Bartula
Dołączył/a: lipiec 2021
Wrocław
3 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co Ty Valverde, jakoś w twarz ładnie trafiłeś hehe
0
Klasyka się zaczyna.
2
@goldmetaxa Dokładnie, wielozadaniowiec, każde zadanie spier…
4
@Gaz Należy pamiętać też, że każdy zawodnik po przejściu do Barcelony dostaje dodatkowe -30 do każdej statystyki.
6
Dopiero od kilku godzin jestem kibicem Chelsea, a już mnie wku*wia, że ludzie mówią „Chelsea Londyn”.
12
@Deviler Pewnie kręci kolejny film albo bzyka się na plaży z Anką.
13
@Rust_Cohle Nie, bo Lewego bolą plecy.
10
@Rust_Cohle Czyli ma dobry wzrok.
1
@johny1212 Kibicom? Komu?
0
Jestem pewien, że gdyby Muller grał od początku za Gnabrego, to Bayern by coś wcisnął i wszystko wyglądałoby inaczej.
1
Upamecano technika dramatyczna.
0
Gnabry, jaki pajac.
0
@mate92 Tak, a zwłaszcza to City.
0
Tuchel ustawił taki bezpłodny atak, że to hit.
0
Upamecano jaki ogór...
1
Gdzie żółta dla wikinga?
1
Gnabry za co jeszcze się znajduje na placu gry?
0
@Bartula Szkoda, że na samych sobie xd
1
Baja rozpoczyna gwałt.
0
@michal26 Napisałeś, że to jest klucz, ale to byłoby chyba zbyt proste, bo jak widać drużyny, które wypchane są jakością indywidualną regularnie odpadają z uporządkowanymi mechanizmami opierającymi się na schematach gry.
0
@michal26 Wydaje mi się, że od kilku sezonów tak u nich jest, a jakoś nie potrafią LM wygrać mając nieograniczony budżet od wielu lat.
0
Manzano reklamuje la ligę.
0
Where napad Bayernu?
0
Bayern przypomina mi nasze poczynania w obronie w latach 2013-2014.
2
@MrKozamm Jak to? Raphinha strzelał, do dzisiaj nie odnalazły się wszystkie piłki.
0
Tuchel dawaj tam Tomasza Mullera za Gnabrego ogura, bo się nie da patrzeć na tego impotenta piłkarskiego.
3
Taki właśnie jest ten Baja, nam to Busquetsa od strzałów odcinali...
0
Gnabry, to jest niezła klucha, Bayernu nie ma w polu karnym w ogóle.
0
Hochland nie umie, bo to nie Southamptony czy inny ogury.
0
Już widzę jak tu Czawi wpuszcza w 70' Alonso na ratowanie wyniku. Może to dobrze, że wcześnie odpadliśmy.