2

"Obooook" obok to mu puchar przeleci kolejny Mundial z rzędu xd

0

Dramat, po prostu dramat :D

2

On naprawdę nie dźwiga presji, to był słaby karny xD

0

Doszedł jednak ten przelew, i to szybko xD

5

Diego coś nosek wyciera, chyba coś było pod stołem wciągane

0

Raz na ruski rok wyjdą z własnej połowy i tworzą 3x groźniejsze akcje od Argentyńczyków. To o czymś świadczy.

13

Ten ból w sercu, gdy widzę twarz Bilgli wychodzącego na boisko.

14

Mezo, zajmij się lepiej robieniem muzyki

3

Biglia-Gomes-Bentancur

1

Dziurawi jak ser szwajcarski xD

0

Aguerooo! W końcu się obudził :D

26

>Łatwy mecz
>Mecz z Islandią
wybierz jedno :)

5

Talisso gra dalej xd najsłabsze ogniwo w tej reprezentacji to trener

7

Nie szalejmy, nie z takimi pomocnikami xD Ale może się miło zaskoczę

0

Macie swoje trybuny xD

1

De Gea to najpierw wyszedł a potem sie zastanawiał po co

5

Łoooooooooooooooo!!!!!

0

Źle go oceniłem chyba :D Umie się znaleźć skubany

0

No nie wiem, ma charyzmę, może tym też kierują się niektóre drużyny przy wybieraniu kapitana.

16

Cionek gra za parę dni

0

Ładnie to Trzeciak podsumował, bardzo mądre słowa.

1

Kogo obchodzi jakie to bramki? Załadował 2 z Hiszpanią, ma jeszcze 45 minut na kolejne, ja już pisałem że chyba tylko Puchar MŚ da Messiemu szanse na ZP, tak to wygląda na ten moment.

0

Ta, pomocnicy klasa światowa xD

1

"Starcie o piłkę" co za cymbał...

1

Takie coś uderza się z pierwszej... masakra :D ABC piłki nożnej

19

Z Holandia w 2014 xDDDDDDDDDDDDDdd

1

Już zagęścili środek całkowicie, z Francuzami im się ta taktyka udała, z Hiszpanami też może wypalić.

0

Zahaczył go. To Portugalia sobie mecz ustawiła ;D

1

Maroko wyr.... w czoko xD

9

Rodrigo chyba lepiej pasował do tej układanki niż Costa, szkoda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?