14 maja 2017, 21:48
13
Tytuł przegraliśmy w La Coruni i Maladze.
14 maja 2017, 21:42
1
Celta nie da rady ograć Realu bo w tym momencie grają słabo.
2 maja 2017, 13:14
3
Munir jest za słaby żeby grać w Barcelonie. Valencia go niechce bo ich nie przekonał. W Barcelonie to może walczyć o ławke rezerwowych z Alcacerem.
30 kwietnia 2017, 15:55
0
Prawda. Jestem tego samego zdania.
30 kwietnia 2017, 13:40
25
Mogliśmy wygrać z Malagą ale zagraliśmy tragedie. Teraz mało realne że Malaga wygra z Realem.
22 lutego 2017, 17:06
9
Sergi Roberto już nie daje rady na tej obronie . Jeszcze jak złapie kontuzie to nie mam pojęcia kto go zastąpi. Kompletnie nie rozumie tego zarządu i trenera.
12 kwietnia 2017, 22:44
4
Barca w gran derby przegra z taką formą jak w Turynie. Enrigue po wczorajszym meczu powinien odejść a nie czekać do końca sezonu.
12 kwietnia 2017, 22:37
Baiern słaby . Real ich przejdzie. Cos przeczuwam ze real zagra w finale.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
13
Tytuł przegraliśmy w La Coruni i Maladze.
1
Celta nie da rady ograć Realu bo w tym momencie grają słabo.
3
Munir jest za słaby żeby grać w Barcelonie. Valencia go niechce bo ich nie przekonał. W Barcelonie to może walczyć o ławke rezerwowych z Alcacerem.
0
Prawda. Jestem tego samego zdania.
25
Mogliśmy wygrać z Malagą ale zagraliśmy tragedie. Teraz mało realne że Malaga wygra z Realem.
25
Mogliśmy wygrać z Malagą ale zagraliśmy tragedie. Teraz mało realne że Malaga wygra z Realem.
13
Tytuł przegraliśmy w La Coruni i Maladze.
9
Sergi Roberto już nie daje rady na tej obronie . Jeszcze jak złapie kontuzie to nie mam pojęcia kto go zastąpi. Kompletnie nie rozumie tego zarządu i trenera.
4
Barca w gran derby przegra z taką formą jak w Turynie. Enrigue po wczorajszym meczu powinien odejść a nie czekać do końca sezonu.
4
Baiern słaby . Real ich przejdzie. Cos przeczuwam ze real zagra w finale.