdetami.

Przypomnij sobie Gran Derbi 2-6.Był tam jakiś spalony????

0

Przecież Barca nie jest w żadnym kryzysie!!!Jeżeli większość panikuje po jednym remisie i to z dobrą drużyną to co mają powiedzieć kibice Liverpoolu???To można nazwać kryzysem,podobnie jak występy Atletico Madryt,PSG które kiedyś było potęgą we Francji,i wiele wiele jest drużyn w kryzysie które zajmują niskie miejsca w tabelach.A my cały czas jesteśmy liderami a niektórym jest ciągle mało!!!

Po za tym zawsze trudno nam się grało po prezrwie świątecznej.I nie przegraliśmy z Villareal 0:3 jak za czasów Rijkaarda!!!

0

Szkoda trochę że nie ma w Barcie Giovaniego :/.Napewno talent to on posiadał,był młody,i teraz bezsprzecznie przydałby się nam.

0

JimMorrisonFCB

Rzeczywiście:)Sorka:)

To był zbiku!

Ale odpowiadam na twoje inne pytanie:"Ty cgciałbyś ich wszystkich kupić"

Wiadomo że nie ale kogoś właśnie z tych piłkarzy co wymieniłem po newsem nie będzie transferów :)

0

only1ronaldo

Jesteś sezonowcem,co od razu można rozpoznać po twoim nicku :D

0

JimMorrisonFCB

Kiedyś pytałeś mnie kto to jest Willian.

A więc bardzo utalentowany brzylijczyk z Szachtata Donieck.Dwa razy były tu newsy że ponoć Barca jest nim zainteresowana :D

0

Atl. Madrid 2 - 1 Sevilla

02.01.2010 22:00

Koniec

0

Atl. Madrid 2 - 1 Sevilla

02.01.2010 22:00

Koniec

0

Atl. Madrid 2 - 1 Sevilla

02.01.2010 22:00

Koniec

0

Atl. Madrid 2 - 1 Sevilla

02.01.2010 22:00

Koniec

0

FC Barcelona

Primera Division:

Sezon 2008/2009-16 meczy=48 strzelonych bramek

Sezon 2009/2010-16 meczy=37 strzelonych bramek

0

FC Barcelona

Primera Division:

Sezon 2008/2009-16 meczy=41 punktów

Sezon 2009/2010-16 meczy=40 punktów

Jeśli chodzi o zdobycze punktowe to jest dość równo.

0

Atl. Madrid 1 - 1 Sevilla

02.01.2010 22:00

2. połowa meczu - 64 min

0

barcam napisał:

"Gdyby nie świetna postawa Realu to sytuacja Barcy wygladała by rewelacyjnie :) to nie Barça spuściła z tonu to Real robi postępy i jest za plecami..."

i z tymi słowami wypada się zgodzić xD

0

kid a

Ale ty masz pojęcie :D

0

Z innej rury:

Atletico Madryt-FC Sevilla 0:1 narazie

Renato w 44 główką.

0

śniegu

Nie da się wszystkiego wygrywać.Jak widziałeś Villareal to dobra drużyna i swoją grą zasłużyła na remis.Należy mieć nadzieję że już w meczu z Sevillą będzie lepiej.

Pozdro dla Ciebie.

0

Valdes- 6

Alves-6

Puyol-7

Pique-5

Abidal-6,5

Dos Santos-6

Xavi -6

Sergio-6,5

Pedro-7

Ibra-5

Henry-7,5

Iniesta-7

Bojan-zbyt krótko grał

0

Ja liczę że Osasuna urwie jutro punkty realowi ....

0

Jeden remis a wszyscy panikują.Nie rozumiem tego.Nie można cały czas wygrywać.Lepiej zaliczać teraz wtopy niż w tych decydujących spotkaniach.Przed rokiem też mieliśmy taki mecz u siebie-z Getafe-było 1-1.A póżniej wszystko się wspaniale potoczyło!I tym razem też tak będzie.Pozdro DLA PRAWDZIWYCH KIBICÓW BARCY!!

Visca el Barca!!!!1

0

powinna być czerwień dla Ibry

0

brakuje gry z pierwszej piłki....

0

marcin_114

O czym ty pieprzysz?Co on mnie obchodzi???

Do spanio!!!!

0

przesrane

0

Co sądzicie o Jonathanie na podstawie tych 45 min???

0

Mecz jest dość wyrównany..

0

Sorry!Machłem się :)

Za Figo oczywiście Messi :)

0

Najlepszego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?