0

Ja nie mogę z ludzi , którzy 1dzień przed meczem nie wiedzą nawet z kim gramy a po nim są wielkimi kibicami Barcy . I są jeszcze w stanie oceniać ich grę jak oglądają jak tylko grają z RM :(((( To smutne !
VeB ! :D
Pozdro :D

0

ejj ma ktoś maila do redakcji fcbarca.com Proszę :D

0

Barca powinna pokazać że nic ich w tym sezonie nie zatrzyma . Dalej Barca do roboty ! VeB !!!

0

Chciałem wysłać swój opis na maila redakcji , pisze że to zły mail rekrutacja[at]fcbarca.com. ktośśś pomoże ? ? ?

0

Tito jak zwykle pokazał klasę w podziękowaniach . Cieszę się że to on trenuje naszą wspaniałą Blaugranę ! Dzięki Tito Visca el Barca !

0

Wszystkiego najlepszego , szczególnie dla Tito i Abiego !

0

Do losowania jeszcze daleko . Ale Arsenal byłby spoko :) :D
VeB !

0

Adriano brawo ! VeB !

0

Messi Messi Messi Messi Messi Messi Messi !!!!! Jak to pięknie brzmiało na El Clasico po bramce na 2:1 :) :D !!!! VeB Visca Messi !

0

Valdes
Alves Pique Mascherano Alba
Busquets
Xavi Iniesta
Pedro Messi Tello



Tak by było dobrze od pierwszych minut ;) VeB !
Życzę miłego oglądania wszystkim Barcelończykom wszyscy jesteśmy razem ! VeB !

0

Dziękuję... Superpuchar Hiszpanii czeka ! VeB !

0

CR7IsNumberOne7
Czy twoi biali koledzy wiedzą na jakich stronach siedzisz ?
Jakby wszyscy kibice Barcy byli jak ty to dawno na stadionach by nie było kibiców . Wyjazd z tej strony . Proszę o BANA . VeB !

0

Chciałbym znów oglądać stare MVP w wykonaniu naszego tridente :0 VeB !

0

Szkoda , szkoda chociaż nie napędzał jakoś gry Barcy swoim stylem to był to potrzebny zawodnik . Zobaczcie 1 mecz półfinałowy LM z Realem w 2011 jaką prace wykonywał tak zwany Keita od czarnej roboty :D . VeB !

0

Wreszcie Niemcy odpadli :)

0

No nareszcie Adriano może odejść Alba witaj w klubie marzeń !

0

ja tam bym nie chciał Drogby , nic do niego nie mam ale zwisa mi ten zawodnik . Do Barcy przydał by się Bale i np. Silva na środek

0

Gratulacje !

0

Tak Nani jest groźny ale tylko jak ma dużo miejsca do popisu a w akcjach w tłoku takich jak rozgrywa Barca czy Hiszpania , Nani zawodzi . Mam nadzieje że Hiszpania bez problemu przebrnie przez Portugalie i w finale też nie zawiodą . Jeszcze jedno po wygraniu pucharu nasi piłkarze będą umocnieni i na pewno zagrają świetny sezon w Barcy . Tak było po 2008 zagrali najlepszy sezon i po 2010 tak samo VeB ! A i wszystkiego najlepszego Leo , pięknych bramek asyst i chłopczyka bo jak pewnie słyszeliście Leo za pare miesięcy będzie ojcem ! Visca Lionel !

0

XAVI6 ;)

0

Jak to nikt nie składa zobaczcie na newsie o Andresie !

0

Wszystkiego najlepszego Andres !

0

skwar113
chyba każdy z nas powinien tak wierzyć !

0

Ja to sie wczoraj popłakałem , ale trzeba byc wiernym Barcy ! VeB !

0

Powiem tak drużyna musi myśleć teraz o zgarnianiu kompletu pkt. po każdym spotkaniu i nie martwić się Abim na meczu ! VeB mamy dzisiaj 0 : 6 ;)

0

Moim zdaniem Barca zgarnie w tym sezonie wszystko tak jak 2008/2009 . VeB !

0


0

Sorry nie wiecie czy Leo dzisiaj bedzie gral ? ;) Xavi Iniesta i Leo wystarczy na Madryt :) VeB !!!!!

0

Barca musi wygrać ! VeB !

0

mitx
Zgadzam się w 100% . Iniesta wykonał świetną prace choć nie strzelił 4 br. jak Leo to naprawde zasłużył na ocenę 10 . VeB ! Visca Pep Visca Iniesta Visca Messi Visca Xvi Visca Puyol Visca Tello Visca Montoya !!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?