Jako kibic Realu musze wam powiedzieć - OGARNIJCIE SIĘ. Barca spokojnie ten mecz wygra, prowadzi gre i czeka aż się Levante wymęczy. Gol jest dziełem przypadku a nie minie 60 minuta a Levante tak spuchnie, że to koniec. Po co pociskacie zawodników, że piach koniec kaplica a zaraz będzie Huuura jak Pedro strzeli, że kochacie i najlepszy.
Nie wiem za co Gaspar jest minusowany taka jest prawda a Gran Derbi będzie przyjemnością i oby wielkim widowiskiem. Powodzenia w meczu z Levante (przy im mniejszej różnicy punktowej Gran Derbi będzie jeszcze smaczniejsze - najlepiej jakby to było zero). Kibic Realu.
Bramkarz Liechtensteinu po prostu genialny. Przy każdej bramce wyglądał jakby chciał a nie mógł. Każda z tych piłek była przez niego do wyłapania bo mu wpadały koło rąk (no może tego pierwszego strzału Torresa nie mógł się spodziewać bo w biegu takie zagranie to ciężka sztuka). Gdyby mieli lepszego bramkarza myślę, że skończyłoby się 1-0 lub 2-0. I gdzie tu Polska.
Rafalx160 jak było dobrze to brawo 7 zawodników Barcelony + Pacheco a jak jest porażka to brawo Canales ? To jest drużyna baranie i tu każdy wygrywa i każdy przegrywa. Francuzi byli w drugiej polowie lepsi i zasluzyli na to
Na wypożyczenie Ci zawodnicy.. Valencia mowi nie ma opcji.. oni chcą sprzedać Ville w tym okienku i to pewnie do Barcy skoro Real ma Benzeme ale chcą zrobić na tym interes życia więc pewnie będzie 40 mln + Keirrison od razu dla nich.. innej opcji nie widze
Jedno można powiedzieć czytając komentarze pod tym marnym, żenującym, kompromitującym, słabym i można jeszcze długo wymieniać newsem - BRAWO kibice Barcy za te komentarze !
Bramkarz Liechtensteinu po prostu genialny. Przy każdej bramce wyglądał jakby chciał a nie mógł. Każda z tych piłek była przez niego do wyłapania bo mu wpadały koło rąk (no może tego pierwszego strzału Torresa nie mógł się spodziewać bo w biegu takie zagranie to ciężka sztuka). Gdyby mieli lepszego bramkarza myślę, że skończyłoby się 1-0 lub 2-0. I gdzie tu Polska.
ParamPamPam nie jaraj sie tak tymi bramkami. Nie wiem co to teraz za moda się zrobiła zeby sie jarac kto jest liderem... Jak dla mnie kibica Realu mozecie jeszcze strzelic 3 bramki to dopóki nie będzie bezpośrednich meczy a każda druzyna będzie miała tyle samo punktów to Gran Derbi bedą decydowac a nie bramki.
"Pomimo iż tydzień temu Real Madryt zdołał usadzić swój biały odwłok na fotelu lidera, szybko musiał zrezygnować z tego zaszczytnego legowiska. Już po kilku dniach Duma Katalonii PEWNIE rozgościła swój bordowo-granatowy odwłok się na hiszpańskim tronie."
Komentarze
0
Jako kibic Realu musze wam powiedzieć - OGARNIJCIE SIĘ. Barca spokojnie ten mecz wygra, prowadzi gre i czeka aż się Levante wymęczy. Gol jest dziełem przypadku a nie minie 60 minuta a Levante tak spuchnie, że to koniec. Po co pociskacie zawodników, że piach koniec kaplica a zaraz będzie Huuura jak Pedro strzeli, że kochacie i najlepszy.
0
Nie wiem za co Gaspar jest minusowany taka jest prawda a Gran Derbi będzie przyjemnością i oby wielkim widowiskiem. Powodzenia w meczu z Levante (przy im mniejszej różnicy punktowej Gran Derbi będzie jeszcze smaczniejsze - najlepiej jakby to było zero). Kibic Realu.
0
Bramkarz Liechtensteinu po prostu genialny. Przy każdej bramce wyglądał jakby chciał a nie mógł. Każda z tych piłek była przez niego do wyłapania bo mu wpadały koło rąk (no może tego pierwszego strzału Torresa nie mógł się spodziewać bo w biegu takie zagranie to ciężka sztuka). Gdyby mieli lepszego bramkarza myślę, że skończyłoby się 1-0 lub 2-0. I gdzie tu Polska.
0
Rafalx160 jak było dobrze to brawo 7 zawodników Barcelony + Pacheco a jak jest porażka to brawo Canales ? To jest drużyna baranie i tu każdy wygrywa i każdy przegrywa. Francuzi byli w drugiej polowie lepsi i zasluzyli na to
0
Zarówno Barca jak Real są tak mocne w tym sezonie ze dwie porażki pod rząd już zasługują na miano kryzysu.
0
Na wypożyczenie Ci zawodnicy.. Valencia mowi nie ma opcji.. oni chcą sprzedać Ville w tym okienku i to pewnie do Barcy skoro Real ma Benzeme ale chcą zrobić na tym interes życia więc pewnie będzie 40 mln + Keirrison od razu dla nich.. innej opcji nie widze
0
Jedno można powiedzieć czytając komentarze pod tym marnym, żenującym, kompromitującym, słabym i można jeszcze długo wymieniać newsem - BRAWO kibice Barcy za te komentarze !
0
Bramkarz Liechtensteinu po prostu genialny. Przy każdej bramce wyglądał jakby chciał a nie mógł. Każda z tych piłek była przez niego do wyłapania bo mu wpadały koło rąk (no może tego pierwszego strzału Torresa nie mógł się spodziewać bo w biegu takie zagranie to ciężka sztuka). Gdyby mieli lepszego bramkarza myślę, że skończyłoby się 1-0 lub 2-0. I gdzie tu Polska.
0
ParamPamPam nie jaraj sie tak tymi bramkami. Nie wiem co to teraz za moda się zrobiła zeby sie jarac kto jest liderem... Jak dla mnie kibica Realu mozecie jeszcze strzelic 3 bramki to dopóki nie będzie bezpośrednich meczy a każda druzyna będzie miała tyle samo punktów to Gran Derbi bedą decydowac a nie bramki.
0
"Pomimo iż tydzień temu Real Madryt zdołał usadzić swój biały odwłok na fotelu lidera, szybko musiał zrezygnować z tego zaszczytnego legowiska. Już po kilku dniach Duma Katalonii PEWNIE rozgościła swój bordowo-granatowy odwłok się na hiszpańskim tronie."
A to do adminów - szanujmy sie nawzajem.