Bartekg24
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na szczęście jest jeszcze rewanż więc nic straconego.
W bilbao Athletic musi się otworzyć i to im Barca wynagrodzi za to co pokazali dziś na Camp Nou. Nie lubię takiego futbolu ale jak widać to jest jedyny sposób na zatrzymania pociągu FC Barcelona - defensywa w 11 zawodników.
Więc nie ma co się łamać, jest rewanż
VAMOS !!!
0
xelius - 12-15 to Ty na pewno masz ... pewnie tatuś napisał tekścik bądź brat nie mający 20 lat. Racja nie mam tyle lat co w nicku ale to nie o to chodzi.
Szczylku pewnie na Rm.pl udajesz kibica zagorzałego fana Cr Ronaldo i tu wyskakujesz z jakimiś poezjami.
Sorry nie doczytałem że to El mundo deportivo. Proszę wybaczyć.
Gdzie realowcy byliście po GD a teraz jakieś tezy wygłaszacie.
Adios
0
Media madryckie przecież musiały coś znaleźć aby troche zamilkło echo GD dla Barcy po 5-0.
Madryt po prostu nie może się pogodzić z porażką i szukają tego co odwróci uwagę od GD.
I wzięli sobie Xaviego, a dzieci madryckie już zaczęły szczekać ale to normalne w wieku 12-15 lat.
T'estimo Barca !!!
0
arkady :
Masz rodziców ?? no to idź im pomóż do przygotowań świątecznych. A nie zaśmiecasz forum.
Boli prawda że real liże pięty Barcy.Boli wiem, więc idź na rm.pl do dzieciaczków z gimnazjum i tam sobie piszcie wasze wymyślone bzdurne komentarze-Rm.pl - największe śmietnisko w internecie. zapraszam
Nie dość że się naśmiejesz i to po pachy to jeszcze złapiesz się za głowe i pomyślisz co oni pisza ? czy są normalni a może w psychiatryku założyli internet?Do wyboru
Wara haladzieciaczki ...
0
Siemper! jak doje****ł . Hahahaha ;D
Szczera prawda aż do bólu. Szacuneczek ;D
0
AAaachh odpuszczę sobie odpisywanie na komentarze snooobów z madrytu.
To co piszecie to kompletna bzdura.Obudźcie się i żyjcie teraźniejszościa a to co piszecie to że messi zero taktyki to mnie rozbraja.Nie muszę ogladać kabaretów w operze Tv mam ją tutaj dzięki kibicom RMCF.
Dzieci do szkółki już późna godzina ...
0
damcio145 :
Pewnie jesteś 15-latkiem który zaczął interesować się realikiem od 2 lat odkąd przyszedł CR.
Ale nie wygłaszaj tezy że Messi nie jest najlepszy obecnie, bo jest. Nie nawiązuj do historii tylko żyj teraźniejszością, co za snoob;/
A i że gracze realu skromni ??? Hahahahahahaha Nie rozbrajaj mnie syneczku. Co mówili Ronaldo Ramos Mourinho? Niewiesz ? To idz na rm.pl w archiwum sprawdź tam będziesz miał wszystko.Czy Barca się napinała przed GD??? Właśnie że nie. Jedyne co to Gerard Pique powiedział : "Odpowiemy Mourinho na boisku".I tak zrobili pokazując mu piąteczke.
Więc tu nie wygłaszaj jakichś wymyślonych teorii bo jak widzisz jesteś tutaj zbesztany.
Zidane owszem był najlepszy w swoich latach ale nie porównuj go do Messiego bo nigdy się nie dowiemy kto byłby lepszy gdyby Zidane był w szczycie formy razem z Messim...Tak więc skończ swe wypociny
T'estimo BARCA !!!
0
Do davids676:
Myślisz że źle robią wybiegając z bocznych stref boiska ???
Oczywiście że dobrze. ile razy nasi strzelali po takich sytuacjach bramki...
Obronie przeciwnika ciężko jest wtedy złapać linię spalonego, także powinieneś się z tego cieszyć, a jak mi się wydaje masz problem...co za człowiek ;/
T'estimo BARCA !!!
0
Gdzieś upatrzyłem iż po za trójką dzieciaków La Masii na 4 miejscu uplasował się David Villa.
Owszem Wes miał fenomen sezon z Interem i z Holandią na MŚ...ale już przestańcie o nim dyskutować
To tak jak porównywać osiągnięcia i formę Pedro Leona do Leo Messiego ...
STOP !
T'estimo BARCA !!!
0
escarabajo
san siro to jest to samo co giuseppe meazza...inter i milan mają wspólny stadion dosc o tym mediolanie
za dużo optymizmu ja bede niezwykle uradowany po zwyciestwie 2-0
0
Powiem tak :
Barca grała nieziemski futbol przez 70 minut ale tylko przez 70 minut ;//
Arsenal pokazał charakter i wyrównał mógł nawet wygrać ale szczęście dopisało w ostatnich minutach Barcy...karny nie karny nie ma co się kłócić według mnie sędzia przesadził z czerwem przynajmniej żółta się należała...dla mnie jest głupotą mając na swoim koncie żółte kartki jak Gerard i fauluje w końcówce co prowadzi do tego że mamy duet Milito - Marquez w rewanżu...wielkie słowa uznania dla Arsenalu pokazali klase że gra się do końca...
Jeśli chodzi o pojedyncze wyróżnienia to Arsenal według mnie : Manuel Almunia, Gael Clichy, Samir Nasri i Theo Walcott...dzięki nim Arsenal cieszy się z remisu.
Barca : Valdes , Alves, Maxwell, Xavi, Zlatan
Według mnie piłkarz meczu to Manuel Almunia
pzdr
0
Powiedzcie mi dlaczego drużyny grające przeciw Realowi wychodzą na boisko ze sraką w gaciach że tak powiem i schodzą do połowy z różnica trzech bramek ... jak grają z Barcą to robią wszystko aby im zagrać punkty...gorzej jest jak grają z realem ;////
0
W poprzednim artykule było że jeśli Barca przejdzie Arsenal ( szacunek dla Gunners ) to pierwszy mecz półfinałowy będzie grała na wyjeździe...a tu jest napisane że u siebie ... to jak to jest ???
0
LYON !!! GO GO GO !!! FUERZA LYON !!!
0
Irytuje mnie po prostu gra Barcelony...brak słów poprostu w jakiej oni formie są, nie będe się wypowiadał a szwedzie. Żeby być mistrzem trzeba wygrywać jak i u siebie tak na WYJEŹDZIE !!! Na mistrza FCB nie zasługuje ...
PZDR
0
Tylko Lyon !!! przepraszam za te słowo ... ale mam olbrzymią nie chęć do nich ...
0
Jestem fanem Barcy od bachora, i tu nie ma mowy o sezonowcu. Bykunn czasami przesadza ze swymi komentami o Ibrze. Wkółko tylko on i on wszystkiemu winien. Niech sobie przypomni Gran Derbi, Stuttgart i początek sezonu ... od razu go skreśla
0
Bykuun coś ci nie pasuje że Ibra jest powołany ??? Sezonowcu przestań wreszcie płakać, Ibra robi tyle dla drużyny ale pewnie ty byś chciał rooneya ville silve cesca di marie wszystkich aby tylko nie on...idź na rm.pl tam sobie możesz popisać z kolejnymi sezonowcami hala trollami.
Chciałbym aby wyszła taka 11 :
Valdes - Alves Puyol Milito Maxwell - Toure Xavi Iniesta - Messi Bojan Titi
0
Naprawdę jestem sfrustrowany czytając wasze wypowiedzi...skreślacie Zlatana, a nawet nie potraficie dostrzec tego co on naprawdę robi dla drużyny. Na początku byłem przeciw transferem jego ale teraz dostrzegam że jest wymarzoną "9" dla Barcy...Nie mówie że nie macie racji, jasne Torres jest świetny i na pewno by się wkomponował zespół, ale po co nam więcej napastników jak mamy 3 żądła : Pedro, Bojan, Jeffren...lepiej poszukać alternatywy dla Daniego i jakiegoś pomocnika, bo póki co mamy teraz i tak ekipę na zdobycie Mount Everestu w świecie futbolu, czyli obronę Ligi Mistrzów
pozdrawiam
0
Moim zdaniem, nie potrzebny przynajmniej teraz jest Torres...nie róbmy z Barcy, Realu madryt który wydaje miliony na pilkarzy...popatrzcie co wyprawia PEDRO nasz cudowny dzieciak, zobaczcie że mamy Jeffrena niesamowitego młodzieńca i na dodatek Bojana. 3 prawdziwe skarby których nigdzie w innym klubie nie odnajdziecie...to są bezcenni chłopcy a już pokazali że dadzą radę i potrafią grać z najlepszymi w składzie...ja jestem zauroczony grą tych 3 młodzieniaszków na ataku...
pzdr
0
Sraty taty
Real wiele razy udowodnił, że w meczach z silnymi zespołami się spala i nie zdobywa chociażby nawet punktu...gdy wróci Eric, Xavi odzyska pełnie sił, Zlatan będzie grał nadal to co gra, i Pep da odpocząc Leo (11 pełnych meczy) to jestem spokojny o wynik dla nas.
Niech sobie Real wygrywa 6 czy nawet 7-0, fakt wynik robi wrażenie, ale co z tego...to z tego co pokazuje kto na którym miejscu jest w tabeli ...
pzdr
0
Soszka -
Poza tym wyjazd z tego forum...kibicu RM. Chyba oglądałeś inny mecz, pewnie nie widziałeś jak kosę dostawali po kolei Leo i Dani, no trudno czas zacząć otworzyć oczy.
0
Barca jest taką drużyną, która potrafi wygrać i zgarnąć 3 pkt przeciwko drużynie która gra w ... 12. Wiele razy udowodniała że sędzia nawet nie pomoże zabrać im zwycięstwa...
Teraz już widać że Hiszpański Związek Piłki Nożnej chce zrobić wszystko aby Real zdobył mistrzostwo...tylko mnie strasznie dziwi, kiedy ostatni raz i czy w ogóle sędziował mecze $$$realowi sędzia z katalonii...nie przypominam sobie.
No ale niestety...to Barce czyni wyjątkowym gdy wygrywa także przeciwko sędziemu.
Pzdr do prawdziwych kibiców Barcy
0
Bykunn :
I co Twym zdaniem Xavi przetrzymując piłkę robi źle tak ??? no to weź dorośnij i idź na stronę RM.pl bo tam wypisują tylko 13-latkowie.
Jedynie mogę pochwalić cudowne dziecko "Pedro" i ciągnięcie gry przez Leo i kapitalną drugą bramkę ...
Dziękuję
0
Bykun czy jakoś tam -
Ibra a Sammu to inne typy napastników - ibra jest większy a Sammy szybszy...zlatan wykonuje wielką robotę dla zespołu tylko Ty i tacy jak Ty mają zamknięte oczy nie spostrzegają tego co daje zespołowi Szwed...wielu na niego narzeka...wiem gra bardziej kołkowato od Sammiego ale jest ważnym jak nie najważniejszym czynnikiem w zwycięstwach drużyny Pepa ...
pozdr
0
Mnie trochę irytują komentarze o Sergio, że jest słaby, że nie powinien grać w pierwszej jedenastce...Yaya musi znaleźć zagubioną formę z tamtego sezonu...pep ufa bardziej ''16'' bo moim zdaniem jest teraz w ciut lepszej formie...możecie się ze mną nie zgadzać ale to jest moja opinia...
pozdr
0
Moim zdaniem :
Valdes - Puyol, Pique, Milito, Maxwell - Xavi, Sergio, Iniesta - Messi, Bojan, Pedro
Wydaje mi się iż Ibra i Dani wejdą na bojo w drugiej połowie...Pep nie powinien jeszcze ryzykować Danim w takim meczu ...
0
Ja powiem tak...
Jestem wielkim fanem barcy, ale jak oglądając ten mecz to aż mi się narządy wewnętrzne przestawiały widząc co prezentuje Blau-Grana ;/
Leo musi mieć 20 setek żeby strzelić 1 bramkę, to co on zrobił wczoraj to się woła o pomstę do nieba...a jeszcze Xavi kilka minut później ;/
Moim zdaniem Baskowie zasłuzyli i to bardzo na 1 pkt...najgorszy występ wg mnie zaliczyli Messi, Iniestia Chygrynskiy ale mam nadzieje ze Ukrainiec się zaklimatyzuje...jeszcze doszła kontuzja Messiego ;/ nie widzę tego dobrze a przed nami za 3 dni mecz o życie w LM...
Powiem jeszcze 3 słowa : NIE ROZUMIEM PEPA ;/
Pzdr prawdziwi kibice naszej Dumy ;P