Beats05
Dołączył/a: listopad 2014
opole
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Perez płaci, Perez Wymaga....
1
Troche szkoda, ale skoro tak jest, to ma jakiś jasny powód, przez który nie dostaje szans.
0
Nie należy winić Ter Stegena za ta bramke. W Barccelonie wymaga sie wysokiej gry bramkarzem
On ma uczestniczyc w grze. Taka bramka ktora strzelil nam dzisiaj Florenzi wynika tylko i wylacznie z ryzyka i naturalnych następstw takiego stylu gry. W następnych meczach oczekuje od niego tego samego stylu. A co do kibicow krytykujacych Marca, to proponuje, przemyslec na chlodno cala sytuację i nie pisac glupot.
1
Generalnie jestem zadowolony z przebiegu całego meczu. Gra w defensywie i ofensywie, pokazała ze Barcelona krok po kroku dochodzi do swojej formy, a to powinno szczególnie cieszyc. A to że nie zdobyliśmy kolejnego trofeum trzeba uznac za blad przy pracy i tyle. Wazna jest gra i całokształt i lepiej błędy popelniac właśnie w takich meczach (i wyciągać z tego wnioski), niz później glupio tracić punkty w lidze.
0
Może Dani Parejo ^_^
20
mam nadzieję, że na koniec sezonu Luis Enrique da zadebiutować Vermalenowi. Zasłużył na to. Licze na to, że w następnym sezonie pokaże swoje nieprzeciętne umiejętności
2
Osobiście cieszy mnie ogromnie pierwszy hat trick Suareza
0
Polać mi bo dobrze gada ^_^
1
osobiście uważam, że bravo to jest świetny bramkarz, który przede wszystkim ma ogromne doświadczenie oraz duże umiejętności, aczkolwiek wolał bym widzieć Ter Stegena w bramce. Mam nadzieje,że to właśnie Marc będzie podstawowym bramkarzem w następnym roku.
0
Coś czuje, że Leo dogoni w tym roku Ronaldo w rzutach wolnych :)
0
Aguero i mało widoczny i takze bez formy po kontuzji
0
Popieram w stu procentach :)
2
Zawodnik Barcelony, czyli coś co mu się udało osiągnąć, a tobie nie
0
Popieram w stu procentach
0
Niczym Johnson dla Liverpoolu ^_^