O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 30
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Visca el Barca!!!

0

Visca el Barca!!!!!!!!!! Barca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Gdzie za rok Ville? Trzeba już wysłać skautów do innych lig żeby obserwowali napastników,którzy prezentują poziom do Barcelony. A poza tym wróci do nas z wypożyczenia Keirrison.

0

Powodzenia Ibra! Wielu bramek w Barcie:)

0

Szkoda Eto'o,bo jakoś dziwnie będzie bez niego. Żałuje,że nie zostanie,ale jak Pep uważa to za dobry czas na jego odejście to ja już się nie rozpisuje;P

horang:skąd znasz takich piłkarzy jak Rasmus Elm,czyżbyś grał w FM'a?:))

Zobacz wszystkie

0

No nieee. Mam nadzieje,że to jakieś ploty. Ten Poulsen się nie nadaje do Barcy,a jeszcze dawać Caceresa? Ja nie wiem,jak chcą się pozbyć OŚ to po co później kupywać Czyhrynskiego jak mamy dobrego młodego defensora!?

0

Visca el Barca!!!!!!!!!! Barca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Visca el Barca!!!

0

Fajnie,że Samuel Eto'o zdobywa teraz tyle bramek,ale zobaczymy jak przyjdzie sezon. Oby utrzymał swoją formę,bo o Heńka się nie martwię jak nie będzie kontuzjowany.

VeH!!!!!!!!

...::: VeB :::...

0

!Campeones Campeones! Visca el BARCA!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?