1

Co Ty Valverde, jakoś w twarz ładnie trafiłeś hehe

0

Klasyka się zaczyna.

2

@goldmetaxa Dokładnie, wielozadaniowiec, każde zadanie spier…

4

@Gaz Należy pamiętać też, że każdy zawodnik po przejściu do Barcelony dostaje dodatkowe -30 do każdej statystyki.

6

Dopiero od kilku godzin jestem kibicem Chelsea, a już mnie wku*wia, że ludzie mówią „Chelsea Londyn”.

12

@Deviler Pewnie kręci kolejny film albo bzyka się na plaży z Anką.

13

@Rust_Cohle Nie, bo Lewego bolą plecy.

10

@Rust_Cohle Czyli ma dobry wzrok.

1

@johny1212 Kibicom? Komu?

0

Jestem pewien, że gdyby Muller grał od początku za Gnabrego, to Bayern by coś wcisnął i wszystko wyglądałoby inaczej.

1

Upamecano technika dramatyczna.

0

Gnabry, jaki pajac.

0

@mate92 Tak, a zwłaszcza to City.

0

Tuchel ustawił taki bezpłodny atak, że to hit.

0

Upamecano jaki ogór...

1

Gdzie żółta dla wikinga?

1

Gnabry za co jeszcze się znajduje na placu gry?

0

@Bartula Szkoda, że na samych sobie xd

1

Baja rozpoczyna gwałt.

0

@michal26 Napisałeś, że to jest klucz, ale to byłoby chyba zbyt proste, bo jak widać drużyny, które wypchane są jakością indywidualną regularnie odpadają z uporządkowanymi mechanizmami opierającymi się na schematach gry.

0

@michal26 Wydaje mi się, że od kilku sezonów tak u nich jest, a jakoś nie potrafią LM wygrać mając nieograniczony budżet od wielu lat.

0

Manzano reklamuje la ligę.

0

Where napad Bayernu?

0

Bayern przypomina mi nasze poczynania w obronie w latach 2013-2014.

2

@MrKozamm Jak to? Raphinha strzelał, do dzisiaj nie odnalazły się wszystkie piłki.

0

Tuchel dawaj tam Tomasza Mullera za Gnabrego ogura, bo się nie da patrzeć na tego impotenta piłkarskiego.

3

Taki właśnie jest ten Baja, nam to Busquetsa od strzałów odcinali...

0

Gnabry, to jest niezła klucha, Bayernu nie ma w polu karnym w ogóle.

0

Hochland nie umie, bo to nie Southamptony czy inny ogury.

0

Już widzę jak tu Czawi wpuszcza w 70' Alonso na ratowanie wyniku. Może to dobrze, że wcześnie odpadliśmy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?