0

witam wszystkich w dzisiejszym meczu myślałem że się załamie . barca która jest niby w tak dobrej formie zagrała dzisiaj fatalny match. mam nadzieje ze dzięki temu sie zmobilizują i rozklepią Citizens tak z 4-0. pozdrawiam ! Visca el Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?