0

Bramkarz ku*wa jakiś babol !

6

Boże jakie nerwy!

0

odcinki codziennie o 16. Bym izaka oglądał ale jest strasznie na minusie z odcinkami.

0

Uncharted oczywiście :)

0

izak? vertez? seto? rock? yoji? :D

0

Nie.

0

Bardzo dobry wyczyn, ale trzeba zwrócić uwagę na to, że Messi wziął się jeszcze bardziej za rozgrywanie :)

4

Było już bardzo dawno temu, ale zajebiste to jest :)

4

Suarez ma 37 bramek w lidze :)

0

Nie obraże sie. Może też strzelać rzadko ale żeby te gole dały punkty :D

8

Teraz kolej na Neymara na 50 goli + w przyszłym sezonie ! :D

0

Tak sobie wmawiaj. Przed moim komentarzem na tej stronie było pare komentarzy o Denisie Suarezie.

9

Chodziło o Denisa.

3

nisko za 40 - stką :D

1

wchodzisz w konto i edytuj dane i na samym dole.

0

Dopiero wbiłem. O co chodzi z tym polsatem i euro?

1

Dobra strzelił 21 goli.
3 edit... :D

0

Dokładnie :D

0

Jest jeszcze lepszy od ''krula'' z madrytu.

2

Moim zdaniem Leo i tak będzie w 3 bo trochę tych goli nastrzelał, ale moim zdaniem nie wygra ZP.

0

0

No halo ! gdzie są osoby które piszą Oficjalnie: MSN , , , , , ,

3

Uncharted ma zajebistą fabułe.

0

player.pl

1

Bayern w 30 minut zrobił wczoraj więcej akcji niż City w 3 połowy.

1

Czy tylko ja tak mam, że jak Atletico awansuje to będzie mi szkoda Bayernu i na odwrót ?

6

albo 91 w roku ???!!! xD

2

Mogę się mylić , ale ZDF pokazuje mecze tylko w środę. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?