Belletti
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Czarne
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Busiego czas nadszedł . Swoje dla Barcelony zrobił i to z nawiązką, ale czasu nie oszuka, a w zeszłym sezonie niesamowite przeciążenie na typie wisiało. Oby w tym sezonie był po prostu solidnym zmiennikiem De Jonga ;)
0
Stary to był mecz w Londynie. Barcelona grała z Chelsea :) John Terry strzelił na 4:2 i to wykluczało wtedy Barce z Ligi Mistrzów. A Valdesa przytrzymał carvalho
0
...za dobrą grę się należą pieniądze wiadomo :)) real jest na przodzie bo zarabia na reklamach swoich piłkarzy a manchaster zarabia oszczędzając na transferach ;p oni robią transfery bardzo skromne i dlatego mają floty kupe :) xD VeB!
0
Messi musiałby mieć karabin że tak brzydko napisze ''w paszczy'' żeby tą melą dostrzelić tam :P hehe...Operator chciał chyba narobić sensacji Messiemu i przy okazji sobie ... Śmieszne
0
Sąsiedzi zawsze wiedzą gdzie się pojawić i kogo wezwać jeb**a ich mać :p kto jak kto ale że własny sąsiad go załatwił ...
0
Troszkę złą opinie będzie teraz miała katalonia ale co to jest dla graczy boca ????? Przypuszczam że nazajutrz mieli już nowe telefony itp..
0
WITAM MAM PYTANIE PAMIETA KTOS KIEDY BARCA GRAłA Z CHELSEA NA STANFORD BRIDGE ? W roku 2006-2007 w przegranym niestety meczu 1:0 chodzi mi o dokładną date...prosze o odpowiedź ..pozdro
0
WITAM MAM PYTANIE PAMIETA KTOS KIEDY BARCA GRAłA Z CHELSEA NA STANFORD BRIDGE ? W roku 2006-2007 w przegranym niestety meczu 1:0 chodzi mi o dokładną date...prosze o odpowiedź ..pozdro