Bartix09
Dołączył/a: sierpień 2011
Juneau,Alaska
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No jak nie podskakiwał,bójka na treningu z Nene czy ostra wymiana zdan z Leonardo,to co?
1
Po co ten news,tutaj?
1
Kompany i Luiz odpadają.Pierwszy to kapitan City i zgarnia olbrzymią kase,a z nowym trenerem będą więcej znaczyć.Mou nie puści,żadnego piłkarza do Barcy... .Zostaje Silva,transfer b.drogi ale imo wart,tak wielkiej kasy.
1
Mieliśmy 69% posiadania piłk,tu na stronie jest po prostu błąd.
http://www.livesports.pl/mecz/MiQrzXY1/#statystyki-meczu;0
1
Pewnie tak,choć Higuainowi w tam tym sezonie też wszyscy się podpisali,a jednak został
1
Mieliśmy 62%
http://www.livesports.pl/mecz/MiQrzXY1/#statystyki-meczu;0
1
Wreszcie,fajne te koszulki mamy
1
Kuhwa,czemu nie gra od 1 min Thiago...
1
O 21;00
1
Ta,powodzenia w wyciągnięciu 3 na raz grajków z jednego klubu...
1
Fajnie by było.Ale nie ma co się oszukiwać,mało realne jest to że Atetico wygra
1
No to nie przyjdzie,na rynku jest wielu zawodników i to lepszych od Brazylijczyka...
1
I tak przed niedzielnym meczem Santosu z Corinthians,nie zostanie potwierdzony ten transfer.
1
AgenciaNews: Prezydent Odílio Rodrigues przedstawił dziś szczegóły umowy transferu pomiędzy Santosem a FC Barceloną. Dwóch członków rady (Luis Alvaro - obecny zaledwie telefonicznie oraz Álvaro de Souza) powiedziało 'nie', a pozostała siódemka 'tak'. Komisja dała więc zielone światło prezydentowi, aby ten mógł rozmawiać z pozostałymi właścicielami praw do Neymara i wyjaśnić im umowę. Takie posiedzenie ma odbyć się w środę.
1
Mam tylko nadzieje,że jak go za kontraktują to od razu pójdzie oficjałka,a nie bedą zwlekać np. do połowy czerwca.Bo wykończą Nas pismaki,nie ustanymi spekulacjami.
1
Serio,łykasz każdego newsa ,który wypuści jakiś szmatławiec ?.
1
Na pewno był by to lepszy wybór od rezerwowego Valencii czyli Guaity...
1
Tylko weź pod uwagę że HSV jest z Niemiec i jest tam zupełnie inna mentalność niż u nas .W Polsce nie przepuszczą okazji by wycisnąć tyle ile się da na kibicach.Sad but true
1
No raczej.Ale między 90 mln a 120 mln jest aż 30 mln różnicy.Czyli 5 kontrakt z pensją 10 mln to daje50 mln,i aż 70 mln za sam transfer ,typa z ogórkowej ligi.A za taki hajs spokojnie można kupić Bale,Falca,Cavaniego czy Rooneya a nie kota w worku.MD chyba swoich czytelników uważa za debili bo nikt poza walnietymi szejkami takiego hajsu nie wyłoży,bo są lepsze i bezpieczniejsze opcje
1
"Oferta z Realu Madryt (120 milionów euro) ".A ja jestem Kobe Bryant,kuhwa MD swoich czytelników uważa za bezmózgów (bo tylko ktoś taki ,mógł by łyknąć to) że publikuje take bzdury?.
1
No i prawidłowo.
1
Co Neymara w Bayernie,to zwykła zagrywka by podbić cene jego.
"To kompletna bzdura. Nic nie jest na rzeczy. Te plotki nie mają nic w sobie z prawdy - powiedział dzisiaj rzecznik prasowy Bayernu Markus Hörwick na temat rewelacji w sprawie Neymara. "
1
Za 65 mln można mieć grajka takiego jak Bale,Falcao czy Cavani.Więc te 95 mln za typa niesprawdzonego w europie ,to jakiś ponury żart...
1
Danew,
Tak,na koncu autobusy z Leo był jakiś czas temu
1
Oby został z nami, na kolejne lata
1
Unofficial: Messi has a thigh muscle tear and will be out for a month, which means he won't play for Barcelona anymore this season
1
Vilanova: "Messi felt again something in the same area where he's been having discomfort in the last weeks." #fcblive
1
daniellooo,
Dzięki,ale ja tam nie widzę nigdzie oficjalnie...
Również pozdrawiam
0
wiolkaj23,
"Angielski dziennik "The Telegraph" donosi..."
Przecież to żadne oficjalnie,znów jakiś pismak coś wymyślił by lepiej sprzedać nakład...
0
daniellooo,
Skąd info?.Bo na stronach City nic o tym nie ma.