O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 8
  • Polecenia 0

Komentarze

0

@Krywbas

@Sprawa straty w tym roku 21mln a redukcja zadłużenia.

Kolego ja to rozumiem w ten sposób. Przychody wyniosły te 420mlnE złożyły się na nie m. in. premie od Uefa, Hiszpańskiego ZPN'u i telewizji.

Wydatki to 441mlnE i w głównej mierze pochłonęły je wydaki na pensje i premie dla naszych bohaterów, ale też stadion, mecze wyjazdowe i !OBSŁUGA DŁUGU!

Skoro dług brutto zmalał o 49mlnE(z 532 do 483mlnE) to znaczy nic innego niż to, że nasi dyrektorzy ekonomiczni postanowili przeznaczyć 49mlnE żywej gotówki na spłatę zobowiązań(zapewne głównie bankowych).

Wynika z tego wniosek, że gdyby nie wspomniana obsługa zadłużenia to sezon zakończony podwójną koroną zamknąłby się z zyskiem 28mlnE (gdyż 441mlnE wydatków zmniejszyłoby się o wspomniane 49mlnE na obsługę długu:441-49=392mlnE)

0

Nie, nie, nie. Ja byłem zainteresowany, ale nie na takich warunkach. Zwyczajnie się rozczarowałem i o tym napisałem.

0

Siedem dyszek?! Lekka przesada panowie. To jest kilka godzin pracy, a w zamian co? Unikatowy brelok! Za który i tak trzeba zabulić! Trzepią niezłe sianko. Ja dziękuję, a wiernym kibicem i tak jestem.

0

Ja go w akcji nie widziałem, ale statystyki puszczonych goli są naprawdę niezłe jak na bramkarza z klubu, który bije się rok w rok o ligowy byt.

0

wreszcie ktoś wykopał Angoli z pucharu!!! A kto miał to zrobic jak nie magicy z Katalonii

Zobacz wszystkie

0

Siedem dyszek?! Lekka przesada panowie. To jest kilka godzin pracy, a w zamian co? Unikatowy brelok! Za który i tak trzeba zabulić! Trzepią niezłe sianko. Ja dziękuję, a wiernym kibicem i tak jestem.

0

Nie, nie, nie. Ja byłem zainteresowany, ale nie na takich warunkach. Zwyczajnie się rozczarowałem i o tym napisałem.

0

?

0

Panowie raz jeden jedyny w swoim życiu muszę pochwalić Real. Pewnie pamiętacie lub nie ale oni chcieli kilka lat temu wykupić Milito jeszcze gdy grał w Argentynie. Zrobili mu testy medyczne i wyszło, że się nie nadaje do gry na wysokim poziomie, z uwagi na skłonność do kontuzji.

Załapał się w Saragossie i myślałem, że najzwyczajniej się pomylili w Madrycie, ale widzę, że nie.

Szkoda, bo brak go teraz.

0

@grabarz

...tylko kim?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?