1

Ma ktoś sklad Benfici?

1

Z wielką chęcią widział by m w jego miejsce Courtoisa z Atletico a właściwe to z Chelsea

0

Z tego co pamiętam to kiedy Krstianu pitoli przed El Clasico to Real je przegrywa...

0

Skład Sevilli?

0

Tylko i wyłącznie remont/modernizacja żadnego nowego obiekty bez historii,magii za to z oczojebnymi neonami

0

Zobaczymy jak to wpłynie na jego forme

0

0

Oczywiście że Villa

0

I po co te wyzwiska w jego stronę?, chłopak chciał się dowartościować bo o grze w takich klubach i poziomie może tylko pomarzyć

0

Katalonia nie uzyska niepodległości z prostego względu ponieważ reszta regionów na czele z Baskami też by tego żądała ...

0

MadridistaForEver,
Guardiola nie odszedł bo klub nie gwarantował mu miejsca w 1 jedenastce tylko jak sam powiedział "Opuściłem Barcelonę, gdyż już nie czułem wielkich emocji wchodząc do szatni klubu każdego dnia. Przez 17 lat zawsze czułem wielki entuzjazm, ale pewnego dnia to się zmieniło i zrozumiałem, że to czas żeby odejść".Więc jeżeli nie wiesz jak było to nie pisz bzdur

0

Wkurza mnie Tito z tym Tello jeżeli już David nie morze zagrać to trzeba było dać Cesca

0

imo lepiej dopłacić i nabyć karte socio

0

W takim razie Coentrao powinien za swoje słowa wyłapać 10 spotkań

0

Bedzie to dobre dla niego jak i dla nas.Przy obecnym składzie czekają go trybuny (po co mu marnować kariere) a my zarobimy na nim.

0

Montoya jak i Batra powinni być w składzie na takiej zasadzie jak Tello,bo siedzeniem na trybunach się nie rozwiną,a tak chociaż by pograli w rezerwach

0

20 mln za całą 3 ,powinniśmy wyciągnąć

0

Nie rozumiem czemu nie było mozaiki,tylko te beznadziejne flagi jak na SB

0

Valdek potrzebuje konkurenta by nie odpieprzał,bo na dziś dzień jakiego błędu nie popełniłby to i tak jego pozycja jest niezagrożona.

0

Wiadomo coś na temat mozaiki ?,co na niej będzie?

0

22;05

0

benio14,łap;

0

Ten który ogląda każdy mecz,
Jasne że nie,Iniesta zjada Ozila bez dwóch zdań to samo Busi z Khedirą ;-)

0

Ibra nie jedno krotnie "sprzedawał" kumplom kopniaki w tyłek czy na łeb i nikt nie robił z tego wielkiego halo,a tu chłopaki się lekko po przepychali i wieka mi rzecz.Jeżeli faktycznie mają coś do siebie to dobrze że"mówią" o tym a nie tłamszą w sobie bo owy problem szybko będzie można rozwiązać,poza tym chyba nie myślicie że w szatni gdzie przebywa ze sobą około 30 chłopa dzień w dzień przez 300 dni w roku nie ma spięć?

0

Ławka rezerwowych: Oier, Balliu, Sergi Gómez, Lombán, Grimaldo, Ilie, Patric, Lobato, Román, Dongou, Araujo

0

Mógł by dziś zagrać chociaż te 45 min,bo i tak pewnie nie wyjdzie w pierwszej 11 na Real

0

19 mln za takiego gracza, to naprawdę niska cena

0

Jeżeli w ogóle to prawda, to bardzo dobrze że odrzuciła

1

1

A ile wynosił ten transfer Seville?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?