Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Herbatniki maślane z mlekiem, jakie to jest kurła dobre, za gnoja się jadło a smak nadal ten sam :)
2
Nasz Kun to taki "koksik", oby go tylko kontuzje omijały, przyda się ktoś tak silny w polu karnym :)
4
Świetnie! :) Zawsze marzyłem aby przeszedł do Barcy, jeszcze za czasów gdy grał w Atletico :) Fajnie będzie zobaczyć go w barwach Barcy przez te dwa sezony :)
3
@amanter U mnie na wsi ładniejsze.
0
@Gomess Cóż, nie pozwolił rzucić ręcznika..
0
Rocky 4 na TV puls :)
0
@PaPo To nie skończy się zbyt dobrze.
2
Piłkarze nie rozumieją czemu ponownie cięcia, ale to że od kilku lat w Europie się kompromitujemy, to nic się nie dzieje. A to piłkarze w głównej mierze są odpowiedzialni, bo oni biegają po boisku.
2
To dopiero byłaby głupota pozbywać się Matsa. To nadal nasz kluczowy zawodnik, każdy może mieć słabszy okres.
13
@VamosRakieta Brawo w punkt. Niestety, ale jest wiele osób na tym forum, którym nie pasuje to że ktoś nie chce się szczepić. Ja nie mam nic do tych co się szczepią, ich wybór, ale po co pruć się o takie coś w internecie? Trzeba naprawdę nie mieć co do roboty.
2
@MarioVeB! Wiesz co, mógłbym napisać to i owo lecz po co mi to, ale nie zamierzam tracić swojego cennego czasu na rozmowę z Tobą, wolę go przeznaczyć na ciekawsze rzeczy. Bez odbioru.
3
@MarioVeB! Wolność słowa. Przykro mi że jesteś takim kibicem.
0
@Geble Taka prawda, dlatego ja mam za 30 ziko i sobie chwalę ;)
2
@Chakalaka Zapomnij że się zaszczepię.
0
@Rust_Cohle 200 zł za portfel :D Ja mam za 30 zł i po 2 latach nic nie zniszczony, wszystko ma to co chcę, najważniejsze żeby mieć co w nim nosić a nie na pokaz :) Ale jak masz hajs, to Twoja decyzja ;)
2
Świetne informacje, bardziej się cieszę z możliwych rewolucji za kadencji Laporty, niż z wygrania LM. Bardzo tego potrzebujemy.
1
Dać mu jeszcze jeden sezon, zrobić transfery i może ruszy do przodu. Jeśli zarząd jednak zdecyduje inaczej, to dobrą opcją byłby Flick, ale pewnie nierealne już. Na Xaviego jest za wcześnie.
8
Żaden Neto, niech Pena otrzyma szansę z Eibar.
2
Bardzo dobrze, liczę na to że w końcu Laporta zrobi porządek. Musimy wrócić na szczyt, wystarczy już tych niepowodzeń.
0
@lukas10 Prawda jest taka, że dopiero w tym okienku może zobaczymy prawdziwą rewolucję, bo mamy w końcu prawdziwego prezydenta, a nie pseudo popierdółkę który tylko kasę potrafił przepuścić i same afery w klubie. Z całym szacunkiem do Pique i Roberto, ale obaj w tym okienku powinni opuścić klub, ale nie tylko oni.
0
@Gall Zgadza się grali masz rację, ale tak jak sam napisałeś, uważam że na Generała jest zbyt wcześnie, choć osobiście chciałbym go w przyszłośći jako trenera Barcy. Cóż, ja tylko mogę sobie pisać, o wszystkim zdecyduje Laporta i wierzę że ogarnie to wszystko po swojemu.
0
@lukas10 A to, że najwysza pora pożegnać się z niektórymi zawodnikami. My nie możemy ciągnąć tego tak dalej, czas na zmiany, inaczej jeszcze przez 5 sezonów nic w Europie nie ugramy.
2
@lukas10 Tylko że Valverde, Setien i Koeman nie grali z tymi co są teraz w drużynie, a Xavi tak. Spoko, może i głupie masz prawo do oceny. Ja uważam natomiast inaczej. A po drugie, to Ty tutaj widzę czegoś nie rozumiesz, bo ja o starych amigosach Generała, a Ty mi wyjeżdżasz z Koemanem, Setien i Valverde, to oni grali razem z Albą, Leo, Busim, Pique? Pierwsze słyszę.
3
Dopóki w klubie będą starzy amigosi Generała, to on tu nic nie zdziała. Najlepiej gdyby potrenował jakiś klub w Europie, fajnie wtedy byłoby zweryfikować jego umiejętności.
2
Co do Koemana, jako tako nie chcę jego zwolnienia, może gdyby jeszcze sezon został, z nowymi piłkarzami, nowa taktyką, inaczej by to wyglądało. Jedno jest pewne, zawiedli w kluczowym momencie sezonu, wina trenera i piłkarzy. Oby Laporta zrobił to co najlepsze dla klubu, z kilkoma zawodnikami trzeba się koniecznie pożegnać tego lata.
0
@czar007 Kasa by pewnie i się znalazła, ale nieudacznik Bartoemu ją przepuścił w mgnieniu oka.
0
@czar007 Tak, ale nie było tych których życzył sobie Koeman.
1
@daro22 W pełni Cię rozumiem, aż coś człowieka trafia gdy nasi strzelą gola na 1-0 i następnie widzi jak po prostu odpuszczają i czekają na końcowy gwizdek, a kończy się tak jak dziś.. Zero walki żeby wcześniej zamknąć mecz i zagrać tak jak na Barce przystało, jak za dawnych lat.
1
@daro22 Ciekawych informacji tutaj się idzie dowiedzieć o sobie, mimo że znasz siebie lepiej.
1
@Comentateiro Mądre słowa, czasami to szkoda nawet cokolwiek napisać.. Prawda jest taka, że nawet gdyby Barca spadła z Ligi, i tak na zawsze tylko ten klub się dla mnie liczy.