0

Nie tylko Marc! Redakcja zapomniała o Seidu Keicie(kończy dziś 35 lat), z resztą nie tylko o nim bo o rocznicy urodzin Josepa Gonzalvo też nie wspominają w swoim kalendarium! Ale jak można! W poniedziałek 68 lat skończył Carles Rexach a redakcja ani słowa o IKONIE KLUBU!!!!

0

Zgadzam się z tobą co do składu, z tym że na dzisiaj w naszym klubie ,,OBOWIĄZKOWO'' to musi odejść Bartomeu i Enrique!

5

A dzisiaj kochany cule nasza redakcja zapomniała o wielkiej ikonie klubu-Carlesu Rexachu! Chyba nie muszę ci przypominać że tylko i wyłącznie dzięki niemu Leo Messi gra w naszej Barcie? Bardzo nieładnie ze strony redakcji!

0

Czy pan Paulo Futre jest chory psychicznie? A może z premedytacją chce namieszać w mediach i naszym klubie? Co za typ?

0

Szanowny redaktorze i szanowna redakcjo, czy wy zdajecie sobie sprawę że dzisiaj pan Carles Rexach kończy 68 lat? Chyba jednak nie! Biorąc pod uwagę choćby fakt iż bez Rexacha nasz kochany Leo Messi nie grał by w FCB, to redakcja się nie popisała i nie wspomniała ani słowem o takiej ikonie klubu! Bardzo nieładnie.........

2

Do redakcji: Szanowna redakcjo dzisiaj 68 lat kończy Carles Rexach, chyba nie muszę przedstawiać tej ikony klubu i dodawać iż dzięki niemu Leo Messi gra w naszym ukochanym klubie? A szanowna redakcja od rana ani słowa o Carlesie? Bardzo nieładnie............

0

Messi to rzeczywiście prawdziwy mąż stanu! Ale żeby kapitalny spektakl z Atletico nie poszedł na marne trzeba zdobyć mistrzostwo! Teraz rodzi się pytanie: czy nasz mąż stanu i spółka są w stanie wygrywać wyjazdówki(nie wspominając o Camp Nou) łącznie z Gran Derbi aby osiągnąć wymarzone trofeum? Kocham Barce ale nie wierzę w mistrzostwo z Luisem Enrique.......

0

Może nie tyle co na pozbycie się trenera w tej chwili a na skupieniu się na Copa del Rey-jedynym możliwym trofeum do wygrania!

1

Nawet jeśli wygramy to niewiele to zmieni i nie na długo!

0

Zero nieprzewidalności! Jak to się może skończyć?

0

Czy ja muszę dodawać żeby odpuścić sobie La Lige z tym trenerem i wyłącznie skupić się na Copa del Rey?

0

Wróci, wróci ale jako prezydent, bądź dyrektor sportowy!

0

To prawda że jako trener raczej nie powtórzy tego wyczynu jakiego dokonał ale przecież może wrócić jako prezydent FCB a przynajmniej jako dyrektor sportowy, jeśli tylko by chciał, w końcu Barca to jego miłość!

1

Mecz na szczycie i tak zakończy się remisem i wszystko wróci do ,,normy''..........

0

Oto dziś dzień krwi i(lub) chwały! Kochani cules czy wy wierzycie że z Luisem Enrique wygramy La Lige? No właśnie! Zatem jeżeli chcemy cokolwiek w tym sezonie zdobyć a moim zdaniem jedynym możliwym trofeum do zdobycia jest tylko Copa del Rey, więc dzisiaj odpuśćmy sobie tą La Lige bo jeśli nie odpuścimy to w efekcie nie zdobędziemy niczego! wspomnicie moje słowa! Zwłaszcza że Atletico w Copa będzie łatwiej przejść.

2

Dani Alves musi już odejść, w defensywie gra bardzo słabo, momentami tragicznie. gdy przychodził z Fc Sevilla mówiłem wszem i wobec że to o rok a nawet dwa za późno ale zdążył zagrać 3 sezony na światowym poziomie i nigdy mu tego nie zapomnimy przynajmniej ja ale w tym roku czas by go pożegnać. cantera czeka, młodzież chce się rozwijać w pierwszym zespole. za Alvesa śmiało regularnie może grać Adriano a w kolejce czeka świetny obrońca Kaptoum z Barcy B

1

Leo Messi odejdzie w końcu z naszego klubu ale w roku 2019 a najdalej w 2020 do.........Newell's Oldboys!

0

La manitka na otarcie łez..............i nadzieją na tryumf wyłącznie w Pucharze Króla. Słuchajcie mam pytanie: po jakiego h**a mecze w Copa del Rey rozgrywane są o godzinie 22.00? Środek tygodnia, stadiony świecą pustkami, mecze kończą się około północy a w przypadku dogrywek czy karnych około 1 w nocy! Jest środek zimy, ludziska idą do pracy bądź szkoły. Przecież to jakieś niepoważne! Komu i czemu odpowiada ta pora?

0

Raczej obojętne ponieważ obie ekipy są silne a zwłaszcza że obie troche się wykrwawią(kartki itp.)

0

Ale tylko i wyłącznie honorowym.......

0

spokojnie z Elche da się pojechać i bez naszych cracków, wydusili by co najmniej 1-0 a za to na niedziele byli by głodni gry

0

Bardzo mądra i trafiona jedenastka! ale na Atletico w niedzielę! A w niedzielę? będzie kolejna komedia...........

0

Ta choroba to karłowatość przysadkowa ale to najmniej ważne. Najważniejsze jest to iż Leo zawdzięcza naszej Barcie niemal życie! To nasza nietykalna żywa legenda! Niech zostanie jak najdłużej ile tylko będzie chciał.

0

Ach cóż za smutny paradoks. Takie wspaniałe rekordy okraszone hattrickiem w tak niespełnionym i chaotycznym sezonie 2014/15. Za spełniony względem tych rekordów można będzie uznać wówczas gdy zdobędziemy La Liga bądź Champions League! czyż nie?

0

jak nie chcemy się skompromitować w niedzielę na Camp Nou z Atletico to nie szarżujmy dzisiaj z tym super tridente! ale to aluzja głównie do Luisa Enrique a on..........?

0

Kochani dzisiaj z Elche wygramy tak czy siak i raczej trudno sobie wyobrazić abyśmy nie awansowali do ćwiercfinału! Ale pytanie co dalej? przecież ,,3 srok za ogon nie utrzymamy'' to logiczne. któreś rozgrywki musimy zdecydowanie odpuścić! tylko które? myślę że La Liga na pewno a na których się skupić niemal całkowicie?

5

Oscar Garcia to jeden z najlepszych trenerów młodzieży w Barcie! Czas aby w końcu został asystentem pierwszego trenera od sezonu 2015/16!

0

Czy ta wiadomość o wyborach wyjdzie nam na dobre? zaczniemy lepiej grać, rozkręcać się i w końcu wygrywać na wyjeździe?

1

Bogiem Barcy XX wieku okrzyknięto Laszlo Kubale! i postawiono mu pomnik! A Leo Messi? chyba już teraz można zaryzykować że jest Bogiem wszechczasów więc jemu wolno niemal wszystko..........

0

No jakiś cud się stał!!!? Nie wierzę własnym uszom i oczom! Przedterminowe wybory w 2015! Bogu niech będą dzięki! bo raczej nie Bartomeu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?