Barceloniks
Dołączył/a: grudzień 2012
i tak nikt nie zna
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
MARKETING..... :/
0
Powinien wpuscic Songa w kolejnym meczu i jest ok :)
0
Bardzo lubię Tatę , ma coś czego brakowało Tito :)
0
Alexis dziku , jesteś w formie , oby tak dalej :D
0
Przeceiż Silva nie musi grac w każdym meczu np. będziemy go oszczędzać na przeciwników z niższej półki a damy pograc młodym (o ile przejdzie)
0
Poza golem grał dobrze w ofensywie i w defensywie oprócz nielicznych strat. Całkiem przyzwoicie i oby tak dalej :)
0
Powrót mistrza :)
0
Już nie mogę się doczekać tego meczu :)
0
A na świecie giną biedne dzieci ;/
0
Tak rzeczywiście wspominając Ronniego przechodzą mi ,,ciarki na ciele,, Teraz mam 14 lat, krótko mówiąc jestem ,,gimbusem,, Ale dzięki Ronniemu zakochałem się w piłce nożnej i w tym pięknym klubie jakim jest Barca, aż łezka się w oku kręci ;)
0
Musicie dać sobie radę , bo inaczej stracicie sezonowców heh , a tak pozatym nie wyobrazam sobie ligi mistrzów bez Barcy ;___;
0
Hmmmm uwielbiam Neymara , tylko, że on raczej będzie chciał być liderem , gwiazdą w Barcelonie , a wiemy , że Barca stawia tylko na Messiego w zespole może być tylko jedna super gwiazda (przykład z pobytu Ibrahimovica), no więc nie wiem co z tego będzie ale to nie jest takie ważne , na pewno będzie kontrowersyjny, ale wiele da swojej drużynie uwierzcie mi. Zapowiada się jak drugi Ronaldinho hehe (mam nadzieję, że tak będzie). Miałem okazję oglądać wiele meczy w jego wykonaniu , i zamiast magicznej techniki, niepotrzebnych trochę zwodów i trików jest bardzo pożyteczny dla zespołu. No już nie mogę się go doczekać :3
0
Ejjj , myślałem, że chodzi o transfer :D
0
Busi rozegrał fantastyczny mecz ;)
0
Apropo Ronaldinho bardzo chciałbym zobaczyć go jeszcze w Barcelonie , może coś na zasadach Thierrego Henry i Arsenalu ?
0
Co z klatą Puyola na zdjęciu :D ?
0
Mediolan chce zobaczyć Barcę - Barca chce zobaczyć Mediolan !!! :D
0
Niesamowity artykuł, ale odczuwam to samo , swoim dzieciom będę opowiadał o wieczorach spędzonych na oglądaniu Barcy i o fantastycznej erze najwybitniejszego klubu świata , najwybitniejszych zawodnikach tego klubu i oczywiście o najwybitniejszym trenerze świata- Pepie Guardioli ...
Més que un club !!!
0
Leo po prostu , no jest niesamowity, nie mam słów żeby go określić , przy tym rzucie wolnym , myślę sobie ,, pewnie nie strzeli bo to by było niemożliwe,, i mnie zamurowało :D
0
Kosmo
Dzięki, że mi przypomniałeś teraz obejrze sobie Borussie , a o 20.00 Barcelone, to będzie piękny wieczór :)
0
Tak no oczywiscie tacy z was fani , pewnie niech idzie, Valdes bo ma nie udany sezon ,a Alexis bo nie strzela goli, no ja pamiętam co było kiedyś z Pedro też go wszyscy chcieli sprzedać, FACEPALM !
0
No i Villa się zmarnował według mnie :C
0
No może Szczęsny?! Czemu nie?
0
Co prawda, ostatnio Valdes jest mniej lubiany przez kibiców ale nie zapominajmy ile zrobił dla tego klubu, ile lat w nim gra, należy mu się jakiś szacunek!!! Hmmm a jeżeli chodzi o nowego bramkarza to nwm może Szczęsny xD?
0
Mam nadzieje, że Alexis się w końcu odblokował, a to co w tym meczu robił Iniesta na pewno zasługuje na ZM ;)
0
łoooooooooo ADRIANO