Barceloniak31
Dołączył/a: czerwiec 2012
Lubin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i kolejny puchar do kolekcji :))
0
Messi jest najlepszy i NAPEWNO zdobedzie Zlota Pilke :))
0
Złotą Piłke może wygrać każdy byle by nie Ronaldo
0
najlepszego... i jak najmniej kontuzji :)
0
Messi i Neymar razem... Barca bylaby niepokonana :)
0
8-0... gdyby tyle z realem wygrali to byloby genialnie ^&
0
kumkwat1907
masz 100% racje :)) Villa przyjdzie pełen sił ^^
0
"najlepszy pilkarz swiata wyznal" jak to pieknie brzmi :))
0
najlepszego Andres :]
0
gdyby Messi i Neymar stworzyli duet, to byli by niepokonani :D
0
gratuluje Messiemu potomka, jego dziecko na pewno bedzie tak samo utalentowane jak on :D
0
myślę, że inni piłkarze Barcy też mają o nim bardzo dobre zdanie ^^
0
dzięki za taki wywiad z Xavim :P
0
Gratulacje dla Hiszpanii :)
0
fajnie by bylo, jakby obronili tytul Mistrza Swiata ^^
0
gratulacje :))
0
brawo Hiszpania ^^
0
czy probowales juz wina od Iniesty ?? hahha... to mnie rozwalilo :))
0
dobrze ze beda dopingowac swoich kolegow :]
0
fajny bylby taki wywiad z Xavim ^^
0
niektore odpowiedzi sa podobne do odpowiedzi Valdesa :))
0
co wspolnego ma Polska i Katalonia ??
nazywaja nas Polakami... heh dobre :))
0
wino Iniesty jest na pewno pyszne ^^ musze sprobowac
0
takie wzmocnienie przyda się Barcelonie :D