O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3414
  • Liczba komentarzy 51
  • Polecenia 77

Komentarze

13

Tytuł przegraliśmy w La Coruni i Maladze.

1

Celta nie da rady ograć Realu bo w tym momencie grają słabo.

3

Munir jest za słaby żeby grać w Barcelonie. Valencia go niechce bo ich nie przekonał. W Barcelonie to może walczyć o ławke rezerwowych z Alcacerem.

0

Prawda. Jestem tego samego zdania.

25

Mogliśmy wygrać z Malagą ale zagraliśmy tragedie. Teraz mało realne że Malaga wygra z Realem.

Zobacz wszystkie

25

Mogliśmy wygrać z Malagą ale zagraliśmy tragedie. Teraz mało realne że Malaga wygra z Realem.

13

Tytuł przegraliśmy w La Coruni i Maladze.

9

Sergi Roberto już nie daje rady na tej obronie . Jeszcze jak złapie kontuzie to nie mam pojęcia kto go zastąpi. Kompletnie nie rozumie tego zarządu i trenera.

4

Barca w gran derby przegra z taką formą jak w Turynie. Enrigue po wczorajszym meczu powinien odejść a nie czekać do końca sezonu.

4

Baiern słaby . Real ich przejdzie. Cos przeczuwam ze real zagra w finale.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?