O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4207
  • Liczba komentarzy 9
  • Polecenia 6

Komentarze

1

A kto tu mówi o Realu? Ale skoro tego chcesz proszę bardzo: szkoda, że Barcelona nie dowie się, jak to jest przez 5 lat z rzędu wygrywać puchary Europejskie (a ogólnie 10 razy) i szkoda, że nigdy nie będzie uważana za najlepszy klub w historii futbolu.

3

0

@ daniel32778 - To że w Realu, jak w prawie całej Europie gra się jak panienki, nie jest żadną nowością, a w Hiszpanii tym bardziej. W końcu to jeden z najbardziej przyjaznych krajów dla "homosiów" i innych dewiantów. Więc nie dziwota ;) Piłka nożna to sport dla mężczyzn? Ktoś w to wierzy? Nie bądźcie śmieszni. Football Amerykański tak, ale nie soccer.

0

1

W Madrycie na pewno...

Zobacz wszystkie

3

1

W Madrycie na pewno...

1

A kto tu mówi o Realu? Ale skoro tego chcesz proszę bardzo: szkoda, że Barcelona nie dowie się, jak to jest przez 5 lat z rzędu wygrywać puchary Europejskie (a ogólnie 10 razy) i szkoda, że nigdy nie będzie uważana za najlepszy klub w historii futbolu.

1

No i Messi cały mecz człapał.

0

A żeby tak grać potrzebna jest do tego świetnie przygotowana murawa. Na początek Xavi mógłby zostać ogrodnikiem, później się zobaczy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?