O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5790
  • Liczba komentarzy 12
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Zdołałem już dzisiaj rano rozpowszechnić to w mojej szkole :D

0

Najpiękniejszy dzień w moim życiu!

Barca - Mes que un club! :))))

0

Może to trochę głupie, ale chcę zasugerować skład Barcy na poniedziałkowe El Clasico:

Valdes - Alves, Puyol, Pique, Adriano - Mascherano, Xavi, Iniesta - Pedro, Villa, Messi

Sądzę, że to obecnie najlepsi piłkarze w kadrze Guardioli.

Pozdrawiam

0

tamajama

Nie mam pojęcia. Z ręką na sercu mówię, że znakomicie mi się tam ogląda.

0

Channel - 98534 na sopcast

Znakomita jakość i nie tnie

Zobacz wszystkie

0

Valdes - Casillas 2

Abidal - Marcelo 2

Puyol - Carvalho =

Pique - Pepe 1

Alves - Ramos =

Busquets - Lass =

Xavi - Alonso 1

Iniesta - Ozil 1

Messi - Ronaldo =

Pedro - Di Maria =

Villa - Higuain 1

Stawiam wynik 2:1 w poniedziałek. Co do Mourinho: nie lubię ch u ja, ale muszę przyznać jedno - jest geniuszem.

0

@ bunik

Po dzisiejszym występie Diarry w Amsterdamie coś czuję, że to on wybiegnie na Barcę. Dlaczego Pedro i Di Maria na równi? Ponieważ moje porównanie jest rozpięte na przestrzeni dwóch sezonów. W poprzednim Pedro strzelał mnóstwo ważnych bramek - być może i tym razem coś trafi. Dlaczego Villa, a nie Higuain? Villa sam potrafi stworzyć sobie sytuacje bramkową, w przeciwieństwie do Higuaina, któremu trzeba zawsze dokładnie podać. Może i nie bryluje skutecznością (Higuain strzelił jedną bramkę więcej w PD), ale nie to się liczy. Bynajmniej to nie przynajmniej :)

0

Szkoda mi Pique. Będzie tęsknił za Zlatankiem ; DDDDDDDDDDDD

0

Może to trochę głupie, ale chcę zasugerować skład Barcy na poniedziałkowe El Clasico:

Valdes - Alves, Puyol, Pique, Adriano - Mascherano, Xavi, Iniesta - Pedro, Villa, Messi

Sądzę, że to obecnie najlepsi piłkarze w kadrze Guardioli.

Pozdrawiam

0

Jakby Ibra po odejściu dałby sobie spokój z głupimi komentarzami na temat Pepa i Barcy, to sprawa mogłaby wyglądać inaczej. Miesiąc temu miałem jeszcze do Zlatana szacunek - teraz mam nadzieję, że szwedzki pseudo-gwiazdor nie wróci już do Katalonii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?