0

Sevs, zaprawdę powiadam Ci, iż tak się stanie.

To jest ostatni finał rozgrywany w środku tygodnia ;)

Od nowego sezonu, na Bernabeu finał będzie rozegrany w niedzielę.

0

Proszę podesłac na maila:

beckie@onet.eu

0

Mam do Was prośbę.

Czy mógłby ktoś mi przeanalizowac jak zagra Barcelona w finale LM (chodzi mi o ustawienie, pierwszą jedenastkę i rezerwowych), przy wszystkich zawieszeniach i tylko PEWNYCH kontuzjach, które wyeliminują z finału.

Potrzebne jest mi to do napisania artykułu o finale LM 2009, no a po wiedzę o Barcelonie sięgam do chyba najlepszych źródeł ;)

PS. Gratuluję mistrzostwa, do zobaczenia w finale.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?