Barthez_94
Dołączył/a: luty 2017
Zabrze
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
"El Clasico bez goli jest jak Świat wg. Kiepskich bez Andrzeja Grabowskiego" hahahaha
1
Oj Antoś... Gdybyś ty był tylko ciut skuteczny to byśmy dawno zapomnieli o Luisie :P
0
Nie widzę Braightwaita w wyjsiowym składzie, wolałbym jednak Vidala na lewym skrzydle z Antkiem na szpicy i Messim na prawej. Semedo powinien wtedy bardziej się pokazywać na skrzydle i wybiegać za obrońców by dostać dobrą piłę od Leo.
0
@ja8215 Iniesta 2015 i Ronaldinho 2006
16
Brak słów tak jak brak Barcy w tych zestawieniach, serce się kraje
0
Bardziej niż brak Busiego i Vidala martwią mnie boki obrony. W meczu z Napoli grali totalny piach, nic z przodu a z tyłu jeszcze gorzej czego wynikiem była bramka Mertensa spowodowana złym kryciem Semedo a akcja została zapoczątkowana przez bład Firpo. Brak typowych skrzydłowych też daje o sobie znaki przez co jesteśmy zdecydowanie słabsi w ataku. Messi cofa się do rozgrywania przez co w napadzie zostaje Antoś i Vidal, którzy nie bardzo wiedzą co robić. Te dwa elementy do poprawy na wczoraj bo inaczej będzie ciężko...
0
@Suzu Gdybanie... Czy aby na pewno? Statystyki nie kłamią
0
@Kengo Vidal na LS efektem rotacji przed napiętym tygodniem? Na pewno nieee
0
Troszkę przeraża mnie to, że gdyby nie Messi to mogło być dalej 0:0. Brak Luisa ślepy by zauważył. Co Antoś wyprawia to mi ręce opadają, młodziki z Barcy B wykorzystaliby te sytuacje... Do tego praktycznie brak bocznych obrońców dzięki którym kiedyś byliśmy zabójczo skuteczni...
2
Takie tłumaczenie się świadczy wyłącznie o jego niekompetencji na swoim stanowisku. Powinien podać się do dymisji po tej całej aferze nie wspominając o cudownych ruchach na rynku transferowym
9
Historia lubi się powtarzać, po Romie Liverpool, po Boatengu Braithwaite...
0
@NeroTFP Rożnica między nimi jest taka, że Messi jest bardziej wszechstronnym piłkarzem nie skupiającym się wyłącznie na zdobywaniu goli za wszelką cene, a na rozgrywaniu piłki i kreowaniu akcji do czego dodaje trafienia. To co robi Ronaldo jest rewelacyjne i piękne ale to w większości indywidualizm, z kolei to co robi Messi jest po prostu obłędne kropka.
0
A może by tak ściągnąć Munira z Sevilli? Ciekawi mnie czemu się o oni nic nie mówi, a chłopak dobrze zna nasz podwórko
14
Może zacznijmy od tego dla czego Barca postanowiła wyporzyczyc Cou. Otóż nie sprawdzał się w układance EV. A tak na prawdę kto się w niej sprawdzał? 3/4 składu zaliczyło regres umiejętności i formy. Obecnie u Quique zawodnicy wyglądają znacznie lepiej jak i sama gra. Dla tego jestem przekonany że pod wodzą Setiena, Cou mógłby odnaleźć się i idealnie wpasować do składu.
0
@robert303 masz trochę racji, ale jak dla mnie i tak czołówka przesadzona
9
Czytając nagłówek As'a oni jest świętują mistrza mając 3 pkt przewagi. Dla porównania my mając 16pkt przewagi w zeszłym sezonie, nie było mowy o mistrzostwie, feel the difference...
15
"Zszedł ze sceny niepokonany" i niech taki pozostanie i nie wraca dla jego dobra :)
0
Jak wygląda sytuacja z Cou? Kiedy wraca z wypożyczenia? Bo nie pamiętam zasad, a może właśnie go nam brakuje do całej układanki Quique?
16
Wy wszyscy tak na serio, że ta gra to klepanie do tyłu? Różnica w grze między EV a Quique jest ogromna. W końcu gra jakoś wygląda i jest przyjemna dla oka. Rozwój graczy takich jak Fati czy Semedo w końcu jest widoczny. A co do skuteczności, no cóż... Jak kupujesz samochód to najpierw robisz przegląd i wymieniasz olej, i dopiero można lecieć ;) #vivalaquique
0
Przykro mi z powodu Messiego. Koleś nie może w spokoju wypowiedzieć się w jakimś temacie bo już każde jego słowo jest kwestionowane i łączone z jego odejściem. Mowa oczywiście o sytuacji z Abidalem. A to że inne kluby rzekomo kontaktują się już z jego ojcem to jest jakaś wielka kpina... Każdy kto twoerdzi że przez taka blachostke żywa legenda klubu mogła by odejść z Barcelony jest co najmniej śmieszny...
0
W obliczu kontuzji Dembele, wiele się mówi o sprowadzeniu Stuaniego , a co myślicie o Iniakim Williamsie? Jak dla mnie to najlepsza opcja na ten moment.
2
Problem nie tkwi w obronie a w skuteczności w ataku. Daje sobie rękę obciąć że gdyby Semedo w 49 min i później Messi dołożyli po golu to by mocno podcięło Levante skrzydła.
7
Jak dla mnie Messi zbyt mocno chciał zdobyć bramkę, momentani aż nie przypominał siebie
1
"Agonia Valverde" zażegnana?
3
"Niezależnie od wyniku nasza gra będzie się podobać" - Jak powiedział tak zrobił, Viva la Quique!
1
@Odesseiron Zgadzam się, fabuła, klimat, dialogi, postacie i ich rozterki, brak słów by opisać ten świat :) Ja niestety we wspomnieniach grywam bo brak czasu, ale na pewno pogram w nową część :) "Minsc i Boo są gotowi!"
1
@Odesseiron OT: Avatar z baldura, szanuje bardzo Panie Edwin Odesseiron :)
4
W końcu gra Barcelony nie była tak pasywna i w miarę przyjemna dla oka. Wysoki presing, szybka kombinacyjna gra, to coś czego brakowało nam przez kilka lat. Cieszy również pełne 90 minut 'Big Sama', oby wrócił do swojej najlepszej formy. A co do Puiga, widać w nim wiele chęci i potencjału, oby dostawał regularne szanse na grę :)
20
Odkąd Quique przejął stery codziennie z przyjemnością czytam wypowiedzi różnych osobistości na jego temat, jak i również jego wywiady. Do tego sposób w jakim podchodzi do zawodników - m.in. gra z nimi "w dziadka" - piękny widok :) Już dawno nie wyczekiwałem meczu Barcy z taką ekscytacją :) *.*
23
Mam nadzieję że poza wyciągnięciem graczy z Barcy B, Quique postawi również na Cou w przyszłym sezonie i uda mu się wdrożyć jego talent do składu i pozwoli mu rozwinąć skrzydła :)