Bartek011b
Dołączył/a: grudzień 2010
Grybów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
A co Ci tak spieszno ze sprzedaniem Vidala? Zmiennik z niego jest dobry i gdy wchodzi z ławki nigdy nie zawodzi. Do końca sezonu bym go zostawił.
0
Strzelić szybko bramkę tak do 30 minuty żeby nie zrobiło się nerwowo i myślę, że wtedy jeszcze przynajmniej 2 dołożymy do końca meczu;)
5
Źle mu nie życzę, ale chyba nie ma na to zdrowia.
0
E to mu nie grozi :D
0
Coutinho jednak 14 bierze? Dlaczego nie 7 ?
1
Dlaczego Coutinho nie bierze 7 ?
1
Villi ewidentnie brakuje
0
Nazwiska na liście kontuzjowanych brzmią imponująco;) Co by było gdyby wszyscy byli dostępni:D
1
Wypożyczony na 2,5 roku czyli do końca kontraktu z Barcą. Turcy w całości pokrywają jego pensje.
0
Dawno nie było ta dobrze, zmiana w dobrą stronę;)
0
Ja bym sprzedał Turana, Denisa, Deulofeu. Rafinhe wypożyczył. A Gomesa i Vidala zostawić do końca sezonu, mogą się przydać jako zmiennicy;)
3
Miałem przeczucie od początku, że nic nie będzie z tego jego powrotu... 20 melonów to bardzo spoko, jeszcze odziwo byśmy na nim zarobili :D
0
Jakieś źródło?
0
Jako zmiennik byłby spoko myślę, ale nie za takie pieniądze.
1
2 miesiące chciałeś napisać co nie zmienia faktu, że to sporo czasu;d
0
A ja uważam, że lepiej wydać dużą kasę i mieć klasowego piłkarza na kilka sezonów. Oszczędzanie i dalsze kupowanie średniaków nie pozwoli Barcelonie znowu stanąć na szczycie. Zgadzam się, że te pieniądze są zbyt duże, ale takie są niestety realia.
3
Okazuje się, że te 40 baniek za niego, to przy obecnych standardach promocja:)
1
Patrzmy na siebie i róbmy swoje. Real się podniesie, ale trzeba teraz jak najlepiej wykorzystać ich dołek.
1
Wiadomo ile w tej chwili podpisów ma Benedito?;) (Dane z ostatniego raportu)
32
Z całym szacunkiem, ale Messi w jego wieku to był z 2 poziomy wyżej. Messim drugim raczej nie będzie, on jest wyjątkowy :)
0
Jak poniżej :D
0
Umtiti nie powołany kolego..
0
Jak dla mnie skład sportu z tym, że Denis Suarez in, Rakitić out, :)
0
To jest jakiś żart :D
1
Tercet jak coś ;)
0
Czwartek 0:00, czyli moga sprzedawać do dzisiaj w nocy?
0
Szkoda go, no ale sam chciał... Teraz tylko dobre transfery i rozjeżdżamy PSG w ćwierćfinale LM :D
1
Neymar jest dobry, ale jak pojdzie za 222 mln euro to plakal nie bede. Odkupic w zamian Verattiego, za Neymara Coutinho i jeszcze Dembele jakby wystarczyło. Co o tym sadzicie?:D Ale boje sie ze nasz zarzad cos wykombinuje zeby jak najmniej zarobic;/
2
Lubię Neymara i grajek z niego dobry, ale jak dadzą 222 bańki to chyba bym go sprzedał. Odkupić wtedy Verattiego, dokupić Coutinho w jego miejsce i Dembele jakby starczyło i skład idealny ;d
1
Oby, oby... Ale się czasów doczekaliśmy ;/