Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
"Obooook" obok to mu puchar przeleci kolejny Mundial z rzędu xd
0
Dramat, po prostu dramat :D
2
On naprawdę nie dźwiga presji, to był słaby karny xD
0
Doszedł jednak ten przelew, i to szybko xD
5
Diego coś nosek wyciera, chyba coś było pod stołem wciągane
0
Raz na ruski rok wyjdą z własnej połowy i tworzą 3x groźniejsze akcje od Argentyńczyków. To o czymś świadczy.
13
Ten ból w sercu, gdy widzę twarz Bilgli wychodzącego na boisko.
14
Mezo, zajmij się lepiej robieniem muzyki
3
Biglia-Gomes-Bentancur
1
Dziurawi jak ser szwajcarski xD
0
Aguerooo! W końcu się obudził :D
26
>Łatwy mecz
>Mecz z Islandią
wybierz jedno :)
5
Talisso gra dalej xd najsłabsze ogniwo w tej reprezentacji to trener
7
Nie szalejmy, nie z takimi pomocnikami xD Ale może się miło zaskoczę
0
Macie swoje trybuny xD
1
De Gea to najpierw wyszedł a potem sie zastanawiał po co
5
Łoooooooooooooooo!!!!!
0
Źle go oceniłem chyba :D Umie się znaleźć skubany
0
No nie wiem, ma charyzmę, może tym też kierują się niektóre drużyny przy wybieraniu kapitana.
16
Cionek gra za parę dni
0
Ładnie to Trzeciak podsumował, bardzo mądre słowa.
1
Kogo obchodzi jakie to bramki? Załadował 2 z Hiszpanią, ma jeszcze 45 minut na kolejne, ja już pisałem że chyba tylko Puchar MŚ da Messiemu szanse na ZP, tak to wygląda na ten moment.
0
Ta, pomocnicy klasa światowa xD
1
"Starcie o piłkę" co za cymbał...
1
Takie coś uderza się z pierwszej... masakra :D ABC piłki nożnej
19
Z Holandia w 2014 xDDDDDDDDDDDDDdd
1
Już zagęścili środek całkowicie, z Francuzami im się ta taktyka udała, z Hiszpanami też może wypalić.
0
Zahaczył go. To Portugalia sobie mecz ustawiła ;D
1
Maroko wyr.... w czoko xD
9
Rodrigo chyba lepiej pasował do tej układanki niż Costa, szkoda.