0

Masz rację,ja kibicuję Barcusi od 1978r (sic!)i zawsze powtarzałam ,że jestem cule czy wygrywali czy przegrywali.To są tylko ludzie.VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?