O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 15
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Jako kibic Realu musze wam powiedzieć - OGARNIJCIE SIĘ. Barca spokojnie ten mecz wygra, prowadzi gre i czeka aż się Levante wymęczy. Gol jest dziełem przypadku a nie minie 60 minuta a Levante tak spuchnie, że to koniec. Po co pociskacie zawodników, że piach koniec kaplica a zaraz będzie Huuura jak Pedro strzeli, że kochacie i najlepszy.

0

Nie wiem za co Gaspar jest minusowany taka jest prawda a Gran Derbi będzie przyjemnością i oby wielkim widowiskiem. Powodzenia w meczu z Levante (przy im mniejszej różnicy punktowej Gran Derbi będzie jeszcze smaczniejsze - najlepiej jakby to było zero). Kibic Realu.

0

Bramkarz Liechtensteinu po prostu genialny. Przy każdej bramce wyglądał jakby chciał a nie mógł. Każda z tych piłek była przez niego do wyłapania bo mu wpadały koło rąk (no może tego pierwszego strzału Torresa nie mógł się spodziewać bo w biegu takie zagranie to ciężka sztuka). Gdyby mieli lepszego bramkarza myślę, że skończyłoby się 1-0 lub 2-0. I gdzie tu Polska.

0

Rafalx160 jak było dobrze to brawo 7 zawodników Barcelony + Pacheco a jak jest porażka to brawo Canales ? To jest drużyna baranie i tu każdy wygrywa i każdy przegrywa. Francuzi byli w drugiej polowie lepsi i zasluzyli na to

0

Zarówno Barca jak Real są tak mocne w tym sezonie ze dwie porażki pod rząd już zasługują na miano kryzysu.

Zobacz wszystkie

0

Na wypożyczenie Ci zawodnicy.. Valencia mowi nie ma opcji.. oni chcą sprzedać Ville w tym okienku i to pewnie do Barcy skoro Real ma Benzeme ale chcą zrobić na tym interes życia więc pewnie będzie 40 mln + Keirrison od razu dla nich.. innej opcji nie widze

0

Jedno można powiedzieć czytając komentarze pod tym marnym, żenującym, kompromitującym, słabym i można jeszcze długo wymieniać newsem - BRAWO kibice Barcy za te komentarze !

0

Bramkarz Liechtensteinu po prostu genialny. Przy każdej bramce wyglądał jakby chciał a nie mógł. Każda z tych piłek była przez niego do wyłapania bo mu wpadały koło rąk (no może tego pierwszego strzału Torresa nie mógł się spodziewać bo w biegu takie zagranie to ciężka sztuka). Gdyby mieli lepszego bramkarza myślę, że skończyłoby się 1-0 lub 2-0. I gdzie tu Polska.

0

ParamPamPam nie jaraj sie tak tymi bramkami. Nie wiem co to teraz za moda się zrobiła zeby sie jarac kto jest liderem... Jak dla mnie kibica Realu mozecie jeszcze strzelic 3 bramki to dopóki nie będzie bezpośrednich meczy a każda druzyna będzie miała tyle samo punktów to Gran Derbi bedą decydowac a nie bramki.

0

"Pomimo iż tydzień temu Real Madryt zdołał usadzić swój biały odwłok na fotelu lidera, szybko musiał zrezygnować z tego zaszczytnego legowiska. Już po kilku dniach Duma Katalonii PEWNIE rozgościła swój bordowo-granatowy odwłok się na hiszpańskim tronie."

A to do adminów - szanujmy sie nawzajem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?