BezGryz
Dołączył/a: luty 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo mi sie podobało jak na poczatku meczu była minuta ciszy za zmarłego na boisku 25latka z SerieB niech spoczywa w spokoju.Szkoda młody był.:( :(
0
dobrze że Alexis nie dostał żółtej kartki tak samo VV. A do messiego to poprostu geniusz :D.VeB!!!!!!!
0
Villa chce go zobaczyć na GD chociaż na 3min bo sie steskniłem za nim. Wiem, że to nie możliwe ale medycyna Barcy może tak zrobi aby Villa był gotowy na 3min. VeB!!
0
to co RvP, David Luiz, Gareth Bale i on a ile Barca ma kasy.Już mnie po woli te transferowe plotki wnerwiają tyle wam powiem. VeB!!!!!
0
Trochę szkoda Pique bo zaczynał łapać dobra formę po tym golu.ale cóż może sobie chłop odpocznie i wróci jeszcze silniejszy. VeB!!
0
lukasz2169
to w tedy zdecydują bramki!!. I ja wierzę, że barca wygra lige bo za niedługo gramy z nimi i bedzie 3punkty i potem jakis remis i jeszcze jeden remis i barca na prowadzeniu wię ja wierzę z całego serca WIERZĘ!!!!!! VeB!!!!!!
0
I znowu transferowa plotka -.-
0
trochę szkoda ale mamy lepszych zawodników typu Puyol, Abidal czy Alves