Bezimienny
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wałbrzych
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Swoją drogą 7 lat z Blaugraną a nie potrafisz napisać nazwiska poprzedniego mistera?
0
Looky odbierz poczte ;)
0
no i koniec przygody ...
0
Oj dziecko, dziecko...
0
youstus - w sprawie Maxwella masz 101% racji :) Miałem również wrażenie, że to nie sprowadzony piłkarz, ale nasz wychowanek.
0
Blyzyn Barca -
1. Frank Rijkaard - pisz poprawnie nazwisko mistera.
2. Nie "tego", bo nie wiem czy pamiętasz ale za jego czasu Blaugrana odzyskała świeżość i zdobyła najważniejsze trofeum piłkarskie w Europie.
3. To dzięki byłemu misterowi mieliśmy w składzie takich piłkarzy jak choćby Ronaldinho.
4. Ten Pan miał chyba większe pojęcie o piłce skoro postawił Henry'ego na lewym skrzydle, a notabene Josep Guardiola tego nie zmienił. Wręcz przeciwnie. Uświadomił Henry'emu że on się świetnie na tą pozycję nadaje.
Więc trochę szacunku dla : ,,...tego rijkarda"
0
elmo - Nie! No coś Ty! Po co nam jeden z najlepszych jak nie najlepszy stoper na globie?! Skończy mu się kontrakt i do widzenia! Kupimy za 350 mln Euro cały nowy skład i już. Ja pierdziu po co nam Puyol. ;-)
0
garb3y - Cztery i pół roku z Tym serwisem.
0
c.de.f.b - Większość z Was, aby pokazać, że mają błyskotliwą i ciętą riposte porusza kwestie wieku oraz dojrzałości. Może i najstarszy tutaj nie jestem, nie będę się wykłócał ale na pewno jestem starszy od 95% użytkowników. To konto mam dosyć krótko, gdyż poprzednie zostało mi słusznie zablokowane, lecz chęć uczestniczenia w życiu jak na razie jednego z lepszych serwisów była silniejsza. Nazywając rdam-a dziewczyną udowodniłeś swoje prostactwo oraz bogaty zasób słownictwa. Najlepiej po "buracku" obrazić kogoś, zrobić z siebie "kozaka" i jest O.K.! :] TO moja ostatnia odpowiedź do Ciebie gdyż czas to pieniądz a na Ciebie szkoda mi grosza. Pozdrawiam! :]
0
c.de.f.b , dave_i1, Reaven.VeB - widać że nowi na stronie :] Nie ośmieszajcie się:]
0
Mejor opuść towarzystwo...
0
Ktoś oglądał Siena-Milan? Nasza stara R10-tka wraca do formy :) Aż miło popatrzeć:)
0
Balem sie ze juz nie ma juz normalnych ludzi z choc minimalnym pojeciem o pilce ktorzy tutaj komentuja.
sciah- jak zwykle uratowales sytuacje. Dziekuje
0
ma ktoś vid z bramki drogby z wolnego? Bo tej na 2-1 to już wszędzie piszą ale tej z wolnego nie mogę znaleźć?
0
On nie potrafi grac zespołowo, to raz. Dwa, że jest bardziej kontuzjogenny niż Rafa. Trzy, po jaką cholerę on nam potrzebny?!
0
Nie socio nie mogą jechać?
0
Hans_Torun - Iniesta katalończykiem??
0
Nie ma czegos takiego jak lojalnosc kiedy jestes takim wirtuozem. Laporta wie ze znajdzie sie kolejny czub co moze mu dac 15 mln euro i zaplaci 150 baniek klauzuli i czesiek czapka. To sa pracownicy spolki F.C.Barcelona wiec tam gdzie jest kasa litosci nie ma. Wiec dac mu kase aby sie na klauzule zgodzil. (sorki za brak Polskosci ale z telefonu ciezko) pozdro!
0
Szklany - Barcelona Rijkaard'a też zwyciężyła na dwóch najtrudniejszych frontach a po kolejnym sezonie niemal upadła na dno bez wzmocnień. Myślisz, że trenerzy innych zespołów nie analizowali stylu gry oraz taktyk zespołu który sprawił "manto" większości najlepszych klubów na starym kontynencie?
0
DonBollo - cudownie. Wydaje Ci się, że ekipa redakcji nie ma nic innego do roboty jak skanować cały dzień newsy na SPORT, MD czy innych dziennikach? Każdy z nich ma swoje życie poza serwisem, a skoro jesteś taki "na czasie" to spróbuj swoich sił w "redakcji" a uwierz mi na słowo to nie jest tak łatwe jak Ci się wydaje ;)
0
Looky miał rację :] Wida, że jest podekscytowany, ale żeby robić takie maniany?! :/
0
Podobno ma tatuaż w miejscu intymnym pt:,,H**a M****d" ;)
0
Po Zlatanie nie spodziewalbym sie takich glupich zachowan, ale z kolei w Benzeme tez wierzylem... Proznosc wygrala z honorem u niego niestety...
0
Przepraszam za skladnie alez telefonu w autobusie komentuje :p
0
Pewnie od dziecka marzy. Aby grac dla blaugrany i jesli mial sie przenosic to tylko tutaj ...
Looky gest Benzemy urzekl?;)
0
Villa intranssferible! Lioriente już mówił.
0
Bardzo dobrze. Na pewno poprawi to atmosferę w szatni i o jedna "gwiazdeczkę" mniej. Samuel Eto'o twierdził, iż ma serce w kolorycie blaugrana. Fałsz i obłuda. Liczy się kasa kasa kasa kasa.....$$
0
BarcaFan1991 - Zamilcz i wstydu sobie oszczędź. Prezentacja Cristiano Ronaldo zabolała tak strasznie?
0
Silva i Villa odejdą. Nie zatrzyma ich na siłę i obiecanki o nowym projekcie sportowym gdyż na takiego ich po prostu nie stać.
0
El Mundo Deportivo to związany najbliżej z klubem dziennik więc na pewno mają swoich informatorów.