"Transfery piłkarskie" na Facebooku piszą ze wg. beIN Sport Neymar chce zostać w Barcelonie. Niby fajnie ale nigdzie nie mogę znaleźć więcej informacji na ten temat, na Twitterze cicho.
Mbappe, Dembele i teraz Griezmann, jutro pewnie Hazard albo inny Di Maria. Chyba nie ma co się podniecać tymi newsami a czekać na oficjalne potwierdzenia.
Tomaszewski chciałby żeby Barca trafiła na PSG w grupie. Fajnie tylko jest to niemożliwe bo oba zespoły będą losowanie z drugiego koszyka. Nie wiem co ten człowiek robi w studio
Jezu, po jakiego grzyba nam ten Paulinho, serio myślałem że był to wymysł Neymara ale okazuje sie że nie. Przeciez on jest kompletnie niepotrzebny Barcelonie. Di Maria tylko jeśli to wymiana za Neymara bo jak maja za niego płacić to słabo. Coutinho plus ktoś z topu brzmi nieźle, mam nadzieje ze bedzie to Dembele bądź Dybala.
Że co? Przecież Griezmann jakby przyszedł w styczniu to by nie grał w LM a poza tym uważam, że francuz nie nadaje się do gry na skrzydle, myśle że są lepsi kandydaci do zastąpienia Neymara.
0
Real ma dzisiaj grać w swoich niebieskich strojach. Ciekawe. Trochę dziwna decyzja bo Barca w swoich domowych które są w większości niebieskie
2
To okienko transferowe jest lepsze niż niejeden film sensacyjny, nie można się nudzić :)
0
Właśnie wróciłem wczoraj z Bieszczad :)
7
L'Equipe:
Ousmane Dembélé is expected to sign with Barcelona in the next few hours. Agreement for his transfer is being finalized.
L'Equipe potwierdza wcześniejsze informacje. Transfer Dembele już raczej pewny!
11
Barcelona have reached an agreement on personal terms with Dembelé and have decided to bid 80 millions € for him. (@tancredipalmeri).
Dobra wiadomość ale myślę że nie ma się czym ekscytowac na razie.
1
Ależ się ciesze ze to w końcu koniec tej durnej sagi z Neymarem. Teraz czas na transfery zostało jeszcze trochę czasu.
4
RAC1: Dwie opcje do zastąpienia Neymara – Ousmane Dembele teraz lub Antoine Griezmann, faworyt Ernesto Valverde, za rok i teraz np. Di Maria
5
Mbappe odejdzie z Monaco, L'Equipe potwierdza info dodając, że poważnym contenderem staje się Barca.
Powiem tak, robi się ciekawie :)
3
"Transfery piłkarskie" na Facebooku piszą ze wg. beIN Sport Neymar chce zostać w Barcelonie. Niby fajnie ale nigdzie nie mogę znaleźć więcej informacji na ten temat, na Twitterze cicho.
https://facebook.com/story.php?story_fbid=1238382246289075&id=364544767006165
43
Cristiano na Instagramie: "Ludziom nie odpowiada mój błysk, a insekty atakują tylko te lampy, które świecą".
O Jezu nie mogę XD
0
Oby się w końcu wyjaśniło
21
TV3 powołując się na źródła z klubu informuje, że Neymar leci jednak do Barcelony, a w środę ma normalnie trenować z zespołem. [Kręcidło]
Ja juz się w tym wszystkim gubię
7
Mbappe, Dembele i teraz Griezmann, jutro pewnie Hazard albo inny Di Maria. Chyba nie ma co się podniecać tymi newsami a czekać na oficjalne potwierdzenia.
0
Obyś miał rację. Zawodnikiem jest niesamowitym ale mówiło się o kwocie 180 mln € wątpię aby Barca była skłonna tyle zapłacić, no ale zobaczymy.
15
Catalunya Radio, mocne źródło o Barcelonie: Kylian Mbappe faworytem do zastąpienia Neymara w Barcelonie [Kręcidło]
Jakoś nie chce mi się wierzyć w ten transfer tym bardziej ze Mbappe jest fanem Realu a ci jak wiemy też go chcą kupić.
0
Mam złe przeczucia co do transferów Barcy...
0
Jurgen Klopp on Philippe Coutinho's future: “If you say he is not available to be sold, where is the interpretation?"
Klopp po raz kolejny przypomina że Coutinho nie jest na sprzedaż, myślicie, że mimo to Brazylijczyk przejdzie do Barcy?
1
Kapitalny mecz do oglądania. Młodzi zaprezentowali się wybitnie. Roberto wiadomo ale pozytywnie zaskoczył mnie Denis to może być jego sezon!
1
Sergi Roberto to jest 1 skład proszę państwa, nie ma innej opcji
1
Neymar najsłabszy w Barcy na razie. Myślami chyba w Paryżu
1
Jeszcze niedawno 90 mln za Dembele brzmiało jak absurd. Teraz przy kwotach 222 mln za Neymara i 180 za mbappe brzmi na niewiele :)
3
Tomaszewski chciałby żeby Barca trafiła na PSG w grupie. Fajnie tylko jest to niemożliwe bo oba zespoły będą losowanie z drugiego koszyka. Nie wiem co ten człowiek robi w studio
2
Jak to mówi Hajto: "uderz skąd przyszła". Jesus potraktował to chyba zbyt dosłownie ;)
1
Jezu, po jakiego grzyba nam ten Paulinho, serio myślałem że był to wymysł Neymara ale okazuje sie że nie. Przeciez on jest kompletnie niepotrzebny Barcelonie. Di Maria tylko jeśli to wymiana za Neymara bo jak maja za niego płacić to słabo. Coutinho plus ktoś z topu brzmi nieźle, mam nadzieje ze bedzie to Dembele bądź Dybala.
0
Ok, racja nie wiedziałem :)
7
Pique: "Neymar musi zdecydować, czego chce.Więcej tytułów, czy więcej pieniędzy". [Daniel Kowalewski, twitter]
Pique już wali wprost :)
0
Że co? Przecież Griezmann jakby przyszedł w styczniu to by nie grał w LM a poza tym uważam, że francuz nie nadaje się do gry na skrzydle, myśle że są lepsi kandydaci do zastąpienia Neymara.
5
Gerard Pique: “Neymar and I are very close and I want him to stay and I know the situation. Right now he doesn’t know what to do."
Według Pique Neymar nie wie co robić czyli jakaś szansa ze zostanie jest.
1
Jeśli Neymar odejdzie to Barca powinna kupić Coutinho i Dembele z Borussi, nie widze innej opcji.
11
Sanllehi i Robert Férnandez wrócili z Londynu po rozmowach nt. Coutinho. Mowa o kwotach rzędu €80-100m. [Cope]
Czyli transfer już dogadany?