Bartolomeo10
Dołączył/a: styczeń 2012
Konin
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja nie mogę z ludzi , którzy 1dzień przed meczem nie wiedzą nawet z kim gramy a po nim są wielkimi kibicami Barcy . I są jeszcze w stanie oceniać ich grę jak oglądają jak tylko grają z RM :(((( To smutne !
VeB ! :D
Pozdro :D
0
ejj ma ktoś maila do redakcji fcbarca.com Proszę :D
0
Barca powinna pokazać że nic ich w tym sezonie nie zatrzyma . Dalej Barca do roboty ! VeB !!!
0
Chciałem wysłać swój opis na maila redakcji , pisze że to zły mail rekrutacja[at]fcbarca.com. ktośśś pomoże ? ? ?
0
Tito jak zwykle pokazał klasę w podziękowaniach . Cieszę się że to on trenuje naszą wspaniałą Blaugranę ! Dzięki Tito Visca el Barca !
0
Wszystkiego najlepszego , szczególnie dla Tito i Abiego !
0
Do losowania jeszcze daleko . Ale Arsenal byłby spoko :) :D
VeB !
0
Adriano brawo ! VeB !
0
Messi Messi Messi Messi Messi Messi Messi !!!!! Jak to pięknie brzmiało na El Clasico po bramce na 2:1 :) :D !!!! VeB Visca Messi !
0
Valdes
Alves Pique Mascherano Alba
Busquets
Xavi Iniesta
Pedro Messi Tello
Tak by było dobrze od pierwszych minut ;) VeB !
Życzę miłego oglądania wszystkim Barcelończykom wszyscy jesteśmy razem ! VeB !
0
Dziękuję... Superpuchar Hiszpanii czeka ! VeB !
0
CR7IsNumberOne7
Czy twoi biali koledzy wiedzą na jakich stronach siedzisz ?
Jakby wszyscy kibice Barcy byli jak ty to dawno na stadionach by nie było kibiców . Wyjazd z tej strony . Proszę o BANA . VeB !
0
Chciałbym znów oglądać stare MVP w wykonaniu naszego tridente :0 VeB !
0
Szkoda , szkoda chociaż nie napędzał jakoś gry Barcy swoim stylem to był to potrzebny zawodnik . Zobaczcie 1 mecz półfinałowy LM z Realem w 2011 jaką prace wykonywał tak zwany Keita od czarnej roboty :D . VeB !
0
Wreszcie Niemcy odpadli :)
0
No nareszcie Adriano może odejść Alba witaj w klubie marzeń !
0
ja tam bym nie chciał Drogby , nic do niego nie mam ale zwisa mi ten zawodnik . Do Barcy przydał by się Bale i np. Silva na środek
0
Gratulacje !
0
Tak Nani jest groźny ale tylko jak ma dużo miejsca do popisu a w akcjach w tłoku takich jak rozgrywa Barca czy Hiszpania , Nani zawodzi . Mam nadzieje że Hiszpania bez problemu przebrnie przez Portugalie i w finale też nie zawiodą . Jeszcze jedno po wygraniu pucharu nasi piłkarze będą umocnieni i na pewno zagrają świetny sezon w Barcy . Tak było po 2008 zagrali najlepszy sezon i po 2010 tak samo VeB ! A i wszystkiego najlepszego Leo , pięknych bramek asyst i chłopczyka bo jak pewnie słyszeliście Leo za pare miesięcy będzie ojcem ! Visca Lionel !
0
XAVI6 ;)
0
Jak to nikt nie składa zobaczcie na newsie o Andresie !
0
Wszystkiego najlepszego Andres !
0
skwar113
chyba każdy z nas powinien tak wierzyć !
0
Ja to sie wczoraj popłakałem , ale trzeba byc wiernym Barcy ! VeB !
0
Powiem tak drużyna musi myśleć teraz o zgarnianiu kompletu pkt. po każdym spotkaniu i nie martwić się Abim na meczu ! VeB mamy dzisiaj 0 : 6 ;)
0
Moim zdaniem Barca zgarnie w tym sezonie wszystko tak jak 2008/2009 . VeB !
0
0
Sorry nie wiecie czy Leo dzisiaj bedzie gral ? ;) Xavi Iniesta i Leo wystarczy na Madryt :) VeB !!!!!
0
Barca musi wygrać ! VeB !
0
mitx
Zgadzam się w 100% . Iniesta wykonał świetną prace choć nie strzelił 4 br. jak Leo to naprawde zasłużył na ocenę 10 . VeB ! Visca Pep Visca Iniesta Visca Messi Visca Xvi Visca Puyol Visca Tello Visca Montoya !!!!!!!