0

Jeśli Barca zagra tak jak te ostatnie spotkania, to jestem spokojny. Tu wszystko zależy od naszych, bo jak dadzą z siebie wszystko, nikt nie będzie dla nas straszy :) .

0

Na Santiago wsadził jedną bramką, tą wyrównującą. Po jednej dołożyli Cesc i Xavi ( choć w sumie to chyba samobój Marcelo był ;D ) .

0

Co se Ney zrobił heheh ;D Kozak ! ;D

0

Brawo kur*a PINTO !

0

Iniesta - geniusz. Jego forma obecnie to jest coś pięknego i to jeszcze w kluczowej fazie sezonu ! !
Messi - tutaj nie ma co pisać, zrobił to co chciał ;) .

0

No zawsze interesuje nas tylko zwycięstwo. Ostatnie mecze dały nam kopa i nie spodziewam się żadnej porażki ani remisu. Liczę na kolejny świetny występ Barcy i spokojne zwycięstwo ( oczywiście nie lekceważę Celty ).

0

Na pewno lepiej gra niż Sergi Roberto i to nie chodzi o to, że dostaje więcej minut bo Roberto swoich szans nie wykorzystuje a Rafinha gra cały sezon równo :) .

0

A może po prostu usunąć ten artykuł ? Kogo obchodzi zdanie jakiegoś ćwoka, który nic nie wniósł do historii Futbolu ? Proszę was, nie ma potrzeby mu tutaj cisnąć bo po co ? Mówić może dużo ale i tak wszyscy mają go w dupie. ...

0

I oni nazywają się drużyną ? Co to w ogóle jest na płacz ? Wygrał lepszy, sędzia spisał się bardzo dobrze ale i tak gwizdał bardziej na korzyść Realu aniżeli na naszą. Powinni brać przykład z tego legendarnego Realu Madryt ( Beckham, Zizu, Roberto Carlos itp ). Przegrywać też trzeba umieć ale niestety nawet Ancelotti nie zmieni tego.

0

Oni nigdy nie potrafili przegrywać. Wiecznie mają problem do sędziego, ale jak im pomaga, to nawet się nie odezwą, a nawet jeśli to tylko w stylu: sędzia to tylko człowiek, każdy popełnia błędy.
Era Barcy się kończy i już nie są tacy straszni ? No to żeście się przekonali ! Iniesta strzela, Barca nie przegrywa ! VeB !

0

Ciężko na pewno będzie, ale patrząc na to co Leo ostatnio robi, jestem przekonany, że poradzi sobie. :)

0

Messi złotego buta zgarnie ;)

0

Aż mi łzy pociekły ze zdumienia. Nasi pokazali klasę, naprawdę zostawili serce na boisku, takich chce ich oglądać. Jesteśmy w stanie wygrać wszystko w tym sezonie !
Dziękuję Ci Barcelono, zawsze z wami !

0

Dobry towar masz :)

0

Skład idealny, tylko błagam was, grajcie swoje, walczcie o każdą piłkę i nie popełniajcie głupich błędów w defensywie a będzie na pewno dobrze. VeB !!!

0

Masz jakieś braki, że musisz się zadowalać takim czymś ?

0

Proszę tylko o jedno. Zagrajcie z taką chęcią i zaangażowaniem jak z City i Osasuną. Wtedy jestem spokojny o wynik, bo Barca jest sobą i grają po prostu swoje a wtedy Real może tylko wyciągać piłki z własnej siatki.

0

Co Ty sobą reprezentujesz ? Wchodzisz na stronę Barcy i zaczynasz robić z siebie głupka. Kogo obchodzi to czy Ty jesteś bukmacherem czy tam biznesmenem ? Jak chcesz to obstaw sobie wygraną Realu, nikt Ci tego nie zabroni.

0

VV
Alves-Pique-Masche-Alba
Xavi-Busi-Iniesta
Messi-Cesc-Ney
Zapewne taki skład wyjdzie jutro. Ja się tam nawet cieszę, mimo braku Pedro i Alexisa gdyż takie ustawienia sprawdzało się choćby z City. Potem Sanchez wejdzie i znów popisze się pięknym strzałem ;D.

0

Dokładnie tak :) .

0

Wiesz, tutaj jest jednak LM i wątpię aby nasi pozwolili na tyle Atletico ( jak np. w SPH ). Ten sezon pod względem LM jest dla nas bardzo dobry i jestem pewny, że nie zatrzyma nas ATM swoim stylem gry a jak będzie dużo fauli z ich strony, to zakończą mecz z mniejszą ilością piłkarzy. Walka w środku pola pewnie będzie ale jak zawsze Barca pokaże kto w tym rejonie boiska rządzi :) .

0

Dzięki bardzo ! :)

0

Ma ktoś może linka do filmu z tego losowania ? Z góry dziękuję.

0

Pieprzenie... Nawet gdyby losowanie tak się ułożyło, to co z tego ? Barca gdyby zagrała swoje tak jak w dwumeczu z City, to Bayern nam nie straszny. Nie porównujcie ich do poprzedniej potyczki ( 7:0 ). Wtedy nękały nas kontuzje, byliśmy w totalnym dołku. Teraz nasi odżyli po tych wpadkach w LA LIGA. Nie ważne z kim zagramy, bo prawda jest taka, że na tym etapie nie ma łatwych meczy, po prostu są takie, które trzeba wygrać nie patrząc na innych.

0

Osasuna nie jest wcale taka słabiutka, po prostu nasi zagrali swoje i tyle ;) .
Popatrz co zrobili z ATM. 3:0 to nie byle co .

0

Ahh, to jest trener. Zawsze miał pomysł na grę, świetnie ustawiał naszych zawodników, wyłapał kilka perełek dzięki którym Barca jest jaka jest. Szkoda, że zarząd nie pozwolił mu dokonać większych rotacji w składzie, co jest też zapewne jednym z powodów jego odejścia. Trzeba mu dziękować za te 14 trofeów w tak krótkim czasie !

0

Dokładnie, tego tutaj zabrakło. Jeszcze można by dodać zdobyte pierwsze 4 złote piłki przez jednego piłkarza :) .

0

Pedro na lewej i good. W tym sezonie dobrze gra na tej pozycji, na pewno lepiej niż na prawej.
A skład ogólnie też dobry, najważniejsze 3 pkt , nie można sobie już pozwolić na żadną wpadkę !

0

Alba tylko 7.0 ? Go wszędzie było widać, zarówno w ataku jak i w obronie. Świetnie czyścił ( nie dosłownie :D ) , dobrze wyprowadzał piłki i co najważniejsze grał równo calutki mecz. Jak dla mnie min. 8.0 .

0

LM idzie nam dobrze w tym sezonie i czuje, że możemy wygrać ten puchar. Wiem, że inne zespoły typu Bayern czy RM są w świetnej formie ale jeśli nasi będą grać tak jak wczoraj czy w pierwszym meczu z City, to jestem spokojny, bo naprawdę pokazali jak się powinno grać. Szkoda, że w LA LIGA sobie odpuszczają i gra wygląda jakby byli tam za kare, no ale jeszcze jest czas, więc zobaczymy co z tego będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?