29

A co Ci tak spieszno ze sprzedaniem Vidala? Zmiennik z niego jest dobry i gdy wchodzi z ławki nigdy nie zawodzi. Do końca sezonu bym go zostawił.

0

Strzelić szybko bramkę tak do 30 minuty żeby nie zrobiło się nerwowo i myślę, że wtedy jeszcze przynajmniej 2 dołożymy do końca meczu;)

5

Źle mu nie życzę, ale chyba nie ma na to zdrowia.

0

E to mu nie grozi :D

0

Coutinho jednak 14 bierze? Dlaczego nie 7 ?

1

Dlaczego Coutinho nie bierze 7 ?

1

Villi ewidentnie brakuje

0

Nazwiska na liście kontuzjowanych brzmią imponująco;) Co by było gdyby wszyscy byli dostępni:D

1

Wypożyczony na 2,5 roku czyli do końca kontraktu z Barcą. Turcy w całości pokrywają jego pensje.

0

Dawno nie było ta dobrze, zmiana w dobrą stronę;)

0

Ja bym sprzedał Turana, Denisa, Deulofeu. Rafinhe wypożyczył. A Gomesa i Vidala zostawić do końca sezonu, mogą się przydać jako zmiennicy;)

3

Miałem przeczucie od początku, że nic nie będzie z tego jego powrotu... 20 melonów to bardzo spoko, jeszcze odziwo byśmy na nim zarobili :D

0

Jakieś źródło?

0

Jako zmiennik byłby spoko myślę, ale nie za takie pieniądze.

1

2 miesiące chciałeś napisać co nie zmienia faktu, że to sporo czasu;d

0

A ja uważam, że lepiej wydać dużą kasę i mieć klasowego piłkarza na kilka sezonów. Oszczędzanie i dalsze kupowanie średniaków nie pozwoli Barcelonie znowu stanąć na szczycie. Zgadzam się, że te pieniądze są zbyt duże, ale takie są niestety realia.

3

Okazuje się, że te 40 baniek za niego, to przy obecnych standardach promocja:)

1

Patrzmy na siebie i róbmy swoje. Real się podniesie, ale trzeba teraz jak najlepiej wykorzystać ich dołek.

1

Wiadomo ile w tej chwili podpisów ma Benedito?;) (Dane z ostatniego raportu)

32

Z całym szacunkiem, ale Messi w jego wieku to był z 2 poziomy wyżej. Messim drugim raczej nie będzie, on jest wyjątkowy :)

0

Jak poniżej :D

0

Umtiti nie powołany kolego..

0

Jak dla mnie skład sportu z tym, że Denis Suarez in, Rakitić out, :)

0

To jest jakiś żart :D

1

Tercet jak coś ;)

0

Czwartek 0:00, czyli moga sprzedawać do dzisiaj w nocy?

0

Szkoda go, no ale sam chciał... Teraz tylko dobre transfery i rozjeżdżamy PSG w ćwierćfinale LM :D

1

Neymar jest dobry, ale jak pojdzie za 222 mln euro to plakal nie bede. Odkupic w zamian Verattiego, za Neymara Coutinho i jeszcze Dembele jakby wystarczyło. Co o tym sadzicie?:D Ale boje sie ze nasz zarzad cos wykombinuje zeby jak najmniej zarobic;/

2

Lubię Neymara i grajek z niego dobry, ale jak dadzą 222 bańki to chyba bym go sprzedał. Odkupić wtedy Verattiego, dokupić Coutinho w jego miejsce i Dembele jakby starczyło i skład idealny ;d

1

Oby, oby... Ale się czasów doczekaliśmy ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?