BarcelonistaMSN
Dołączył/a: marzec 2015
Brak
16 obserwujących
66 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bramkarz ku*wa jakiś babol !
6
Boże jakie nerwy!
0
odcinki codziennie o 16. Bym izaka oglądał ale jest strasznie na minusie z odcinkami.
0
Uncharted oczywiście :)
0
izak? vertez? seto? rock? yoji? :D
0
Nie.
1
http://www.sport.pl/pilka/1,65081,20070578,niemieckie-media-goetze-nie-miesci-sie-w-planach-ancelottiego.html
:D
0
Bardzo dobry wyczyn, ale trzeba zwrócić uwagę na to, że Messi wziął się jeszcze bardziej za rozgrywanie :)
4
Było już bardzo dawno temu, ale zajebiste to jest :)
4
Suarez ma 37 bramek w lidze :)
0
Nie obraże sie. Może też strzelać rzadko ale żeby te gole dały punkty :D
1
https://www.google.pl/?gfe_rd=cr&ei=9UczV8H3Nemv8wfZ94GoCA&gws_rd=ssl#q=denis+suarez
8
Teraz kolej na Neymara na 50 goli + w przyszłym sezonie ! :D
0
Tak sobie wmawiaj. Przed moim komentarzem na tej stronie było pare komentarzy o Denisie Suarezie.
9
Chodziło o Denisa.
3
nisko za 40 - stką :D
1
wchodzisz w konto i edytuj dane i na samym dole.
0
Dopiero wbiłem. O co chodzi z tym polsatem i euro?
1
Dobra strzelił 21 goli.
3 edit... :D
0
Dokładnie :D
0
Jest jeszcze lepszy od ''krula'' z madrytu.
2
Moim zdaniem Leo i tak będzie w 3 bo trochę tych goli nastrzelał, ale moim zdaniem nie wygra ZP.
0
0
No halo ! gdzie są osoby które piszą Oficjalnie: MSN , , , , , ,
3
Uncharted ma zajebistą fabułe.
0
player.pl
1
Bayern w 30 minut zrobił wczoraj więcej akcji niż City w 3 połowy.
1
Czy tylko ja tak mam, że jak Atletico awansuje to będzie mi szkoda Bayernu i na odwrót ?
6
albo 91 w roku ???!!! xD
2
Mogę się mylić , ale ZDF pokazuje mecze tylko w środę. :)