Pomieszkaliby troche w Polsce toby się nie nabrali na gadkę Rosella !!! Dla mnie od samego początku jest kretynem , i będzie kretynem , najgorsze jest to że ten kretyn jest prezydentem mojego ukochanego klubu !!! Czyja to jest wina ?? Myślę że Laporta powinien postąpić w tym przypadku jak pewien lider z Białorusi i zmienić prawo klubu. Przecież dostał wyraźny sygnał że kibice go popierają kiedy to utrzymał się na stanowisku !! Następnie wybory wygrywa człowiek który chciał go zniszczyć !!! Przecież oponenci Laporty to kretyni , co to za zadłużenie , ile dałyby inne kluby żeby wygrać tyle co wygrała Barcelona przez okres prezydentury tego niegodziwca!!! TO dzięki Joanowi jesteśmy najlepszym klubem na świecie , więc jakim prawem jego następcą jest człowiek który ma to gdzieś !! W głowie się to nie mieści dlaczego takie rzeczy mają miejsce , cieżko to powiedzieć ale Socios to kompletni idioci , niestety nie widze innego wytłumaczenia , może ich przekupił dał 100 euro za głos ?? Wybór Rosella na prezydenta jest początkiem końca tej drużyny , zapewne zdobędziemy jeszcze pełno trofeów , ale upadek jest nieunikniony , dlaczego ?? Bo ten człowiek kompletnie nie rozumie filozofii klubu , jest nawet gorszym prezydentem od Gasparta , bo tamten jest chociaż patriotą , a dla Sandro liczy sie tylko jeden bóg - KASA !! Mam nadzieje że Socios szybko przejrzą na oczy i go odwołają !!! Jak dla mnie Cruyff jest wielki , nikt tak jak on nie rozumie ideii tego klubu , nikt tak jak on nie kocha tego klubu dla mnie zawsze pozostanie Honorowym Prezydentem FC Barcelony!! Natomiast Rosell jest dla mnie jak wrzód na tyłku , jak dziwka w parafii , wiem że to ostre słowa ale zawsze mówie to co myślę , a widząc obecnego prezydenta widze zło wcielone , widze tego gościa z czerwonym nosem z bajki " było sobie życie ". A najgorsze jest to że nic nie moge na to poradzić , jedyne co mi pozostaje to czekać , aż się go pozbędą , i liczyć na to że nie zepsuje do końca tego co zbudował jego wróg Laporta .
Dla mnie to co robi Rosell to hańba. Najpierw odebrał Cruyff'owi tytuł honorowego prezydenta klubu , co moim zdaniem jest świnstwem !! , i nie dlatego , że popierałem ten pomysł , takich rzeczy sie nie robi bo to godzi w wizerunek klubu ) Ciekawe czy zrobiłby to samo gdyby Johan był jego zwolennikiem ?? Potem nagle odkrywa długi klubu ?! Skoro Laporta mógł ukrywać taki dług , to równie dobrze Rosell może go wymyślić . I teraz nagle sprzedaje miejsce na koszulkach , żeby ratować klub , robi z siebie bohatera !! Nie wiem jak wy ale dla mnie Sandro jest strasznie łasy na kase , strach pomyśleć co jeszcze wymyśli , już dawno wiedziałem , że jedyne co może zrzucić Barce z piedestału to właśnie zły zarząd . I to wszystko w momencie kiedy Barcelona gra tak pięknie , aż mnie serce boli jak widze te nowe koszulki , najchętniej pozbyliby się tego napisu unicef ale Sandro jeszcze nie wymyślił jak to zrobić żeby nie było szumu. Wiadomo są ważniejsze sprawy od dzieci , np. buraki na pustyni . Jeśli chodzi o sam trykot nie miejcie złudzeń , wybiorą 2 wersje z drzewkiem , niedługo na koszulce bedzie wiecej złotego jak bordowo-granatowego. Pozdrawiam wszystkich oponentów Rosella oby jak najszybciej zakończył swoje urzędowanie. Tytułami mnie nie przekupi bo to Laporta zbudował tą drużynę!! Visca el Barca !!
"Chcemy, by te sześć lat zapoczątkowało nową złotą erę Barcelony, chcemy by Barça należała do wszystkich socios. Jesteśmy Barçą, to wyjątkowe uczucie i obiecuję, że będziemy na szczycie. y Visca Catalunya" Po pierwsze jesteśmy na szczycie , po drugie po co zaczynać nową złotą ere , nie można kontynuować obecnej ?? Rosell nigdy nie bedzie lepszym prezydentem od Laporty więc niech lepiej skończy myśleć i po prostu dokończy dzieło swojego Wielkiego poprzednika !!! Rosell weź zrób wszystkim przysługę i podaj się do dymisji !!!
tusaback : naprawde myślisz , że Pep chciał się pozbyć Yaya i dlatego sadzał go na ławce?? Po prostu Toure nie chciał już grać w Barcy , to i Guardiola go nie zmuszał . Gdyby zamiast flirtować z MC , skoncentrował się na obecnym klubie ,grałby więcej. Nikt nie jest niezastąpiony , zobaczymy jak sobie w Anglii poradzi , ale według mnie to dla niego koniec przygody z wielką piłką :/. Nie bede mu za nic dziękował bo osłabił drużynę , czy naprawdę tak mu zależy na grze z bratem ?? Czy może to tylko pretekst , a prawdziwym motywem są pieniądze ? Cóż ,pozostawie to bez komentarza ;-.
MC - Najwieszy sukces : Wyrwanie Yaya Toure z Barcelony.
Yaya Toure - Największy sukces : Gra w Barcelonie.
No myślę że z Yaya MC utrzyma się w lidze , słyszałem , że mają teraz 5 defensywnych kupić , potem 10 obrońców i 5 bramkarzy , do tego mają grać systemem rotacji . Wszystko to możliwe dzięki super komputerowi z kosmosu który dobierze na każdy mecz najlepszą 11 , Mancini dodatkowo ma mieć wszczepiony Chip który pozwoli mu się zintegrować z systemem i podejmować najlepsze decyzje. Bukmacherzy już widzą w Manchesterze City faworyta do wygrania wszystkiego ,włącznie z "Wielką Pardubicką" a Arabowie kombinują ,żeby zabronić innym zespołom używania członu Manchester!
tusaback : naprawde myślisz , że Pep chciał się pozbyć Yaya i dlatego sadzał go na ławce?? Po prostu Toure nie chciał już grać w Barcy , to i Guardiola go nie zmuszał . Gdyby zamiast flirtować z MC , skoncentrował się na obecnym klubie ,grałby więcej. Nikt nie jest niezastąpiony , zobaczymy jak sobie w Anglii poradzi , ale według mnie to dla niego koniec przygody z wielką piłką :/. Nie bede mu za nic dziękował bo osłabił drużynę , czy naprawdę tak mu zależy na grze z bratem ?? Czy może to tylko pretekst , a prawdziwym motywem są pieniądze ? Cóż ,pozostawie to bez komentarza ;-.
hanc nic nie prowokuje po prostu wyrażam swoją opinie , noty są dla mnie zbyt wyrównane , różnice w grze poszczególnych zawodników było widać gołym okiem , wręcz można było przewidzieć jak dany zawodnik się zachowa . Ale skoro według was Iniesta zagrał na poziomie Sancheza to gratuluje :)
Straszyta tylko ludzi , tymi artykułami o Robinho. Ibra to świr ale da sie go polubić , Robinho nigdy nie polubie. Coś mnie w nim drażni , może za bardzo przypomina mi Ronaldinho i jego balangi. Na szczęście do zimy jeszcze trochę czasu , i teraz pod nieobecność Henry'ego będziemy mogli się przekonać czy Robinho nam potrzebny czy nie :P
Komentarze
0
Pomieszkaliby troche w Polsce toby się nie nabrali na gadkę Rosella !!! Dla mnie od samego początku jest kretynem , i będzie kretynem , najgorsze jest to że ten kretyn jest prezydentem mojego ukochanego klubu !!! Czyja to jest wina ?? Myślę że Laporta powinien postąpić w tym przypadku jak pewien lider z Białorusi i zmienić prawo klubu. Przecież dostał wyraźny sygnał że kibice go popierają kiedy to utrzymał się na stanowisku !! Następnie wybory wygrywa człowiek który chciał go zniszczyć !!! Przecież oponenci Laporty to kretyni , co to za zadłużenie , ile dałyby inne kluby żeby wygrać tyle co wygrała Barcelona przez okres prezydentury tego niegodziwca!!! TO dzięki Joanowi jesteśmy najlepszym klubem na świecie , więc jakim prawem jego następcą jest człowiek który ma to gdzieś !! W głowie się to nie mieści dlaczego takie rzeczy mają miejsce , cieżko to powiedzieć ale Socios to kompletni idioci , niestety nie widze innego wytłumaczenia , może ich przekupił dał 100 euro za głos ?? Wybór Rosella na prezydenta jest początkiem końca tej drużyny , zapewne zdobędziemy jeszcze pełno trofeów , ale upadek jest nieunikniony , dlaczego ?? Bo ten człowiek kompletnie nie rozumie filozofii klubu , jest nawet gorszym prezydentem od Gasparta , bo tamten jest chociaż patriotą , a dla Sandro liczy sie tylko jeden bóg - KASA !! Mam nadzieje że Socios szybko przejrzą na oczy i go odwołają !!! Jak dla mnie Cruyff jest wielki , nikt tak jak on nie rozumie ideii tego klubu , nikt tak jak on nie kocha tego klubu dla mnie zawsze pozostanie Honorowym Prezydentem FC Barcelony!! Natomiast Rosell jest dla mnie jak wrzód na tyłku , jak dziwka w parafii , wiem że to ostre słowa ale zawsze mówie to co myślę , a widząc obecnego prezydenta widze zło wcielone , widze tego gościa z czerwonym nosem z bajki " było sobie życie ". A najgorsze jest to że nic nie moge na to poradzić , jedyne co mi pozostaje to czekać , aż się go pozbędą , i liczyć na to że nie zepsuje do końca tego co zbudował jego wróg Laporta .
Visca el Barca !!! Rosell won !!!
0
Dla mnie to co robi Rosell to hańba. Najpierw odebrał Cruyff'owi tytuł honorowego prezydenta klubu , co moim zdaniem jest świnstwem !! , i nie dlatego , że popierałem ten pomysł , takich rzeczy sie nie robi bo to godzi w wizerunek klubu ) Ciekawe czy zrobiłby to samo gdyby Johan był jego zwolennikiem ?? Potem nagle odkrywa długi klubu ?! Skoro Laporta mógł ukrywać taki dług , to równie dobrze Rosell może go wymyślić . I teraz nagle sprzedaje miejsce na koszulkach , żeby ratować klub , robi z siebie bohatera !! Nie wiem jak wy ale dla mnie Sandro jest strasznie łasy na kase , strach pomyśleć co jeszcze wymyśli , już dawno wiedziałem , że jedyne co może zrzucić Barce z piedestału to właśnie zły zarząd . I to wszystko w momencie kiedy Barcelona gra tak pięknie , aż mnie serce boli jak widze te nowe koszulki , najchętniej pozbyliby się tego napisu unicef ale Sandro jeszcze nie wymyślił jak to zrobić żeby nie było szumu. Wiadomo są ważniejsze sprawy od dzieci , np. buraki na pustyni . Jeśli chodzi o sam trykot nie miejcie złudzeń , wybiorą 2 wersje z drzewkiem , niedługo na koszulce bedzie wiecej złotego jak bordowo-granatowego. Pozdrawiam wszystkich oponentów Rosella oby jak najszybciej zakończył swoje urzędowanie. Tytułami mnie nie przekupi bo to Laporta zbudował tą drużynę!! Visca el Barca !!
0
"Chcemy, by te sześć lat zapoczątkowało nową złotą erę Barcelony, chcemy by Barça należała do wszystkich socios. Jesteśmy Barçą, to wyjątkowe uczucie i obiecuję, że będziemy na szczycie. y Visca Catalunya" Po pierwsze jesteśmy na szczycie , po drugie po co zaczynać nową złotą ere , nie można kontynuować obecnej ?? Rosell nigdy nie bedzie lepszym prezydentem od Laporty więc niech lepiej skończy myśleć i po prostu dokończy dzieło swojego Wielkiego poprzednika !!! Rosell weź zrób wszystkim przysługę i podaj się do dymisji !!!
0
tusaback : naprawde myślisz , że Pep chciał się pozbyć Yaya i dlatego sadzał go na ławce?? Po prostu Toure nie chciał już grać w Barcy , to i Guardiola go nie zmuszał . Gdyby zamiast flirtować z MC , skoncentrował się na obecnym klubie ,grałby więcej. Nikt nie jest niezastąpiony , zobaczymy jak sobie w Anglii poradzi , ale według mnie to dla niego koniec przygody z wielką piłką :/. Nie bede mu za nic dziękował bo osłabił drużynę , czy naprawdę tak mu zależy na grze z bratem ?? Czy może to tylko pretekst , a prawdziwym motywem są pieniądze ? Cóż ,pozostawie to bez komentarza ;-.
0
MC - Najwieszy sukces : Wyrwanie Yaya Toure z Barcelony.
Yaya Toure - Największy sukces : Gra w Barcelonie.
No myślę że z Yaya MC utrzyma się w lidze , słyszałem , że mają teraz 5 defensywnych kupić , potem 10 obrońców i 5 bramkarzy , do tego mają grać systemem rotacji . Wszystko to możliwe dzięki super komputerowi z kosmosu który dobierze na każdy mecz najlepszą 11 , Mancini dodatkowo ma mieć wszczepiony Chip który pozwoli mu się zintegrować z systemem i podejmować najlepsze decyzje. Bukmacherzy już widzą w Manchesterze City faworyta do wygrania wszystkiego ,włącznie z "Wielką Pardubicką" a Arabowie kombinują ,żeby zabronić innym zespołom używania członu Manchester!
0
i dobrze nie lubie Tottenhamu
0
tusaback : naprawde myślisz , że Pep chciał się pozbyć Yaya i dlatego sadzał go na ławce?? Po prostu Toure nie chciał już grać w Barcy , to i Guardiola go nie zmuszał . Gdyby zamiast flirtować z MC , skoncentrował się na obecnym klubie ,grałby więcej. Nikt nie jest niezastąpiony , zobaczymy jak sobie w Anglii poradzi , ale według mnie to dla niego koniec przygody z wielką piłką :/. Nie bede mu za nic dziękował bo osłabił drużynę , czy naprawdę tak mu zależy na grze z bratem ?? Czy może to tylko pretekst , a prawdziwym motywem są pieniądze ? Cóż ,pozostawie to bez komentarza ;-.
0
Barca4-ever : Najlepiej wyłapywać błedy ortograficzne , ty nigdy ich nie popełniasz ? Myślałem że to strona fanów Barcelony a nie Polonistów. Pozdro .
0
hanc nic nie prowokuje po prostu wyrażam swoją opinie , noty są dla mnie zbyt wyrównane , różnice w grze poszczególnych zawodników było widać gołym okiem , wręcz można było przewidzieć jak dany zawodnik się zachowa . Ale skoro według was Iniesta zagrał na poziomie Sancheza to gratuluje :)
0
Straszyta tylko ludzi , tymi artykułami o Robinho. Ibra to świr ale da sie go polubić , Robinho nigdy nie polubie. Coś mnie w nim drażni , może za bardzo przypomina mi Ronaldinho i jego balangi. Na szczęście do zimy jeszcze trochę czasu , i teraz pod nieobecność Henry'ego będziemy mogli się przekonać czy Robinho nam potrzebny czy nie :P