Po dzisiejszym występie Diarry w Amsterdamie coś czuję, że to on wybiegnie na Barcę. Dlaczego Pedro i Di Maria na równi? Ponieważ moje porównanie jest rozpięte na przestrzeni dwóch sezonów. W poprzednim Pedro strzelał mnóstwo ważnych bramek - być może i tym razem coś trafi. Dlaczego Villa, a nie Higuain? Villa sam potrafi stworzyć sobie sytuacje bramkową, w przeciwieństwie do Higuaina, któremu trzeba zawsze dokładnie podać. Może i nie bryluje skutecznością (Higuain strzelił jedną bramkę więcej w PD), ale nie to się liczy. Bynajmniej to nie przynajmniej :)
Jakby Ibra po odejściu dałby sobie spokój z głupimi komentarzami na temat Pepa i Barcy, to sprawa mogłaby wyglądać inaczej. Miesiąc temu miałem jeszcze do Zlatana szacunek - teraz mam nadzieję, że szwedzki pseudo-gwiazdor nie wróci już do Katalonii.
Komentarze
0
Zdołałem już dzisiaj rano rozpowszechnić to w mojej szkole :D
0
Najpiękniejszy dzień w moim życiu!
Barca - Mes que un club! :))))
0
Może to trochę głupie, ale chcę zasugerować skład Barcy na poniedziałkowe El Clasico:
Valdes - Alves, Puyol, Pique, Adriano - Mascherano, Xavi, Iniesta - Pedro, Villa, Messi
Sądzę, że to obecnie najlepsi piłkarze w kadrze Guardioli.
Pozdrawiam
0
tamajama
Nie mam pojęcia. Z ręką na sercu mówię, że znakomicie mi się tam ogląda.
0
Channel - 98534 na sopcast
Znakomita jakość i nie tnie
0
Valdes - Casillas 2
Abidal - Marcelo 2
Puyol - Carvalho =
Pique - Pepe 1
Alves - Ramos =
Busquets - Lass =
Xavi - Alonso 1
Iniesta - Ozil 1
Messi - Ronaldo =
Pedro - Di Maria =
Villa - Higuain 1
Stawiam wynik 2:1 w poniedziałek. Co do Mourinho: nie lubię ch u ja, ale muszę przyznać jedno - jest geniuszem.
0
@ bunik
Po dzisiejszym występie Diarry w Amsterdamie coś czuję, że to on wybiegnie na Barcę. Dlaczego Pedro i Di Maria na równi? Ponieważ moje porównanie jest rozpięte na przestrzeni dwóch sezonów. W poprzednim Pedro strzelał mnóstwo ważnych bramek - być może i tym razem coś trafi. Dlaczego Villa, a nie Higuain? Villa sam potrafi stworzyć sobie sytuacje bramkową, w przeciwieństwie do Higuaina, któremu trzeba zawsze dokładnie podać. Może i nie bryluje skutecznością (Higuain strzelił jedną bramkę więcej w PD), ale nie to się liczy. Bynajmniej to nie przynajmniej :)
0
Szkoda mi Pique. Będzie tęsknił za Zlatankiem ; DDDDDDDDDDDD
0
Może to trochę głupie, ale chcę zasugerować skład Barcy na poniedziałkowe El Clasico:
Valdes - Alves, Puyol, Pique, Adriano - Mascherano, Xavi, Iniesta - Pedro, Villa, Messi
Sądzę, że to obecnie najlepsi piłkarze w kadrze Guardioli.
Pozdrawiam
0
Jakby Ibra po odejściu dałby sobie spokój z głupimi komentarzami na temat Pepa i Barcy, to sprawa mogłaby wyglądać inaczej. Miesiąc temu miałem jeszcze do Zlatana szacunek - teraz mam nadzieję, że szwedzki pseudo-gwiazdor nie wróci już do Katalonii.