1

No jak nie podskakiwał,bójka na treningu z Nene czy ostra wymiana zdan z Leonardo,to co?

1

Po co ten news,tutaj?

1

Kompany i Luiz odpadają.Pierwszy to kapitan City i zgarnia olbrzymią kase,a z nowym trenerem będą więcej znaczyć.Mou nie puści,żadnego piłkarza do Barcy... .Zostaje Silva,transfer b.drogi ale imo wart,tak wielkiej kasy.

1

Mieliśmy 69% posiadania piłk,tu na stronie jest po prostu błąd.
http://www.livesports.pl/mecz/MiQrzXY1/#statystyki-meczu;0

1

Pewnie tak,choć Higuainowi w tam tym sezonie też wszyscy się podpisali,a jednak został

1

1

Wreszcie,fajne te koszulki mamy

1

Kuhwa,czemu nie gra od 1 min Thiago...

1

O 21;00

1

Ta,powodzenia w wyciągnięciu 3 na raz grajków z jednego klubu...

1

Fajnie by było.Ale nie ma co się oszukiwać,mało realne jest to że Atetico wygra

1

No to nie przyjdzie,na rynku jest wielu zawodników i to lepszych od Brazylijczyka...

1

I tak przed niedzielnym meczem Santosu z Corinthians,nie zostanie potwierdzony ten transfer.

1

AgenciaNews: Prezydent Odílio Rodrigues przedstawił dziś szczegóły umowy transferu pomiędzy Santosem a FC Barceloną. Dwóch członków rady (Luis Alvaro - obecny zaledwie telefonicznie oraz Álvaro de Souza) powiedziało 'nie', a pozostała siódemka 'tak'. Komisja dała więc zielone światło prezydentowi, aby ten mógł rozmawiać z pozostałymi właścicielami praw do Neymara i wyjaśnić im umowę. Takie posiedzenie ma odbyć się w środę.

1

Mam tylko nadzieje,że jak go za kontraktują to od razu pójdzie oficjałka,a nie bedą zwlekać np. do połowy czerwca.Bo wykończą Nas pismaki,nie ustanymi spekulacjami.

1

Serio,łykasz każdego newsa ,który wypuści jakiś szmatławiec ?.

1

Na pewno był by to lepszy wybór od rezerwowego Valencii czyli Guaity...

1

Tylko weź pod uwagę że HSV jest z Niemiec i jest tam zupełnie inna mentalność niż u nas .W Polsce nie przepuszczą okazji by wycisnąć tyle ile się da na kibicach.Sad but true

1

No raczej.Ale między 90 mln a 120 mln jest aż 30 mln różnicy.Czyli 5 kontrakt z pensją 10 mln to daje50 mln,i aż 70 mln za sam transfer ,typa z ogórkowej ligi.A za taki hajs spokojnie można kupić Bale,Falca,Cavaniego czy Rooneya a nie kota w worku.MD chyba swoich czytelników uważa za debili bo nikt poza walnietymi szejkami takiego hajsu nie wyłoży,bo są lepsze i bezpieczniejsze opcje

1

"Oferta z Realu Madryt (120 milionów euro) ".A ja jestem Kobe Bryant,kuhwa MD swoich czytelników uważa za bezmózgów (bo tylko ktoś taki ,mógł by łyknąć to) że publikuje take bzdury?.

1

No i prawidłowo.

1

Co Neymara w Bayernie,to zwykła zagrywka by podbić cene jego.
"To kompletna bzdura. Nic nie jest na rzeczy. Te plotki nie mają nic w sobie z prawdy - powiedział dzisiaj rzecznik prasowy Bayernu Markus Hörwick na temat rewelacji w sprawie Neymara. "

1

Za 65 mln można mieć grajka takiego jak Bale,Falcao czy Cavani.Więc te 95 mln za typa niesprawdzonego w europie ,to jakiś ponury żart...

1

Danew,
Tak,na koncu autobusy z Leo był jakiś czas temu

1

Oby został z nami, na kolejne lata

1

Unofficial: Messi has a thigh muscle tear and will be out for a month, which means he won't play for Barcelona anymore this season

1

Vilanova: "Messi felt again something in the same area where he's been having discomfort in the last weeks." #fcblive

1

daniellooo,
Dzięki,ale ja tam nie widzę nigdzie oficjalnie...

Również pozdrawiam

0

wiolkaj23,
"Angielski dziennik "The Telegraph" donosi..."
Przecież to żadne oficjalnie,znów jakiś pismak coś wymyślił by lepiej sprzedać nakład...

0

daniellooo,
Skąd info?.Bo na stronach City nic o tym nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?